0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Педиатър -Бургас
« -: Ноември 26, 2010, 11:56:25 am »
     Здравейте.Осиновихме си малко момиченце-делото мина и се надяваме до десетина дена да си я вземем у дома.Бих искала да помоля мамчетата от Бургас да ми препоръчат добър педиатър.
     Благодаря и лек ден на всички Ви.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Педиатър -Бургас
« Отговор #1 -: Ноември 26, 2010, 20:11:58 pm »
Записвам се в темата, че и мен ме интересува живо. За жалост, Бургас не се слави с избор на добри педиатри, но все има някой читав. Доколкото знам от приятелки, педиатрите по ЗК не са кой знае какво, но си ги ползват за ваксините, а за нещо по-сериозно, недай боже, си ходят на частно. Сестра ми ходят при д-р Ботева, доволни са, тя си е и по ЗК. Ако те интересува, ще я попитам за координати.
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Педиатър -Бургас
« Отговор #2 -: Ноември 28, 2010, 08:50:33 am »
   Здравей,Sixsens.Съжалявам,че чак сега влизам във форума,но почти не ми остава време-последни приготовления за малката ни принцеска.Аз също съм я чувала тази лекарка-и да,ако е възможно би ли ми дала координатите й.
   Хубав ден.
Re: Педиатър -Бургас
« Отговор #3 -: Ноември 28, 2010, 10:55:01 am »
Здравей Хриси, къде живееш за да знам дали мога да ти помогна, въпросната Д-р Ботева е педиатър на племеника ми, но тя е в жк Меден рудник. Аз бих ти препоръчала нашата педиатърка казва се Д-р Ели Попова- тя е в Трета поликлиника. Ако искаш мога да ти дам координати!
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Педиатър -Бургас
« Отговор #4 -: Ноември 28, 2010, 18:56:23 pm »
Д-р Ботева не е в Меден рудник, а в центъра. Някъде до Краснодар, точният адрес ще дам, като ми го даде сестра ми.

П.С. Всъщност, името на докторката е д-р Божана Ботьова, извинявам се, грешката е моя :oops: Аз все го чувам като Ботева :oops:
Адресът е: ул. Фердинандова 78
тел.: 056/843659
« Последна редакция: Ноември 28, 2010, 19:04:18 pm от sixsens »
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!