0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Графиката на didoni2109
« -: Април 22, 2011, 13:23:19 pm »
Здравейте момичета :) и аз да се запиша тука. От този месец съм сериозна, всичко отбелязвам. Не знам до колко ще е показателна графиката ми този месец, като имам впредвид цветната снимка и антибиотиците, но все пак бихте ли коментирали, моля  :ask:
Re: Графиката на didoni2109
« Отговор #1 -: Април 22, 2011, 13:31:51 pm »
Диди,не се четат бележките ти отдолу.Иначе аз не съм много компетентна по графиките,но мисля,че още е рано за коментари.Колко дни е цикъла и къде мериш Т?
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Вярвайте в Бог!Там,където свършват човешките сили,идва място за чудото!
Re: Графиката на didoni2109
« Отговор #2 -: Април 22, 2011, 13:46:35 pm »
Ами какво да ти кажа malenagalena  osi_10 различно.. Никога не съм имала редовен цикъл, в смисъл не пропуска, но се движи между 28 и 35 дни средно. Луда работа. Температурата я меря орално, сутрин в 7 без 10.
За бележките не знам защо не се четат, може би нещо не съм направила както трябва.. :oops:
Re: Графиката на didoni2109
« Отговор #3 -: Април 22, 2011, 14:06:16 pm »
Влизащ в профила си и разрешаваш да бъдат видими бележките ти.Така ще можем да ги четем и ние.Т аз лично я меря ректално,но всеки си избира как да я мери.Можеш да ползваш и ову тестове(аз досега не съм намерила марка от която да съм доволна)все пак са някакъв ориентир,комбинирано с меренето на Т.Незнам антибиотиците дали оказват влияние на Т,но изчакай един цикъл след като ги изпиеш и си започнете опитите.След цветна снимка е нормално да ти изпишат антибиотик.Мери постояно Т,момичетата тук разбират много и ще ти помогнат повече.Успех!
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Вярвайте в Бог!Там,където свършват човешките сили,идва място за чудото!
Re: Графиката на didoni2109
« Отговор #4 -: Април 22, 2011, 14:35:00 pm »
Оффф, пробвала съм доста пъти с тестовете, но незнам до колко вярно показват. Като ги почна от 11 ден до 16 все има 2 черти :( уж трябва да гледам кога тестовата е най-тъмна, но не съм сигурна до колко са точни. Мисля че са поредното нещо, което е измислено за да печели някой от желанието и надеждата на хората да си имат бебче :balk_153:
*
Re: Графиката на didoni2109
« Отговор #5 -: Април 22, 2011, 14:47:02 pm »
орално мерена Т е наи неточна,поне така разбрах и аз първите 2 месеца я мерех орално но сега вече е вагинално и разбира се маи резултата е по точен мила,
*

    polisia

  • ***
  • 291
  • Силата е в теб! Използвай я...
Re: Графиката на didoni2109
« Отговор #6 -: Април 22, 2011, 16:28:58 pm »
didoni2109, оралното измерване се счита за доста неточно и за това повечето момичета измерват ректално. Но това си е лично решение естествено.
Тестовете за овулация са много добро средство и са доста показателни. Естествено зависи и марката.
А ти винаги ли имаш все положителни тестове? Обикновено тестовете се правят до отрицателен.
Re: Графиката на didoni2109
« Отговор #7 -: Април 22, 2011, 21:04:36 pm »
Най добре ги събирай като поизсъхнат се вижда кога е била по наситена или накарай някои друг да ги погледне . И на мен ми беше трудно в началото. Но като се съберат можеш да направиш сапоставка Много е важно също да ги правиш следобед по едно и също време като 2часа преди правене не пишкаш и не пиеш течности При мен имаше голям ефект
« Последна редакция: Април 22, 2011, 22:59:21 pm от k.s.stoyanova »
Красиfile:///
*
Re: Графиката на
« Отговор #8 -: Април 23, 2011, 11:39:55 am »
Здравей didoni2109 дано не се налага дълго да ти обсъждаме графиката и да те зарадва така желаният  :bfp:.Ректално е най точният метод за БТ , но ако не желаеш и вагинално е вариант.Аз този месец за първи път пробвах тестове за О и на мен ми излизаха 2 черти , но с дните ставаха по наситени, естествено не станаха в един цвят , но пак се преценя, добър ориентир си е.
Re: Графиката на didoni2109
« Отговор #9 -: Април 29, 2011, 19:48:38 pm »
От другия месец ще сменя начина на мерене, и май и термометъра, нещо тази графика ми е странна, не мога никаква логика да намеря във нея osi_13
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на didoni2109
« Отговор #10 -: Април 29, 2011, 21:19:16 pm »
С какъв терм-р мериш и колко време го държиш?
Живачен - 10 мин
Дигитален -2-3-4 мин след сигнала

И аз да повторя Оралното измерване е много неточно. :)
Най-добре анално.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Графиката на didoni2109
« Отговор #11 -: Април 30, 2011, 09:38:52 am »
Някой ползвал ли е тестове за овулация FERTILE - FOCUS - 1 ? Какво ви е мнението за тях?
Re: Графиката на didoni2109
« Отговор #12 -: Май 11, 2011, 20:10:21 pm »
Моля, хвърлете един поглед на шантавата ми графика. ЯВно наистина меренето в устата на температурата е крайно неточно, но все пак....пълен хаус е. Дано другия месец, като сменя термометъра и начина на мерене нещата да имат по-нормален вид :(