0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

нефролог-доц.Киперова
« -: Юни 02, 2010, 14:23:57 pm »
Някой да има представа къде практикува в момента. Преди беше в Александровска болница.
Re: нефролог-доц.Киперова
« Отговор #1 -: Декември 20, 2010, 20:40:18 pm »
В Александровска болница приема в сряда в ДКЦ-то. Но трябва предварително да си запишеш час няколко дни преди това.
Re: нефролог-доц.Киперова
« Отговор #2 -: Януари 14, 2011, 09:55:33 am »
Добър нефролог ли е ?Търся специалист за детето си?Работи ли с направление?
*
Re: нефролог-доц.Киперова
« Отговор #3 -: Януари 14, 2011, 14:48:38 pm »
Когато последно ходих при нея, преди няколко години беше национален нефролог на България, което като звание значи най-добрата. Аз съм с наследствено бъбречно заболяване - цялото ми семейство следи състоянието си при нея и мога да кажа, че при по-добър лекар не съм била. Това по отношение на бъбреците.
Аз винаги съм ходила при нея с направление.

26.09.2019
Re: нефролог-доц.Киперова
« Отговор #4 -: Януари 14, 2011, 21:48:00 pm »
А има ли хубав ехограф там? Обикновено в ДКЦ-тата техниката е старичка...
*
Re: нефролог-доц.Киперова
« Отговор #5 -: Януари 15, 2011, 10:19:18 am »
Виждала съм и по-добри ехографи, но според мен един добър специалист може да види достатъчно неща на стар ехограф, а друг да види доста по-малко на последен модел ехограф. Лично аз имам достатъчно примери затова. Киперова наистина е добър специалист и страхотен човек, + това е лекар от старата генерация. Можете напълно спокойно да отидете при нея и да разчитате, че ще помогне.
Ако имате и други въпроси, може да ми пишете на лични, с оглед на заболяването ми, мога да ви дам достатъчно информация.
Успех!

26.09.2019