0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инвитро при д-р Ставрев в Пловдив
« Отговор #40 -: Април 21, 2010, 20:48:10 pm »
Браво plams, вярвай в хубавото и всичко ще бъде наред :)
Днес ми беше първия преглед, имам си двечки нормално развиващи се бебчета, много съм щастлива и не зная как да благодаря на др.Ставрев и на момичетата в екипа му!
 :lovedock:  :flower:
 
*
Re: Инвитро при д-р Ставрев в Пловдив
« Отговор #41 -: Април 22, 2010, 09:16:00 am »
 Kайра_ ,plams ,милички ,страхотно !Супер,много се радвам !Пожелавам ви много прекрасни моменти сега ,много спокойствие и много усмивки! :bighug: :bighug:

plumeria - ами при мен от две години и няколко месеца вече (от които една прекарана в постоянно присъствие и манипулации в СФ в една клиника :?) ,диагнозата ми беше неизяснена.А д-р Ставрев само като ми видя хронологията и се учуди ,че досега не са ми правени ,дори никой не е предположил да ме попита или да ми назначи имунология. Разбира се ,се оказах с проблеми в щитовидната жлеза,цели 3,да  не ми е скучно  :D,които са регулируеми ,разбира се,но може би са причина за сегашните неудачи,,,,утре съм на преглед с диагнозата от ендокринолога и ще знам повече подробности .Може би това изобщо не е проблем ,но не знам ,аз съм някак си ядосана ,че досега толкова нерви (а и пари ) хвърлихме,дори една матурация минахме,без изобщо да знам за този си проблем .
Както и да е ,....сега ще видим какво ми предстои,очаквам и аз положителен резултат ....с тези червени точки за доктора :wink:

« Последна редакция: Април 22, 2010, 09:17:37 am от ДИМ »
Dum spiro,Spero!
нашите две ангелчета с две мисии са вече с нас!
*

    wild cat

  • ***
  • 404
  • Няма начин да няма начин!
Re: Инвитро при д-р Ставрев в Пловдив
« Отговор #42 -: Април 22, 2010, 10:48:29 am »
  Разбира се ,се оказах с проблеми в щитовидната жлеза, цели 3, да  не ми е скучно
ДИМ, ако проблемите са в TSH, TAT и MAT няма да е трудно да се справите, не се притеснявай!

В клиниката правят ли инвитро или ИКСИ на естествен цикъл?
Re: Инвитро при д-р Ставрев в Пловдив
« Отговор #43 -: Април 22, 2010, 11:18:00 am »
Благодаря Ви момичета за хубавите пожелания! Пожелавам това щастие и на всички чакащи. Успех.  :bighug:
В клиниката правят ли инвитро или ИКСИ на естествен цикъл?
Знам, че правят само ИКСИ, но на естествен цикъл не съм сигурна?! В сайта на клиниката специалисти отговарят на вясакви въпроси може да питаш там или някой, който е сигурен да се включи тук :) http://www.agselena.com/pages/
*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Re: Инвитро при д-р Ставрев в Пловдив
« Отговор #44 -: Април 22, 2010, 15:16:50 pm »
Моя приятелка ще прави икси на естествен цикъл, доколкото знам цената е около 2000лв.Успех!
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
*

    wild cat

  • ***
  • 404
  • Няма начин да няма начин!
Re: Инвитро при д-р Ставрев в Пловдив
« Отговор #45 -: Април 22, 2010, 15:30:56 pm »
Моя приятелка ще прави икси на естествен цикъл, доколкото знам цената е около 2000лв.Успех!
В различните клиники ИКСИ-то на ЕЦ го разбират по различен начин т.е. може да включва само прегледи, хормон. изследвания, прегнил в подходящия момент, пункция и трансфер /напр. в клиника Надежда/ или всичко това плюс лека стимулация /напр. в клиника София/.
Тук как стоят нещата с процедурата на ЕЦ?
Велче, твоята приятелка знае ли подробности?
*

    plams

  • **
  • 67
  • Получи се!
Re: Инвитро при д-р Ставрев в Пловдив
« Отговор #46 -: Април 22, 2010, 16:50:59 pm »
Кайра, страхотна новина. Честити ти близнаци. Аз утре съм на контрола за чхг и след това ще се разберем с доки кога да отида на преглед. Силно тте прегръщам и много се радвам за теб. Аз мисля че моето ще е едничко, поне по стойностите на чхг-то съдя. Едно, едно добре е дошло.  :D


*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Re: Инвитро при д-р Ставрев в Пловдив
« Отговор #47 -: Април 24, 2010, 17:28:15 pm »
Велче, твоята приятелка знае ли подробности?
До колкото разбрах няма да има стимулация,като започне ще знам повече.

ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
*
Re: Инвитро при д-р Ставрев в Пловдив
« Отговор #48 -: Май 27, 2010, 18:04:41 pm »
здравейте ,да дам малък отчет - моята пункция мина,...сега съм с отложен трансфер за следващия цикъл,дано пък да е на късмет...поне ще са като на хотел сега там ембриончетата :D
аз се оказах с ужасно качество яйчица от 26 извадени ,само и едвам 4 засега стават .. :?
ще видим ,каквото има да става ,ще си покаже с времето ...сега нямам търпение да ми дойде цикъла,сигурно никога не съм го чакала с такова огромно желание :wink:
ПОздрави на всички и успех !!!
Dum spiro,Spero!
нашите две ангелчета с две мисии са вече с нас!
*

    plams

  • **
  • 67
  • Получи се!
Re: Инвитро при д-р Ставрев в Пловдив
« Отговор #49 -: Май 27, 2010, 22:08:45 pm »
ДИМ желая ти успех! И аз бях само с 4 замразени ембрита, но ето на имам си едничко, което расте и понякога ме мъчи с гадене и главоболие.  :lol:
« Последна редакция: Май 27, 2010, 22:10:53 pm от plams »


Re: Инвитро при д-р Ставрев в Пловдив
« Отговор #50 -: Май 28, 2010, 10:21:11 am »
Здравейте момичета,
да се включа и аз в темата и да пожелая успех на всички.
Молете се за нещата,които желаете,но работете за нещата,от които имате нужда.
*
Re: Инвитро при д-р Ставрев в Пловдив
« Отговор #51 -: Май 28, 2010, 15:47:07 pm »

охх,дано скоро и мен да ме мъчи гадене по такъв повод :lol:



Благодаря ви :bighug:
Dum spiro,Spero!
нашите две ангелчета с две мисии са вече с нас!
Re: Инвитро при д-р Ставрев в Пловдив
« Отговор #52 -: Юни 19, 2010, 14:59:36 pm »
ЧЕСТИТО на бъдещите майки и УСПЕХ на всички други, полагащи усилия за това!!!