0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
 :noevil:   osi_19   :lol: :lol:
Добре, ще се постарая... само да се извиня предварително, защото със сигурност ще изтърва някого !
Би било прекрасно облекчение за мен, ако който пише постче - си доложи какви ще ги върши идната седмичка  :D
*
Добър ден! Виждам, че говорите за новата седмична тема, аз съм все още на етап ловуване :oops: ОФ, незнам защо си мисля, че този месец Ову нямам, може и да се вманиачавам в следенето, но ще видим. Хубав ден ви пожелвам!
*
Здравейте сладурки, аз да се отчета предния месец не беше нашият с милото, но другият ще е. Ще поработим повечко и ще станеее  :D :D :D. Не ме съжалявайте аз съм щастлива, защото нов месец - нов късмет и колкото по-рано дойде М., толкова по-добре  :D :wink:, че да се почва. А този юни толкова мноооооооооого го обичам, детето ми има рожден ден, майка ми също, както и много мои приятели, така че пък може този месец да си наравим бебоче  :D
Аз стискам палци на всички вас и ще държа гадинката тука ей такана топличко, пък вие си половувайте и се хвалете с  :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :crossfingers: :bighug: :bighug: :bighug:
*
Браво Жени!!!Така трябва всички да разсъждаваме,а не да униваме.
Рая
,миналия път темата ти беше страхотна мила,така,чеееееее ще те чакам живи и здрави утре да наръсиш с тези розовките първата страничка osi_9 osi_9 osi_9
Анизка дано мъжлето ти да се възстанови бързо :crossfingers:

*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Мен ме пишете в очакващи на 19.06
07.10.2009
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Хайде изчезвам, че ще ходим на гости малко у кака и като се върна дано има хубави новини ако някой не се е сдържал и си е пуснал тест   Жени, Чоки, Петя  :wink:  :D :P

Е, Йоли много си нетърпелива. Малко трябва да изчакаш заедно с мен. Ще си пусна тестчето най-рано на 10.06 макар, че доки ми каза на 14.06.  :D
Лека неделна вечер момичета  :D
Бързам да се разпиша и аз докато мога в късметлийската тема на Маймунката. Това е първата седмична тема, в която пиша. Досега само четях, но този път не издържах.  :D
Имаме нужда от късмет, че се заемаме сериозно с лова от днес.  :pleasantry:

А, да не пропусна и да се топна във вирусчетата!  :D  :a_cat_06:

Хубава вечер на всички!
Памелааа,добре дошла и нека ти е на късмет мила и скоро да дойдеш рпи беменните Дамиии  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Записвам се и аз в тази темичка, до сега само я подминавах, може би от суеверия, но се надявам да ми донесе късмет.
П.П Маймунке, от постовете, които съм ти чела съм останала с впечатлението, че си страхотна  и много позитивна, затова аслужаваш най-доброто и хубаво маймунче на финала.