0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Снежна февруарска успешна седмичка 15.02-21.02
« Отговор #140 -: Февруари 20, 2010, 16:29:23 pm »
Здравейте сладуркиии! Аз днес яката го ударих на чистене и чак сега сядвам.
Исеееее ама това са супер новини миличка, ние ест. ще стискаме палци, да не се налага инвитро, а още другия цикъл да има  :bfp:
Ники   :welcome: нали затова е този форум- да се изслушваме/т.е. четем/ и да си помагаме с каквото можем-поне едно приятелско рамо повече и често тук /поне аз де/ споделям много повече, отколкото с близки, защото няма кой да ме разбере, а тук всички са толкова отзивчиви и добрички, че просто нямам думи, сама ще се убедиш.
Гардже дано си права миличка и всичките щъркели, като долетят да донесат по един + тест на всяка от нас.
Абе верно къде е Маринка????
Честит имен ден на всички, които празнуват!!!!
А на всички останали  :bighug: :goodluck: :crossfingers:
*
Re: Снежна февруарска успешна седмичка 15.02-21.02
« Отговор #141 -: Февруари 20, 2010, 17:12:06 pm »
Може да ме махнете от списъка с чакащи...няма да е този месец
Мънки радвам се за хубавите новини при вас - когато има план програма човек се чувства много по спокоен. Добре дошла на Ники - с пожелания за пролетно коремче както каза Гарджето  :D
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Снежна февруарска успешна седмичка 15.02-21.02
« Отговор #142 -: Февруари 20, 2010, 22:11:24 pm »
Милички здравейте...Моля да ме сложите в списъка на очакващите +++ резултат на 4/5.03 Тъкмо тогава ще сме си в Бг с мъжлето да си починем малко :) дано имаме късмет и сме си направили едно българо-испанче  :D лека вечер сладурани и пожелавам ако не тази (че не останаха дни),то поне другата седмица да се напълни с много +++ резултатчета

*
Re: Снежна февруарска успешна седмичка 15.02-21.02
« Отговор #143 -: Февруари 20, 2010, 22:57:11 pm »
Не знам дали това е темата, в която трябвада публикувам въпроса си, но съм сигурна, че всички дами, които са в очакване със сигурност са се специализирали и ще мога да получа отговор. За първи път опитваме- досега не съм си следила ову, но си направих графика за последните 2 менструации, за да е по-прегледно. Проблемът ми е , че цикълът ми съвсем не е през 28 дни, и за това не мога да изчисля примерна дата на ову. Декември-14.12, а  Януари-29.01...Предишните са горе-долу на около 35 дни, но в случая са ДОСТА. Има ли правило както за 14 ден от 28-дневен цикъл, и като погледнете графиката-смятате ли, че е възможно да се е получило/ Благодаря предварително...
Графиката!                          http://calendar.zachatie.org/work/LogIn
*
Re: Снежна февруарска успешна седмичка 15.02-21.02
« Отговор #144 -: Февруари 20, 2010, 22:58:39 pm »
Момичета, един бърз въпрос - както си прочетох темичката ви, си остана една чуденка. На мен ми направиха ИКСИ при ТСХ 2.10, дали това не е причина за неуспеха, освен мъжкият фактор. Владимиров каза, че това не е проблем, ама като ви чета  за стойност - 1 на ТСХ. При нас всички ембриони достигнаха стадии бластоцист, а аз още на 3 ден след трансфера прокървих?
« Последна редакция: Февруари 20, 2010, 23:30:51 pm от stoeka71 »
*
Re: Снежна февруарска успешна седмичка 15.02-21.02
« Отговор #145 -: Февруари 20, 2010, 23:09:44 pm »
stoeka71, доколкото знам, забременяването при високо ТСХ не е невъзможно, но високите стойности биха били причина за проблеми през бременността. на теб правена ли ти е ехография на ЩЖ? нека момичетата се включат, това е което аз знам. мисля, че в тази тема ще намериш информация. Успех!!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Снежна февруарска успешна седмичка 15.02-21.02
« Отговор #146 -: Февруари 20, 2010, 23:19:39 pm »
Не знам дали това е темата, в която трябвада публикувам въпроса си, но съм сигурна, че всички дами, които са в очакване със сигурност са се специализирали и ще мога да получа отговор. За първи път опитваме- досега не съм си следила ову, но си направих графика за последните 2 менструации, за да е по-прегледно. Проблемът ми е , че цикълът ми съвсем не е през 28 дни, и за това не мога да изчисля примерна дата на ову. Декември-14.12, а  Януари-29.01...Предишните са горе-долу на около 35 дни, но в случая са ДОСТА. Има ли правило както за 14 ден от 28-дневен цикъл, и като погледнете графиката-смятате ли, че е възможно да се е получило/ Благодаря предварително...
Графиката!                          http://calendar.zachatie.org/work/LogIn

Линет,добре дошла сред нас :D.За жалост графиката ти не е видима.Също можеш да си пуснеш своя тема във подфорума за графиките.Там ще можем да обсъждаме твоята графика :D
Колкото до въпроса ти - правилото въсщност е - Лутеалната фаза( след О) е обикновенно 14 дни,т.е. при МЦ 35д,то О е на 35 - 14 = 21ви ден от МЦ...това обаче е относително.Предполагам вече си научила за БТ и как може в домашни условия да научиш кога овулираш.Също можеш да правиш и тестове за овулация.Поразрови се из форума "опити за забременяване".Има изключително много полезн информация.
Успех
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Снежна февруарска успешна седмичка 15.02-21.02
« Отговор #147 -: Февруари 20, 2010, 23:32:48 pm »
Благодаря много.Да, торетично ме интересуваше-иначе с този 40 дневен последен цикъл ми е ясно, че излизам от стндартите :D Всъщност не съм информирана за домашните условия...Mеждудругото, графиката ми  е лика до синия надпис-ето я пак-http://calendar.zachatie.org/work/LogIn
*
Re: Снежна февруарска успешна седмичка 15.02-21.02
« Отговор #148 -: Февруари 20, 2010, 23:33:37 pm »
Благодаря :)
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Снежна февруарска успешна седмичка 15.02-21.02
« Отговор #149 -: Февруари 21, 2010, 08:04:51 am »
Добро утро,тук съм ,милички,но само чета,не остава време за писане.Пък и няма нищо интересно покрай нас,та за това.
Линет,в темата за графиките може да прочетеш всичко за следенето на овулация в домашни условия,как се измерва БТ,как и кога се правят тестове за ову,всичко.Там си пусни и твоя тема,ще получиш отговори на всичките си въпроси.Ето това е подфорума http://www.zachatie.org/forum/index.php?board=28.0
Е аз мога да ви пожелая приятен неделен ден,пък за да ни завиждате днес ще се съберем ,аз,Радостинка и Искра,тъй като никой друг не изяви желание,ще сме си тричките,ама ако знаете как си се забавлявамееееееее.Хайде и по едно кафенце от мен със сладки разбира се
П.П.Аз както всяка неделя така и днес,моля утре някоя от новите бременелки да стане по-раничко и да се смили над нас очакващите да видят 2-те чертички и да ни пусне седмичната тема.Моооооооооля ви.
« Последна редакция: Февруари 21, 2010, 08:06:27 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Снежна февруарска успешна седмичка 15.02-21.02
« Отговор #150 -: Февруари 21, 2010, 08:32:07 am »
Добро утро,раннобудна приятелко.Маринка мерси за масата ,веднага пийвам едно кафенце.
Лек и усмихнат ден желая на всички днес .На ловуващи  и очакващи късмет и стискам здраво  :crossfingers: :bighug:
На новите момичета  :welcome: .
*
Re: Снежна февруарска успешна седмичка 15.02-21.02
« Отговор #151 -: Февруари 21, 2010, 09:38:04 am »
Добро утро, милички!
Ехаа, нашата Маринка пак ранобудница е , брееей!  :D
Благодаря за прекрасната маса! :D
А и за срещичката ви, приятно изкарване! :D
Добре дошли на новите момичета! :D  :welcome_1:
Лек и усмихнат неделен ден!
*
Re: Снежна февруарска успешна седмичка 15.02-21.02
« Отговор #152 -: Февруари 21, 2010, 11:33:42 am »
Привет щъркелчета и добре дошли на новите момичета!Радостинче,сложиме в очакващите за 8 март мила!Маринка пак си спретнала чудна маса :crossfingers: yahoo_17 :crossfingers: на всички!

*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Снежна февруарска успешна седмичка 15.02-21.02
« Отговор #153 -: Февруари 21, 2010, 11:34:54 am »
Благодаря много.Да, торетично ме интересуваше-иначе с този 40 дневен последен цикъл ми е ясно, че излизам от стндартите :D Всъщност не съм информирана за домашните условия...Mеждудругото, графиката ми  е лика до синия надпис-ето я пак-http://calendar.zachatie.org/work/LogIn
Не си позволила да ти се вижда графиката.. а иначе линка би трябвало да е така:
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=Lynnette
Успех :)
*
Re: Снежна февруарска успешна седмичка 15.02-21.02
« Отговор #154 -: Февруари 21, 2010, 13:11:00 pm »
Здравейте момичета, днес много пусто тука, а....
Успех на всички и лек почивен ден
Добре дошла на Линет-момичетата ти са показали къде и как да ти помоглем с графиката.
Леки ден милички
*
Re: Снежна февруарска успешна седмичка 15.02-21.02
« Отговор #155 -: Февруари 21, 2010, 14:26:59 pm »
Маринка, няма проблеми, мога да пусна нова тема, само че ще е след 00ч довечера  :oops:
Само искам да помоля някой да ми прати едно съобщение с кратки инструкции какво точно трябва да се направи. до сега не съм пускала седмична тема, да не объркам нещо  :oops: