0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Уролог и върешни болести
« -: Януари 05, 2011, 12:39:29 pm »
Бихте ли ми препоръчали уролог в София и лекар върешни болести, които да преглеждат по здравна каса.
Ходили сме при д-р Кацаров, искаме още едно мнение.
Вътрешният лекар ни трябва за болки в ануса, които не са свързани с хемороиди и стоят недиагностицирани вече втора година въпреки ходенето по най-различни лекари.Тези болки се прехвърлят и към тестисите, за това предполагам нещата може би някак си са свързани.
Искам да започнем прегледите отново (и отначало).
Благодаря.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Уролог и върешни болести
« Отговор #1 -: Януари 05, 2011, 14:42:23 pm »
уролог не мога да препоръчам, но за болките в ануса не ви трябва общ вътрешен лекар, а гастроентеролог.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Уролог и върешни болести
« Отговор #2 -: Януари 05, 2011, 16:56:21 pm »
Аз се колебаех между гастроентеролог, хирург и вътрешни болести.
Предвид факта, че няма болки в корема, смущения от този сорт и т.н., реших, че може би е нещо локално. Личният лекар се отнася малко проформа към избора на специалист, за това ми се щеше да имам идея какъв лекар все пак ни трябва.
Благодаря
« Последна редакция: Януари 05, 2011, 16:59:19 pm от Имел »