0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
УНГ в София
« -: Януари 05, 2011, 14:42:59 pm »
да препоръчате читав УНГ специалист в София?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: УНГ в София
« Отговор #1 -: Януари 05, 2011, 16:04:24 pm »
Детски или за възрастен?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: УНГ в София
« Отговор #2 -: Януари 05, 2011, 16:05:48 pm »
за възрастен.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: УНГ в София
« Отговор #3 -: Януари 05, 2011, 18:18:06 pm »
съжалявам
*
Re: УНГ в София
« Отговор #4 -: Януари 05, 2011, 18:37:42 pm »
*
Re: УНГ в София
« Отговор #5 -: Януари 05, 2011, 19:04:05 pm »
Д-р Константин Петров, кабинет ул. "Н. Коперник", 9 (до 22 ДКЦ), работи и със здравната каса. Аз съм доволна. Пращам ти телефон на ЛС, но скоро не съм го посещавала. Дано да е актуален телефона.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: УНГ в София
« Отговор #6 -: Януари 05, 2011, 19:50:07 pm »
Според сестра ми най-читав е д-р Френгов от Транспортна болница. Заради детето обиколиха поне 7-8 лекари в София, само Френгов реагира адекватно. Но е малко далавераджия, което е дразнещо, но като си в безисходица даваш.