0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Седмицата на мартенските тестчета! (01.03 - 07.03)
« Отговор #180 -: Март 06, 2010, 21:57:24 pm »
Ники ,аз също мисля ,ако искаш да се отпуснеш напълно душко,спри да я мериш за определен момент и да не мислиш за това.Виж за ф.киселина съм учудена ,но нека по-вещите си кажат мнението.От мен имаш голяма прегръдка и наистина се отдайте на релакс.Аз също мисля ако ми дойде да отморя малко тая психика... :?Целувки

*
Re: Седмицата на мартенските тестчета! (01.03 - 07.03)
« Отговор #181 -: Март 06, 2010, 22:34:17 pm »
Жени, за съжаление в Русе няма специалисти, доста годинки пропилях тук...
За нас Тутракан е добър вариант, пред вид разстоянието, удобно е - дето се вика и всеки ден можеш да ходиш, ако се налага, пък и от есента се подготвят вече и за АРТ.
Успех и на теб!

Ники, много жалко, мила, но ... точно така, правилно си решила, релаксирай, а ФК не я спирай, нека си я поддържаш в организма, няма да ти навреди в никакъв случай, напротив.

Лека нощ на всички!

 
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Седмицата на мартенските тестчета! (01.03 - 07.03)
« Отговор #182 -: Март 07, 2010, 07:24:25 am »
Хайде пак кафенцето да е от мен, дано да ви се услади и след него деня ви да е прекрасен!!!  :green_dust_1:

Re: Седмицата на мартенските тестчета! (01.03 - 07.03)
« Отговор #183 -: Март 07, 2010, 08:56:37 am »
Анизка, пак рано си се събудила  :D Мерси за кафенцето, миличка.
Ники, много съжалявам че пак те е навестила гадината  :( :( И аз смятам, че добре си решила да си починеш от температури и графики. Не спирай фк, излишното количество се изпишква, така че няма начин да се предозираш или нещо подобно  :wink:

Приятен ден на всички

*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Re: Седмицата на мартенските тестчета! (01.03 - 07.03)
« Отговор #184 -: Март 07, 2010, 09:02:46 am »
Добро утро щъркелчета - много силна прегръдка на всички. Аз имам още 3 седмици работа и после излизам в отпуска, не ми продължиха договора защото третия трябваше да е вече постоянен, но всяка зло за добро, така ще мога да си почина малко. ;) Пращам ви вирусчета за всички на които им трябват и много си ви обичкам, лек почивен ден момичета. :D
 :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
<br />[/url][img]http://ticker
Re: Седмицата на мартенските тестчета! (01.03 - 07.03)
« Отговор #185 -: Март 07, 2010, 10:08:18 am »
Stertje как така няма да ти продължат договора - та ти си бременна, нямат право да те уволнят 8O.
*
Re: Седмицата на мартенските тестчета! (01.03 - 07.03)
« Отговор #186 -: Март 07, 2010, 10:11:05 am »
Добро утро!
Ехаа, пак вирусно кафенце  :D
Благодаря ти Ани! Веднага го захващам  :D
Ники, само така мила, почини си и дано се случи чудото!
Стерче, абе къде се беше загубила??? Съжалявам, че не са ти продължили договора  :x
Има доста момичета, които май си почиват тези дни и не ни пишат как са  :?
Ехоо, драснете по един ред, че да не ви мислим!!!
Айде- лек и слънчев неделен ден!
ПП: Радост, забравих :oops: да ти кажа -впиши ме в лова, моля! :D
Re: Седмицата на мартенските тестчета! (01.03 - 07.03)
« Отговор #187 -: Март 07, 2010, 10:36:16 am »
Вкусно кафенцеее  :balk_47: Благодаря! Ехааа и вирусчета :-)

Ние пък вчера рано рано, както ни се спеше, отидохме при един лечител в Перник уж само за шиповете да ни види (аз на врата, мъжът - на кръста). Обаче сядам аз на стола, пипа там, що пипа, каза ми за шипа и изведнъж: "А-а-а, ти за бебе се притесняваш нещо? Спокойно, ще си имате, гледам - всичко ти е чисто, проходими са ти тръбите. Момиченце ще е, ето на, виждам те с големия корем. Ама не си мисли за инвитро, няма да правите такова нещо, сакън". И каза още, че ме виждал често да плача заради притесненията ми. Той пък тези неща няма откъде да ги знае... и аз не знам..
А аз такава, опулила очи, мигам на парцали. Тръгнахме си, аз много се зарадвах, но по принцип въобще не им вярвам на такива лечители. Та да видим дали ще познае :-)
Във вторник съм при леля доктор, АГ, от три години не съм ходила и умирам от страх...


*
Re: Седмицата на мартенските тестчета! (01.03 - 07.03)
« Отговор #188 -: Март 07, 2010, 10:54:51 am »
Не знам кой си е избрал този ден, но е прекрасен :sunshine:
И кафенцето е чудесно, мерси!

"А-а-а, ти за бебе се притесняваш нещо? Спокойно, ще си имате...виждам те с големия корем...
Тръгнахме си, аз много се зарадвах, но по принцип въобще не им вярвам на такива лечители. Та да видим дали ще познае :-)

Не знам дали "познават", но като ти го кажат, някак си ти поникват крила, и вярата ти се засилва, пък то наистина вземе, че стане. Дано  :crossfingers: yahoo_17

Във вторник съм при леля доктор, АГ, от три години не съм ходила и умирам от страх...
Не бой се - на зъболекаря е по-гадно :lol:
Ще чакаме отчет.

Рашито къде е?
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Седмицата на мартенските тестчета! (01.03 - 07.03)
« Отговор #189 -: Март 07, 2010, 11:04:38 am »
Здравейте,аз днес пък си поспах здраво,преди 1 час се излюпих.Май много съм се изморила нещо,щом не съм станала с кокошките.Ани,мерси за кафенцето,то ще се разлее бе,айде да пийна и аз докато има.
Ники,за ФК и аз бих те посъветвала да не я спираш,както Женя ти е казала,не може да се предозира и не вреди на нищо,само може да е от полза,пий си я без притеснения.Аз дори вече не помня от кога я пия.
Цитат
"А-а-а, ти за бебе се притесняваш нещо? Спокойно, ще си имате...виждам те с големия корем...
Тръгнахме си, аз много се зарадвах, но по принцип въобще не им вярвам на такива лечители. Та да видим дали ще познае


Не знам дали "познават", но като ти го кажат, някак си ти поникват крила, и вярата ти се засилва, пък то наистина вземе, че стане. Дано   
[/b]Абсолютно вярно,за момент си казваш "тя няма от къде да знае" както и ти си си казала,но........Хайде дано да е познала.Аз също бях ходила при една,същите думи,няма да правиш инвитро,ще имате бебе,не се подлагай на това,то и няма да се наложи де.Еми имам едно вече неуспешно,ако и този месец нищо не се получи ,ще има и втори опит.Аз лично не вярвам на врачки и гледачки.[/color]

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Седмицата на мартенските тестчета! (01.03 - 07.03)
« Отговор #190 -: Март 07, 2010, 11:06:28 am »
Благодаря ви много милички,наистина няма да спирам фолиевата киселина,а да скоро консумирах и соево сирене,за което четох доста ,че води до безплодие,но се очиствало вредното след 3 месеца от тялото.Залагам,че и то може да е било някаква пречка.
Приятен ден сладуранки. :bighug:


*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Седмицата на мартенските тестчета! (01.03 - 07.03)
« Отговор #191 -: Март 07, 2010, 13:08:34 pm »
Здравейте,момичета!

Аз минавам само да ви пожелая лек и хубав ден! Чакам да ми дойде М след около 4-5 дни и вече нямам никакво търпение да идва,че после да почваме лова  :D

Хайде чао от мен засега!
07.10.2009
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Седмицата на мартенските тестчета! (01.03 - 07.03)
« Отговор #192 -: Март 07, 2010, 16:11:05 pm »
Здравейте и от мен,
аз нещо в последно време не пиша - ами то няма с какво да се похваля. Чакам да си мине този цикъл, да дойде новият и да отида отново на ФМ. Дано този път се представя по-добре, че миналия.... беше лоша работа  :(
Следя ви най-редовно, радвам се за Надеж и Петя, за хубавите им новини. Надеж живот и здраве около 20-ти март ще е чакаме да ни зарадва. Дай боже!!!
*
Re: Седмицата на мартенските тестчета! (01.03 - 07.03)
« Отговор #193 -: Март 07, 2010, 18:34:17 pm »
Момичета много пусто днеска нещо тук.
Стерче мила какъв е този закон да ти прекратяват договора по време на бременност, може да ги съдиш , по принцип не би следвало да могат да те махнат от работа, но ....
Рашкооо къде се губиш бе душа, какво става с теб?
Утре кой ще ни пуска темичката???? :D
Радостче и ти ни липсваш нещо напоследък  :oops:
Чоки дано скоро се възстановиш миличка и другия цикъл е успешен
Наде, Пете  :crossfingers:
Лека вечер момичета и утре всички да сте с много хубаво настроение, защото все пак ще имаме празник  :D
Re: Седмицата на мартенските тестчета! (01.03 - 07.03)
« Отговор #194 -: Март 07, 2010, 18:38:23 pm »
Жени, излови ме  :lol: докато проверявам какво се е случвало тези дни :wink:

Тук съм аз, чета ви редовно и не мога да не се включа да пожелая на Надеж много късмет през най-женския месец. Стискам много палците :)

Пете, следя фоликулчетата ти аз :lol: :wink:, този месец ще има здрав лов в Стаза ми се струва 8)
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Седмицата на мартенските тестчета! (01.03 - 07.03)
« Отговор #195 -: Март 07, 2010, 19:43:17 pm »

Пете, следя фоликулчетата ти аз :lol: :wink:, този месец ще има здрав лов в Стаза ми се струва 8)

Ще има и още как!!!  :D :D :D
Дано ни са на късмет този месец!
Рашкооо къде се губиш бе душа, какво става с теб?
Утре кой ще ни пуска темичката???? :D
И аз това се питам??? :?
Лека и спокойна вечер, милички!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Седмицата на мартенските тестчета! (01.03 - 07.03)
« Отговор #196 -: Март 07, 2010, 20:33:52 pm »

Утре кой ще ни пуска темичката???? :D

И аз това питам.Предлагам Радостинка да е,какво ще кажете?Че тя май само ни шпионира пък не ни пуска вирусчета,а аз знам че й е много лека ръчичката и ще ни е на късмет.Айде Радостинче,мооооооооооооля те.Чакам утре сутринта да видя тема пусната лично от хубавата ни модераторка,с най-сладкото коремче.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"