0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #200 -: Юни 20, 2010, 09:21:56 am »
Така,такаааа ха добро утро бендитки такива ;)
 Мариииии,ех таз Мари беее винаги ме чака сложена масаа леелееелеле ще те нацелувам само да те видяяя..........чеее.....ти си по заета и от президента брее  :lol: :lol: :lol:
 Райсичка,честно казано сега се сещам за Синеморец,красиво е,има къде да се хапва на приятни местенца и е спокойно,малко с по надути цени е ама малко но пък има и морска пянаааааааааа  :lol: :lol: :lol:
 Хайде лек ден за сега от мен ;)
За темата оки боки ще се разберем с Аничка няма страшно  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #201 -: Юни 20, 2010, 09:50:00 am »
Ха добър ви ден!
Маринка, тези трапези до моренцето дали ще ме угреят тази година не зная, но поне ти ми ги поднасяш на тепсия всяка сутрин :D Благодаря!
Раискааааа, миличка, ако искаш пусни си една темичка в кафето и ще имаш по-вече предложения за моренце - Успех!
И аз се захващам с почистването, но пък мама е тук и ще помага  :wink:
Лек и приятен, макар и дъждовен, неделен ден! :D
*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #202 -: Юни 20, 2010, 10:27:05 am »
Привет, момичета,

Еххххх, замириса на море ........

Пете, Честита ти позиция, сигурна съм, че добре ще ни "обгрижваш".

Тити, ти засичаш ову само според БТ, проверявала ли си и чрез тестовете и УЗ, знаеш ли може пък да не я определяш съвсем точно, а и чудеса стават, аз вярвам.

rtfrtf, нека шанса този път е изцяло на твоя страна, заслужаваш го  :crossfingers: yahoo_17 newsm04

Хубава неделя на всички!
А за новата темичка - имаме толкова много +++++ тестчета напоследък, все някой трябва да се престраши и да ни зарадва
:lol:
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #203 -: Юни 20, 2010, 10:40:42 am »
Добро утро на всички :) Днес е още един топъл ден, а аз само да се оплача ( че мъжо така или иначе не може да ме разбере), на мен вещицата ми дойде. Събудих се с БТ 36.5..?--нямам идея дали е нормално и само си го помислих..и като отидох до тоалетната и ето на... толкова ми се искаше този месец да е станало :(:(:( МНого ми е мъчно.

Пожелавам на тези, които НЕчакат---да не го дочакат, че е много гадно


*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #204 -: Юни 20, 2010, 10:54:58 am »
Добро утро Девойки  :D

Мого съжалявам за неприятните ви емоции Тити и Рени  :bighug:

Маринка вече е взела приза за най-добра домакиня, няма какво повече да се каже!  :D

Аз за морето...лошото е, че се съобразявам и с други хора. Че и деца-пубери ще има с нас...трябва нещо и за тях да има, да им е интересно.
Иначе си знам - 2 лета съм била на бунгала на Дюни. Хем си на спокойстие, хем си близо до курорти и лудница.

Но пък нашето черноморие хич не го познавам...постно-постно. Сл.Бряг, Несебър, Созопол, малко от Приморско и това е  :lol: Гледаме навън да се изнасяме, хем цените същите, хем е къде къде по подредено. Ама сега...

Пете на мен до тук мненията ми стигат  :) сега ще разгледам в нета какво представляват местата ( Синеморец и Ахтопол са ми крайно безизвестн ) и туй то. А иначе ... много много не ми харесва да пиша в други теми, понеже все се намира някой негативен човечец.

Айде слънчев ден от мен! Мойто мъж днес се прибира ( от сряда е на язовир, шаранки лови  :lol: ) и съм вери хепи! Даже може да му сготвя нещо  :lol:
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #205 -: Юни 20, 2010, 11:10:23 am »
Момичета добро утро и от мен :) при нас засега е слънчево- мислим малко да се разходим с мъжлето :)Много съжелявам Ренка..А Тити ти не се притеснявай мила-както Снежка е казала чудеса стават и когато най-малко очакваш :):) Успех ти пожелавам-ако не този то другия месец всичко да е по план :) Иска как си мила- бебо добре ли е :):) Айде милички дано следващата седмица който и да пуска темата да има многооооо +++ тестчета :) Аз един ден като събера смелост и имам време естествено може и аз да пусна една седмична- знае ли човек може да съм на късмет :):) Ама засега времето при мен е много малко свободно а ако я пускам искам всичко да е както трябва :) затова засега само събирам инфо .. до после мили дами.Пожелавам ви приятен неделен ден!
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #206 -: Юни 20, 2010, 11:25:54 am »
Петя, честита позиция :)
Добро утро Девойки  :D

Че и деца-пубери ще има с нас...трябва нещо и за тях да има, да им е интересно.
Иначе си знам - 2 лета съм била на бунгала на Дюни. Хем си на спокойстие, хем си близо до курорти и лудница.
:lol:Рая, забрави тогава за  :balk_177: и спокойствие.
Ние ще ходим в Каварна и не, че защото съм от там, ама там е хем спокойно, хем има дискотеки и заведения за тийновете. Балчик още повече е пълен със заведения. Където и да сте, ако няма поне две дискотеки - ще ви надуят главата, да знаеъе.
[/url][/url]
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #207 -: Юни 20, 2010, 11:40:16 am »
saraapl,Raissa777, благодаря ви много за подкрепата..добре че ви има..ще продължавам с вдигната глава без да се отчайвам. Целувки на всички !!!!!!!!!


Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #208 -: Юни 20, 2010, 11:57:12 am »
Добро утро и от мен,
вчера излизахме с мъжа ми и се прибрахме в 3, уфффф сега ме боли глава :(
Т ми не се покачва, но поне и не спада, дано това е добър предвестник yahoo_17. Ще споделя нещо, дано не ми се смеете много :oops:, не изпитах никакви удоволствие удоволствие от секса снощи, странно 8O, вече съм се смахнала и май търся под вола теле...
Тити, не се отчайвай, по някога жените имат по две овулация, не изпускай възможността, аз медудругото смятам, че този месец имах две, някъде на 20 ден според мен пак има, поне по симптоми. Успех!!!!
Рени, съжалявам :(, наистина е много гаден този момент!!! Дано следващия месец е успешен за теб!!
Раиса, аз съм от Варна, според мен Лозенец,поне от тези които си изброила.Лошото е, че вече не останаха хубави места по Черноморието, всичко застроиха и няма спокойствие!
Лек и усмихнат ден на всички!!
*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #209 -: Юни 20, 2010, 12:40:59 pm »
Добър ден и от мен!
Аз чак сега си пия кафето, че нали е неделя и се гушкахме до късно с мъжлето :D
Петя, честита титла и дано да ни донесе късмет на всички!
Рени, миличка, съжалявам, но каквото такова, нали знаеш, нищо не можеш да промениш, смело напред с нови сили. Аз също от вчера съм с ПМС и чакам вече всеки момент, сигурна съм даже, че ще тръгне по-рано :?
Раиса, аз да ти кажа обожавам Созопол, много чист плаж, крситална вода, може да разгледаш и оферти за там! Успех с избора.
Така, изписах ферман :D Сега отивам да приготвя закуска и да измислим какво ще правим днес, че пак е хладноооо!
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #210 -: Юни 20, 2010, 13:08:39 pm »
:D Сари бебо е добре,расте детето и хубавее хиихихххи като майак си,след около две седмици някъде ще ходя за 3 та среща с него да видим колко сме пораснали.Попринцип не пиша тука за тези неща умишлено  :wink: ,ако иска някой всичко съм си написала в календарчето или в темата на бременните,ама тука ми е неудобно  :oops: :D.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #211 -: Юни 20, 2010, 13:37:47 pm »
Здравейте и от мен щъркелчета радвам се,че всички сте в толкова добро настроение!
При нас вече вали и ние с моя мъж няма да излизаме днес по-скоро ще се излежаваме и ще гледаме филми  :D Аз вече наготвих и сега ще се боядисвам малко разкрасителни процедури в това дъждовно време ще е супер  :wink:
Благодаря за отговорите и за подкрепата наистина е рано,но като знам че ми подрани и МЦ беше на 01,06 сега би трябвало да е на 28,06 ако се спази датата разбира се  :? дано не подранява пак .... незнам защо се получи така.... а работихме по въпроса за  :lovedock: :babyflips: всеки ден от 11 до 15 долу горе тогава трябва да е била О незнам вече ако и този месец не се получи май ще отидем на доктор да видим дали всичко е наред и ще почна да меря БТ (да не се каня много,че обикновено не спазвам до край нещата) :wink: :wink: :wink: :oops:
А сега как ми е изтръпнало ниско долу коремчето ако знаетееее ту от едната страна ту от другата хммм
Стискам палци на всички !
Прекрасна неделя ви пожелавам!  :bighug: :bighug: :bighug: :goodluck:



*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #212 -: Юни 20, 2010, 16:54:26 pm »

Тити, ти засичаш ову само според БТ, проверявала ли си и чрез тестовете и УЗ, знаеш ли може пък да не я определяш съвсем точно, а и чудеса стават, аз вярвам.

:lol:

Миличка засичала съм ову и с УЗ преди месеци и е било на 11 ден,а и аз винаги го усещам,затова вече съм оставила само БТ просто като доказателство че наистина е имало.А за чудесата-аз предимно на тях разчитам в случая.Но какво ли ще да е това чудо яйцеклетката ми да остане жива 3-4 дни?Я по-добре да сляза на земята,че да не падна от много високо.
Благодаря ви на всички за подкрепата която ми оказвате  :bighug:. Нали вие сте единствените,на които мога да си изплача мъките.Че у дома трябва да съм силната и справящата се със всичко.
  <br />
*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #213 -: Юни 20, 2010, 21:32:55 pm »
Здравейте милички, аз се завърнах от моренцето вече, всичко беше много хубаво и да ви се похваля - вече съм сгодена /имаше романтично предложение на морския бряг и пръстен/

Но, точно на деня след предложението ми дойде  :x и то на 20-я ден- никога не е било толкова рано. Вярно, че беше много горещо там и т.н., но миналия месец бях 35 дни, а този- 20 - направо ми се разбъркаха съвсем дължините за двата месеца бебеправене - така- похвалих се и се оплаках  :)

Успех на тези, които чакат, а на другите- както виждате не сте сами и този месец  :P


 

*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #214 -: Юни 20, 2010, 21:39:49 pm »
Привет момичета!
Петенцеее,честито мила !Браво душко,но се надявам и Стинчето да ни навестява :bighug:!
Фе,споко мила важното е ,че сте си прекарали хубаво :D
Бжи,Йолииии ,Снежи,Фовчо, Жени,Рени 86,Тити,Мари,и някой ако съм изпуснала :oops:сори много ви мисля да знаетееее и ви чета нищо ,че не съм писала -успех  :goodluck:

*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #215 -: Юни 20, 2010, 23:51:17 pm »
Здравейте милички, малко късничко, но сега ми остана време да надникна
Така ... аз изкарах много тежко тия 2 дни, защото лудницата беше пълна, но поне децата се налузяха и къпаха в басейна, пък за нас ред нямаше, ама нищо.Толкова изморена се чувствам от всичко-толкова напрежение и умора и изобщо не съм спала, то ще кажете че не е кой знае какво , че да се преуморявам, ама все пак - там нямам почти никакви условия да готвя и затова трябваше всичко предварително да е приготвено, но мина и замина. Стига толкова за мен  :)
Петенце честита позиция миличка, дано Рястчето скоро се върне при нас, а на теб Пете желая да не те товарим с работа  :D :D :D
Мони-тук съм душицо, недей да ме мислиш, поне мен  :D - всичко е ок-ще се оправя :D , то аз трябва за теб да се притеснявам-ти как си  :wink:
Фе честит ви годеж и кога ще е сватбата  :P Много да се обичате и разбирате и много компромиси да правите взаимно.Не се притеснявай за М., другия месец няма да дойде  :crossfingers: :crossfingers:
Фоли душко ти дано не дочакаш оная вещица и утре да ни зарадваш с + тест
Аз другата седмица съм ловуваща  :lol: :lol: :lol:
Много стискам палци на всички , които не чакат
Тити миличка не се притеснявай, все още не се знае дали наистина е милнала ову
приятно моренце на тези, които ще ходят - ние тази година ще пропуснем и лека нощ - до утре
*
Re: Гореща юнска седмичка (14.06. - 20.06.2010г.)
« Отговор #216 -: Юни 21, 2010, 00:03:17 am »
Добър вечер!
Благодаря отново на всички! И аз се надявам Сттинчето да ни навестява!
Жени, предполагам, че страхотно си се справила!  :wink:
Фе, живи и здрави да сте! Честито!
Тити, все още си в лова!  :wink:
Лека вечер!