0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте!

Имам нужда от съвет, тъй като последните няколко дни прекарах в четене и препрочитане на мнения, форуми, търсене на специалисти по проблемно забременяване и само се обърках повече! :?
Моят проблем е следния: преди три месеца ми правиха операция на щитовидната жлеза- киста, отстраниха цялата дясна част. Оказа се, че кистата съм я имала от две години, но чак тази година я откриха. От две години се опитваме да имаме детенце, но не се получава.
След като се възстанових от операцията искам да намеря добър специалист по проблемно забременяване в София или Пловдив.
Някаква идея? Майчин дом, Шейново? Къде?
В такъв лабиринт се намираме  :? :ask:

Моля ви, дайде съвет! osi_1
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
ето списък на клиниките по стерилитет и репродуктивни проблеми в България:

http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=167&Itemid=52
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Благодаря за информацията!
Ако някой има личен опит със специалист, моля за съвет! Досега не съм имала сблъсък с толкова много и различна инфомация и не успявам да отсея '' плявата от сеното''  :balk_160:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
ако си от Пловдив, от лични впечатления бих препоръчала д-р Даскалов от "Надежда Репродуктив".
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Аз ти препоръчвам д-р Даскалов.Тои ми проследи цялата бременност,невероятен човек и лекар е.Успех! :)