0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Графика pufpafka
« Отговор #40 -: Ноември 10, 2011, 13:11:36 pm »
Продължавай с изследванията, но всичко ще е наред  :grouphug:
Re: Графика pufpafka
« Отговор #41 -: Ноември 10, 2011, 13:27:20 pm »
Благодаря Ви мили момичета. Такава подкрепа сте  :bighug:
Re: Графика pufpafka
« Отговор #42 -: Ноември 10, 2011, 16:08:37 pm »
хм, прогестерон на 7-мия ден... ми, хубаво, ама си отбелязала овулацията на 14-тия ден, а изследването на 23-тия ден, т.е. 23-14= 9-тия ден... А и не пише в графиката, колко е бил фоликулът преди овулацията и след нея, не виждам да има преглед на това дали се е спукал... Прогестерон се прави на 7-мия ден след доказана чрез фоликулометрия овулация. Общо взето, за следене на фоликулите, са необходими поне два ехографски прегледа за отчитане на овулацията. И, чак след това, се пуска на 7-мия ден прогестерон... Аз така го карах - на око, и тук тестче, там тестче, ама не се получава... Най-добре си намери доки, при който да правиш тези ехо прегледи и той да ти каже точно на кой ден да пускаш изследванията. И най-вече, такъв, който да ти вдъхва доверие и да не те шашка с прибързани изводи. Така че, ако ти се налага някаква корекция, адекватно да те изпрати за консултация със специалист по репродуктивни проблеми. Надявам се, да не се стига до там и скоро да видим твоите  :bfp: !
А, иначе ,графиката ти наистина си има двуфазност и даже може да изскочи зайче! Дай Боже! Успех! :goodluck: :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Ноември 10, 2011, 16:15:42 pm от rosefromstars »
Re: Графика pufpafka
« Отговор #43 -: Ноември 10, 2011, 19:27:42 pm »
Rose

Тя тоя път историята е много епична. Аз се борих с моята лекарка да и доказвам, че има има ову


На 9ти ден от овулацията, засякохме гоям доминантен фоликул в десен яйчник  чрез уз. Имам го и на снимчица, пуснала съм я по напред в темата. После на 16ти ден отивам- и нищо нямаше ни помен от фоликул. Междувременно тестовете за ову-отрицателни. И лекарката отсече- няма овулация, а аз бях твърдо убедена, че има. С помощта на Denis_d и графиката изчислихме, че овулацията ми е била на 16ти някъде точно преди прегледа и най-вечроятно лекарката не е видяла течността, хванала се е за тестовете и отсече, че ще се стимулираме. Грешно съм отбелязала 14ти като ову, сега ще го сменя. 15срещу 16ти е било/те нали обикновенно се пукат вечер фоликулчетата/ Съответно вчера пуснах прогестерон и той доказва, освен графиката, че е имало Ову. Няма да се дам за стимулация. Дори мисле, че пика му е бил днес/ според температурата-покачи се още/, надявам се защото въпреки че е доста прогестерона и доказва че има ову е нисичък за втората фаза, но ако пика е бил днес и не съм го хванала може би вс е наред.

Ако сега нищо не е станало ще почна с новият цикъл Витекс и пак ще искам фоликуметрия, но никакви хормони няма да пия или да дам да ме стимулират, ще направим и разщирена спрермограма.

Сега се надявам да натрия носа на лекарката и освен овулация и бебоче да сме си направили да ми обясни как е станало  :D  :pipy_longstocking:

П.П Пожелавам и от твоята шапка да изкочи зайченце, гледам има някаква магийка около теб, няма ли да правиш тест  :D :bfp1: :a_rabbit_01:
« Последна редакция: Ноември 10, 2011, 19:36:55 pm от Pufpafka »
Re: Графика pufpafka
« Отговор #44 -: Ноември 10, 2011, 21:01:48 pm »
А, Благодаря, благодаря, тестче вече направих и е +, така че тези дни смятам да поработим с милото, че заминава в неделя следобед в командировка и ще го изтърва. Утре и аз съм на преглед за да видим как стоят нещата с фолитулчетата и дай Боже да се случи Чудото междувременно! Успех и на теб! Дано скоро да натриеш носа на твоят доки с  :bfp:osi_9 :goodluck: :bighug:
Re: Графика pufpafka
« Отговор #45 -: Ноември 15, 2011, 10:14:18 am »
Отпаднах този месец аз . Но поне ще имам време сега по време на м. да си изпия антибиотика за  микоплазмата, ще направим спермограма и започвам аз Витекс да пооправя прогестерона. Ще направя и месечният график и си чакам Коледното Чудо

 santa2 preggo ylinfant
*
Re: Графика pufpafka
« Отговор #46 -: Ноември 21, 2011, 18:02:56 pm »
Успех и дано всичко върви по план.
*
Re: Графика pufpafka
« Отговор #47 -: Ноември 23, 2011, 09:09:57 am »
Какви хубави :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat:,дано ти донесят santa2 :babyflips:
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: Графика pufpafka
« Отговор #48 -: Ноември 23, 2011, 10:28:39 am »
 :balk_46: :balk_47: :balk_602: yahoo_17 :crossfingers: :bfp: :babyflips: :bighug:
*
Re: Графика pufpafka
« Отговор #49 -: Ноември 25, 2011, 14:21:48 pm »
Успех мила. :bighug:
Re: Графика pufpafka
« Отговор #50 -: Май 30, 2012, 07:38:59 am »
Макар и да не съм писала отдавна, искам да ви споделя, че и с лоша спермограма забременях, сега се надявам само всичко да е наред момичета .
Re: Графика pufpafka
« Отговор #51 -: Май 30, 2012, 08:43:45 am »
Ами тогава Тихичко Честито :lol:Още едно доказателство , че чудеса се случват :bighug: :bighug:
Пожелавам леки и безпроблемни 9 месеца :wink:

Re: Графика pufpafka
« Отговор #52 -: Май 30, 2012, 09:12:37 am »
Прекрасна новина! И от мен честито, пожелавам всичко да мине нормално и да имаш една прекрасна бременност, на която да се наслаждаваш!  preggo
Re: Графика pufpafka
« Отговор #53 -: Май 30, 2012, 09:47:53 am »
Това е прекрасна новина!Казвам ти тихичко честито и ти пожелавам наи-хубавата и безпроблемна бременност.Ти си чудо и доказателство,че няма невъзможни неща.
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Графика pufpafka
« Отговор #54 -: Май 30, 2012, 10:38:23 am »
Браво,честито и леки девет месеца .Доказа ,че чудеса се случват и даваш надежда и на мен пак с лоша спермограма. :bighug:

Ако посоката, в която си се запътил ти носи радост, не питай какъв ще е пътят, просто върви!
Re: Графика pufpafka
« Отговор #55 -: Май 30, 2012, 11:01:33 am »
Пиша ви именно, защото знам как е важно някой да те насърчи. По ирония на съдбата , днес ми излезе номера за фонд ин витро, тъй като кандидатствахме с мъжкият фактор. Но ето факт е тестчето и , че колкото и де рядка "ротата" и с дефекти .....надежда има. Така, че не я губете момичета!!!Знам, че е лесно, да си пиша, сега когато виждам теста пред мен, но до вчера и аз бях на ръба на отчаянието, че едва ли скоро ще имам това щастие, дори да зърна две чертчики. Сега терзанията ми са други, но ето че не е невъзможно. Вярвайте и ще успеете!!1  :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Май 30, 2012, 12:13:07 pm от Pufpafka »
Re: Графика pufpafka
« Отговор #56 -: Май 30, 2012, 12:04:54 pm »
Миличка честито и много се радвам за теб.Безпроблемна бременност до края ти пожелавам.Радвам се че форума все повече се пълни с положителни тестове.
Re: Графика pufpafka
« Отговор #57 -: Май 30, 2012, 19:56:38 pm »
Честито  :bfp: тестче и то мен,Желая ти много лека  и безпроблемна бременност.


Re: Графика pufpafka
« Отговор #58 -: Май 30, 2012, 20:33:11 pm »
Честито Пуфе!Пожелавам ти най-леките,спокойни и прекрасни 9 месеца! :D
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Вярвайте в Бог!Там,където свършват човешките сили,идва място за чудото!
*
Re: Графика pufpafka
« Отговор #59 -: Май 30, 2012, 20:41:18 pm »
4естито  мила,много  се радвам  пожелавам ти   най-прекрасните  месеци  и най-пухкавото    бебе :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br