0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Честито дъщеричка, Ински!
Вече всичко лошо е зад гърба ви. От тук нататък пожелавам много здраве на малката кукла и безброй незабравими моменти на цялото семейство!
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Честито ти рожба!
Малката е прекрасна! Да е жива и здрава, и да расте щастливо!
Хубаво е, че лошото е зад гърба ви, дано оттук нататък всичко върви по-мед и масло!

п.п. Касапинът трябва да бъде съден и осъден
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
мамо мила....аз понеже съм нова във форума и сега чета всички теми наред,затова се изказвам малко закъсняла,но неможех да си трая.

Ински,и аз мисля,че трябва да потърсиш справедливост,но едва ли ще си получи заслуженото този мръсник,защото за целта трябва много време и енергия д аотделиш,да се посветиш на това дело,че те са труднички.както беше написала една друга мама-осъден лекар няма......то има,но трудно,а ти си имаш по-важно нещо,на което да се посветиш и което даже повече си струва вниманивто,но опитай да го натопиш този изрод,колкото ти позволяват възможностите,защото........нямам думи направо.
и второ-аз няма да пожелавам нищо,защото щом сте оцелели след това премеждие означава,че сте минали изпитанието успешно и сега ви чакат само хубавите неща :D
малката е имала кзсмет сигурно,защото е била големичка...браво...то Господ си знае работата и понякога касапите не вАжат.
Успех и от мен :)