0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Anonymous

Моля за съвет
« Отговор #20 -: Юни 02, 2006, 10:27:56 am »
благодаря ти мила  :balk_21:  , ще трябва да отида пак да говоря с моя доктор, за да проследим поне още 1-2 месеца пък тогава да решаваме какво да правим.
Стискам палците при теб скоро да има  :bfp:  и да ни се похвалиш.  :D
и макар че днес денят не е много слънчев,  ти желая много, много весело лято :beach1:
*

    denito

  • *
  • 1007
  • моята сбъдната мечта
Моля за съвет
« Отговор #21 -: Юни 02, 2006, 10:29:56 am »
Гост-ът бях аз, нещо не ме е било логнало.  :D


*
Моля за съвет
« Отговор #22 -: Юни 02, 2006, 10:31:15 am »
Прогестерон изследва ли?
*

    denito

  • *
  • 1007
  • моята сбъдната мечта
Моля за съвет
« Отговор #23 -: Юни 02, 2006, 10:37:33 am »
Цитат на: miusli
Прогестерон изследва ли?


в цикълът, в който всичко беше добре и фоликулът се пукна навреме /около 15-16 ден/ изследвах на 20 ден и резултата беше 30,10 при реф.граници 5,3-86.
Този цикъл, в който фоликулът на 20-ти ден беше с размер 25 мм. не съм. Прогестеронът при неспукал се фоликул информация за какво ще ми даде?


Моля за съвет
« Отговор #24 -: Юни 05, 2006, 14:58:19 pm »
Здравейте момичета, бях два дни по горите и сега виждам че сте ми писъли. Naha аз ходя тук при д-р Марценкова в аптека Санита, просто апарата й е хубав, та за туй. Радвам се че си от Гоце Делчев и сме наблизо, може някой път де се видиме. Denito, преди да почна Диането яйчниците ми бяха покрити с кистички и изглеждаха като пчелна пита, след 4 мес. прием те се изчистиха и сега изглеждат добре, Стаменов като ме гледа също го потвърди. Според мен не бързай с операциите, най лесно е да дадеш да ти влязът в корема, не е толкова безобидно, не ви ли прави впечатление че масово се препоръчва лапаро, ама това не е като да отвориш гардероб, да махнеш от там каквото не трябва и да го затвориш. Изчакай, събери няколко мнения и вече ако наистина се налага, действай, но това да е краен случай. На мен ми  спря цикъла на 7 ден, не продължи с кафяво течение, което е добре и дано да не ми зацапа и някъде по средата на месеца. Дано почивката от хапове, доктори и изследвания ми се отрази добре, септември ще проверя, а сега просто се наслаждавам на лятото. Знаете ли, направете го и вие, отпуснете се, забравете за тези неща поне 2-3 месеца, правете свободно любов, без сметки, без дати , без задръжки. Охажвайте отново мъжете си, закачайте се с тях, върнете времето назад, обичайте се, така както беше в началото - диво, страстно, първично. Послушайте ме, вашите половинки също имат нужда от това.