0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Гореща юнска седмичка 21 - 27.06 само с +++++++ :)
« Отговор #180 -: Юни 27, 2010, 15:35:47 pm »
Я да наръся вируси за успокоение на обстановката  :lol:  :lol:  :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:

И аз си мислех за Анизи, тя каза, че има дата за опреция, но я пазеше в тайна. дано новините са добри и ги научим по-скоро  :)
*
Re: Гореща юнска седмичка 21 - 27.06 само с +++++++ :)
« Отговор #181 -: Юни 27, 2010, 16:00:30 pm »
Ехааааа, пльооооооос! :D
Благодаря ти Дианка!
Дано всичко с Анизка да е ОК!
*
Re: Гореща юнска седмичка 21 - 27.06 само с +++++++ :)
« Отговор #182 -: Юни 27, 2010, 20:43:22 pm »
Аничка където и да си ти стискам палци и съм мислено с теб миличка,дано всичко е наред
Диде и аз се  :surfinga: :surfinga: :surfinga: :surfinga: защото имам голяма нужда от тях
Лека вечер милички до утре в новата тема :D
*
Re: Гореща юнска седмичка 21 - 27.06 само с +++++++ :)
« Отговор #183 -: Юни 27, 2010, 20:48:16 pm »
Ани,душо  :crossfingers: :hug2:

*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Гореща юнска седмичка 21 - 27.06 само с +++++++ :)
« Отговор #184 -: Юни 27, 2010, 21:43:59 pm »
Чин, Мони, ехооооо, тук сме щъркелиии! :wink:
Моля моля! Пишете си на лични!
Има дами, които не са ви чели преди и ще им стане любопитно!  :wink:

 :lol: :lol: :lol:
Късно... късно !!! Мара подробна се счупи от четене докато разбере за какво става въпрос!  :lol: Принципно не съм такава клюкарка, но щом Мони е намесена ...
В крайна сметка - всичко е добре, когато свършва добре.  :bighug:
Всеки в някакъв момент изтрещява, нормално е...

Но между другото...има една тема - "Статистика на успеха" . Чета, плача от радост и болка за другите момичета...и някак не бих могла да се включа. Да, аз знам през какво съм минала за година и половина, знам колко болка и сълзи... но има момичета които са минали през 10 пъти по толкова и някак имам чувството, че бих омаловажила пътят им, ако се включа.

Петенце благодаря ти за честитката !

( Аз мисля, че Ани е с по-късна датичка...но току виж Мишелинчо има друго мнение  :D )

 :bighug: за всички !
*
Re: Гореща юнска седмичка 21 - 27.06 само с +++++++ :)
« Отговор #185 -: Юни 27, 2010, 22:25:41 pm »
Raissa777, между другото, по същия начин не смятам, че моята година и половина е много за да се включа в тази тема за статистиката, но не смятам, че болката на един или друг човек трябва да се сравнява. Всеки знае сам за себе си през какво е минал и какво е изживял, всеки е приел нещата по различен начин. Да не се отклонявам от тази толкова хубава тема, но смятам, че сме тук за да сме си полезни и лично аз бих предпочела някой да ми казва истината- такава каквато е вместо да ми стиска палци. Разбрах, че повечето от вас предпочитат да им се казва: успех, стискам палци, но не и да получат искрено мнение по въпроса си,не че успеха, който ще им пожелая няма да е искрен, но лично аз, когато има проблем предпочитам съвет, затова така и правя.
Лека вечер и успешна седмица...
 :bighug:
« Последна редакция: Юни 27, 2010, 22:28:24 pm от chin »
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Гореща юнска седмичка 21 - 27.06 само с +++++++ :)
« Отговор #186 -: Юни 27, 2010, 23:10:57 pm »
 :) Обикновено, хората когато са обидени си мислят, че са по-обидени.
Когато са наранени си мислят, че са по-наранени...когато ги боли си мислят, че тяхната болка е по-силна. Все пак гледаме през собствената си призма.

Съгласна съм, че сме тук да си помагаме, да се подкрепяме, да сме си полезни със съвети...но да си казваме истината каквато е - не. Та кой може да ти каже кое е истина ? Ние не сме вещи, а дори да имаме много знания - пак не можеш да си сигурен, че твоята истина е чуждата истина ....или че ще стане така, както го казваш.

Аз говоря по принцип, но ако говоря конкретно - знам, че не си мислиш, че твоята истина е абсолютната такава. Просто понякога се изказваш по-рязко и оставаш неразбрана .  :wink: Така мисля де, може да греша...знам ли  :)

Идва нова седмица  :D Лека от мен и до утре !
*
Re: Гореща юнска седмичка 21 - 27.06 само с +++++++ :)
« Отговор #187 -: Юни 27, 2010, 23:19:27 pm »
Хайде пак!!!!!
Моля ви момичетаааа, не му е тук мястото!
Емоционалните проблеми, а и статистиките си имат теми!
Моля ви да не се повтаря, иначе ще има изтрити постове!
« Последна редакция: Юни 27, 2010, 23:21:11 pm от petqst »