0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

За мен - 5 бр.
Не успявам да гласувам, не знам защо.

Дано не е късно. Но не бях влизала от доста време. Съжалявам.

Предварително ли трябва да пусна пари по сметката?

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Ами аз за първа година си поръчвам и не знам нито сметката, нито как става плащането.Попитах в предната тема - "Календари на сдружение Зачатие", но никой не ми отговори. Вярно, че съм от София и няма да е проблем да се свържем, но все пак не съм наясно с реда.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Момичета, късно е само за снимките, които събирахме на децата, За поръчка не е късно. Мисля, че сме пуснали за печат достатъчно бройки така, че ще има за всички желаещи.
Мириам, ако ходиш на срещите, които се организират в София, може и там да се платят и получат а може и по сметката на Зачатие да се преведат парите но нека станат готови календарите, ще направим списък и всеки ще прецени как му е удобно да си ги получи и заплати.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Предварително ли трябва да пусна пари по сметката?

Маги, не е нужно предварително да се плащат.
*
ОК - разбрах. Благодаря за информацията.
Момичета, искам и аз 5 календара. Не бях влизала тук доста време, дано не е късно (виждам, че анкетата е заключена).
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: Предварително преброяване за бройката з&#
« Отговор #66 -: Декември 09, 2010, 10:12:08 am »
И за мен 1 брой (ако не е късно, разбира се).
*
Днес явно е ден за закъснелите да гласуват  :oops:- и за мен 2 броя.

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Moмичета, поръчани са около 100 бройки над предварително гласуваните, мисля че ще има за всички
тук няма смисъл да се записвате, скоро ще пуснем тема, където всеки желаещ да се запише и да заяви своята бройка и да му бъде изпратена
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Момичета, извинявам се, ако някъде е писано вече  :oops:, но има ли яснота за календарите кога ще са готови и кога ще ги получим?
Предварително благодаря!
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"

*
Във форума на кафе има тема. Календари се раздаваха на 18.12 в София, за Варна тръгнаха 50 бр., за Бургас и Пловдив също, в Стара Загора също има. На срещата утре в София пак ще има, така че кажи къде, кога и как ти е удобно да си ги получиш?
*
Благодаря, Стефи!
Аз пак неразбрала  :oops:
Аз съм от Варна и ще потърся Лисана или който ги е носил.
Весели празници, момичета!
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"

*
да, в лиса са :)