0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Хей, сладурки, така се радвам на всички постове с нови лентички. Исе, би ли ме сложила в очакващи за 08.06 когато пускаш темичката!!! Много хубав ден ви желая  :sunshine:

*
Привет и от мен !Ето ви нещо мноооооого приятно за гледане и лек ден/това са нашите бъдещите бебоци :lol: :lol: :lol:/
http://nanoset.net/clips/view/30/22/9275 :lol: :lol: :lol:

*
Е, аз пак окъснях. Кафенцето ще пропусна, но на сладичкото не мога да устоя.
Мони, много сладко клипче. Супер бебоци. :D
Рая, и аз имах един такъв инцидент, когато бях в 8 месец.  В свекърва ми тоалетната е точно под стъпалата за втория етаж. И аз като слизах на завоя се подхлъзнах и по гръб до долу. Мъжът ми не можа да свари да излезе от тоалетната - аз плача, той изплашен и подмокрен  :lol: хи хи. Сега ми е смешно, но тогава доста се изплаших. Така, че внимавай  :).
Исе, не се и съмнявам, че темичката ти ще е късметлийска. Очаквам я с нетърпение.


*
Привет и от слънчева Силистра :D!
Исее, ще е късметлииска темичката ти, нали те ще я пускаш, а и бирочки ще се леяяят :wink:
Снежка, да нацелуваш Ани!
Приятна почивка!
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Здравейте и от мен малко по-късничко днес, но нали имахме гости и така.Мерси и аз за сладичкото, но...вече немога да погълна нищо.

Мунка сигурна съм, че следващата седмица, че е още по-успешна от миналата и третия списък ще е мноооого дълъг.Ще ме пишеш ли в ловуващите.
Галс, Чоки харесват ми графиките ви много пупупу пупу против уруки - стискам палци

Раиска бъди внимателна миличка.

ех това наше Пете, все си някъде по пътищата-как издържаш ти се чудя.Но щом си при мама това е супер. Аз си нямам мама от няколко години, но днес свекърва ми и свекър ми бяха у дома, а сега ми е много мъчно, че си тръгнаха.

Ходихме при отец Иван от Нови хан да говорим с него да ни венчае, защото ние все още сме си само сгодени и той се съгласи.Така, че поне пред Бог ще се венчаем през Юли пък сватбата ще видим. Поуспокоих се, защото родителите на моето мило ще ни помогнат финансово за инсето, че ние не можем в момента да ги съберем.и така.
Хайде оставям ви засега, че имаме да гоним яйцето и...да го догоним ххихихихи Дано!

Целувам ви всички.


*
За всички ловуващи  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: да пожелая успешен и страстен лов  mf_bounce8 и другата седмица третият списък да е набъбнал :lol: Тези дни ме нямаше в града и затова не съм писала. Поглезих се с мин.басейн и други удоволствия Силни прегръдки от мен  :bighug: Йоли- поздравления за венчавката!
« Последна редакция: Май 30, 2010, 17:54:02 pm от yoanna »
*
ееее веднага под Пловдивските вируси на Йоана :balk_183:,мерси за което!
Йоли,браво мила това са все хубави емоции,радвам се ,че родителските тела ще подпомогнат "делото" :D,а и за венчавката,ние пък сме обратното на вас,първо подпис а понататък венчавка /финансови причини естествено/
Лека вечер и се надявам да ви е харесал клипа с бебешорите :D

*
Хооп и аз под вируситееее :D
Благодаря, за което на Йоанчето! :D
Йоли, браво мила, че сте се решили за венчавка! :D
А пък ние с моят си нямаме вече бащи и си гледаме мамчетата от време на време:D
Ей, Мониии, Страхотно клипче! Благодаря!
« Последна редакция: Май 30, 2010, 19:12:06 pm от petqst »
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Чоки, мила, кога ще е тестчето, аа не казваш нищо, но ние ти стискаме палци , да знаеш! :wink:

Мерси за стиснатите палци, но до тесчето има мноооооого време. Доки каза 17 дни след инсето, това прави чак на 14.06.2010г. Имам доста да си почакам.  :snail: А знаете времето колко бавно върви  :snail:

Йоли, честито за венчавката. Да сте живи и здрави и много да се обичате. другото ще си дойде на мястото. А и едно бебче като се появи на бял свят щастието ви ще е пълно. Пожелавам ти го от сърце!
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
 :bighug:  :balk_104: :balk_104: :balk_104:
Много ви се радвам милички !

Аз днес бях във вихъра си...много чистих с тази пароструйка, но важното е, че работата е свършена!
Както изглежда, на изпитите ми ще пратя мързеливата си свекърва!  osi_7 ,много ме дразни ...

Целувам ви и си пожелавам да имаме много хубава седмичка  :D
 :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:

ПП: Утре ако не забравя ще си взема апаратчето в офиса и там ще прехвърля снимчици !
« Последна редакция: Май 30, 2010, 20:56:21 pm от Raissa777 »
*
Привет, момичета,

Да ви нагледам в края на седмицата ... ооооо, пак някакви венчавки, браво, милички, обичам ги тези събития ... може би защото не са ми се случвали  :lol:

Имаше ли попчета по Варна, щото тука ние се разминахме без дъжд.

Аз днес си имах вълнуваща среща, за първи път ми се случва да се видя на живо с момиче от форума - Пете, много ми беше приятно, да кажа още веднъж. Ани разбира се ще поздравя, само да я хвана, че нали го видя какво ми е Маугли   :a_monkey_01:

Мънки, с нетърпение ще чакаме новата темичка ... ама тия бебоооооооци от къде ги намери, сладури са големи :)
*
Аз днес си имах вълнуваща среща, за първи път ми се случва да се видя на живо с момиче от форума - Пете, много ми беше приятно, да кажа още веднъж. Ани разбира се ще поздравя, само да я хвана, че нали го видя какво ми е Маугли   :a_monkey_01:
Снежиии, и на мен ми беше приятно :D
ЕЕЕЕ, ама не е чак толкова щурава, дее! :D Играе му се на детето :D
Лека и спокойна вечер на всички!
А утре ще си пием кафето в късметлийската темичка на Исето :D
Исе, пиши ме в чакащи за 08.06 - Благодаря! :D
Само да каже,че ще пусна темата утре сутрин ,ще гледам да е раничко споко  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Само да каже,че ще пусна темата утре сутрин ,ще гледам да е раничко споко  :wink:
Ха, дано, че и аз утре ще съм от ранобудните! :wink:
Така, чееее от 6.45ч. съм на линия :wink:
Лека!
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Муцунки, много ви благодаря за пожеланията. Може ли да ви питам нещо? Е ще пробвам ако въпросът ми не е за тук Стинче шут ме по дупето и ме извини моля те.За първи път ползвах тест за ову- Clear и имаше много бледа втора чертичка.Възможно ли е просто горният пласт да е по-тънък и да прозира или О наближава??? Не ми се смейте моля виииииии  :oops:

Мунка и аз със ставането ще си търся късметлийската ти темичка да знаеш.


*
Йолич аз доколкото съм вече запозната ,знам ,че втората черта трябва да е колкото контролната за да отчита ову-или да е по-наситена от нея.Иначе и на мен преди ову втората винаги е по-бледа ,така че  дерзайте с мъжо... :lol: