0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните №74
« Отговор #980 -: Април 14, 2011, 12:46:53 pm »
до кой  месец пускахте имунологични
*
Re: Тема на бременните №74
« Отговор #981 -: Април 14, 2011, 13:23:35 pm »
до кой месец пускахте имунологични
Ако става въпрос за контрола на нк-клетките, последната такава направих в 22-23 седмица.
« Последна редакция: Април 14, 2011, 13:28:51 pm от Мецани »
*
Re: Тема на бременните №74
« Отговор #982 -: Април 14, 2011, 13:53:42 pm »
Имунологични до 23г.с. след това нямало смисъл от вливки, така че не се проследяват вече НК клетлките.
Боби, браво за резултата.
За кучешката тения, имам колега опериран от тения и най-странното е, че никога не е имал куче и никога не е пипал куче. В болницата са му казали, че един от честите начини за заразяване е от зеле-яйцето попада в средата на зелката и след това листата започват да се завиват и така тенията си остава там. При консумиране на зеле никой не го мие лист по лист и така отива в човека-доста логично ми се стори и оттогава доста намалих консумацията му, че като замия ми призлява.
url=http://lilypie.com][/url]
[/url
Re: Тема на бременните №74
« Отговор #983 -: Април 14, 2011, 14:02:14 pm »
Привет момичета  :D Надявам се бременеете добре и растете  :D
Надин, и твоето раждане наближи  :wink: Ти си секцио и няма да ти се налага да изненадваш Илиев, както направих аз и го чаках да дойде. Всички обаче /или почти/ са много вниметелни, при мен дежурна беше Кирякова /в почивен ден/ и беше до мен почти през цялото време.

Елена, пусни ми линковете на лични, моля. Както може да предположите аз съм се ошашкала с кърменето вече. Болезнени зърна не са единствения проблем. Всъщност при мен малкия суче много активно и лакомо и захапва силно но се мажа с крема на Авент и засега няма проблем (дано и в бъдеще).
Аз обаче се видях с чудо колко и какво да му давам, защото се оказа че мъжлето не мирясва с малко и реве за още след е изпил, каквото му се полага по норма. В родилния дом нямаше такова нещо, но сега реве и е неспокоен, а мен хем ме е страх да не го прехраним, хем не мога да се представя да кърмя нонстоп  :oops: 8O и пробваме различни варианти, пък ще видим до къде ще стигнем.
Жбрул, след като и ти като толкова желязна си се видяла в чудо, незнам..  :oops: :D Аз от сега си мисля с моя лакомник как след време точно се отказва нощното ядене и не ми се мисли... но да не плашим следващите мами  :wink:
Re: Тема на бременните №74
« Отговор #984 -: Април 14, 2011, 14:05:27 pm »
sami, няма да го прехраниш, не бой се! Давай на детето да суче, ще си влезете в режим в някакъв момент, не се притеснявай!
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Тема на бременните №74
« Отговор #985 -: Април 14, 2011, 14:46:46 pm »

shanoar, развесели ме...
По-точна характеристика не са ми правили-
тъмен и зле възпитан балкански субект! :lol:

Официална вечеря Боби с две деца не ми се получава,
а мъжа ми ходи рядко с костюм... :wink:

Nadine, д-р Илиев е много добър избор!Късмет!


Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Тема на бременните №74
« Отговор #986 -: Април 14, 2011, 14:49:43 pm »
Хайде холан, като се почне сега с обясненията кой, какво и защо искал да каже-който разбрал, разбрал, който иска да се държи като ощипана стара мома. Мише, най-малко съм искала да те засегна. Личното ми мнение го обърнахте на сръдни.
Между другото няма място за такива-манталитета ни е балкански и това е факт, това включва и мен, затова се опитвам да приема малко от европейският начин на мислене защото еснафлъка не ми е по вкуса. Нека бъдем малко по-широко скроени.Стига сръдни за няма нищо.
« Последна редакция: Април 14, 2011, 14:56:42 pm от shanoar »
Re: Тема на бременните №74
« Отговор #987 -: Април 14, 2011, 15:23:04 pm »

Аз обаче се видях с чудо колко и какво да му давам, защото се оказа че мъжлето не мирясва с малко и реве за още след е изпил, каквото му се полага по норма. В родилния дом нямаше такова нещо, но сега реве и е неспокоен, а мен хем ме е страх да не го прехраним, хем не мога да се представя да кърмя нонстоп  :oops: 8O и пробваме различни варианти, пък ще видим до къде ще стигнем.


Sami, ако е само на кърма е абсурд да го прехраниш. Давай му да суче колкото иска и когато поиска. Това е единственият начин да ти тръгне кърмата. Не се притеснявай,че ще го свикнеш и все така ще е и после. Въпрос на две-три седмици е да се адаптирате ти и бебчо, имай търпение и всичко ще се нареди. Сега ще покърмиш нон стоп, но те нещата ще се наредят и по-нататък бебчо ще порастне и ще си влезе в ритъм. Ние първите дни се кърмехме нон стоп, сега сме през 3-4 часа. Само не го залъгвай с биберон, бебето си знае дозата от гърдата ще си вземе колкото му е нужно. Успех  8)

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Тема на бременните №74
« Отговор #988 -: Април 14, 2011, 15:32:50 pm »
shanoar , ама аз изобщо не се сърдя,
даже си представих мъжа ми в смокинг и с калцуни  :lol:
По този повод се сетих да ви разкажа нещо, може да е било май-юни,
защото се носеха спортни чехли, приготвяме се да водим Митака в Токуда на преглед!
Всичко е на 6, качваме се на колата отиваме там, паркираме и хоп мъжа ми вижда,
че в бързината вместо сандалите е сложил чехлите дето ползва за двора,
а те чудни  :lol: чисти, но със следи от боя и изобщо красотни....
Купихме чифт калцуни от аптеката на входа и спасихме ситуацията
с външния му вид!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Тема на бременните №74
« Отговор #989 -: Април 14, 2011, 15:38:49 pm »