0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Добро утро!
Да ни е спорна и усмихната новата седмица :D
Дано да има по-голяма посещаемост от предната :wink:
*
Re: Предпоследна юнска седмица 21 - 27.06
« Отговор #1 -: Юни 21, 2010, 10:51:30 am »
Добър ден от мен!  :lol:
Пете, честита ти темичка!  :lol:
Благодаря ти за пожеланията!  :lol:
Само дано да не си пишеш двечките в нея! :wink: :lol:
Мерси за кафенцето и за закуската!  :lol:
Желая ви успешна, слънчева и хубава седмица!  :lol:

*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Предпоследна юнска седмица 21 - 27.06
« Отговор #2 -: Юни 21, 2010, 13:00:15 pm »
        Много-успешна ,щастлива и незабравима седмица от нас!
   Бъдете здрави и винаги усмихнати!
  :D
     
*
Re: Предпоследна юнска седмица 21 - 27.06
« Отговор #3 -: Юни 23, 2010, 10:44:15 am »
Ами да повдигна малко темата, че два дена "ни вопъл, ни стон"   :wink:

Добър ден от мен в тоз дъждовен ден! :D
Въпреки смръщеното време и влажното начало на лятото, аз ви пожелавам то (лятото) да е изпълнено с много усмивки, положителни емоции и незабравими мигове с любимите ви хора.
Време е вече за планиране на отпуските - поне за тези, които ги имат, де.  :wink:

Хайде хубав ден ви пожелавам и да ни се усмихва слънцето вече.  :D
*
Re: Предпоследна юнска седмица 21 - 27.06
« Отговор #4 -: Юни 23, 2010, 10:55:44 am »
Мале, мале, съвсем сме я закъсали тука :(
Благодаря ти Туини, че повдигна темичката и за пожеланията! :D
Хайде от мен закуската, че някой хора сигурно ще заслабнат  :wink:

Лек и спорен ден! :D
*
Re: Предпоследна юнска седмица 21 - 27.06
« Отговор #5 -: Юни 24, 2010, 08:55:42 am »
Е, пак голяма суша тука... :(
Някои много работят, че да почиват после... :(, други - по концерти се разнасят :( :lol:, трети - просто мързелуват и нямат време и желание два реда да напишат тук... :(
Добро утро, момичета и момчета!  :lol:
Днес моят мил съпруг има имен ден - да ви почерпя по този повод!  :lol:
Да ми е жив и здрав, че ми е всичко на света и живея само за него!
Заповядайте - за всекиго по нещо!  :wink:



Желая ви по-топъл ден! А аз бягам да шетам, че довечера ще имам гости, а след час съм на работа. Всичко добро!

Re: Предпоследна юнска седмица 21 - 27.06
« Отговор #6 -: Юни 24, 2010, 09:13:38 am »
Душе, да ти и е жив и здрав съпругът!Не съм разбрала днес кои са именници,но сега ще погледна. :lol: Много обичам Бейлис и ще се почерпя, на работа съм ,ама едно малко няма да ми навреди,пък и тук нямаме дрегер,както стана ясно вчера :lol: :lol:
Хубав ден на всички и от мен!


“Не се заблуждавай, че щом някой се опитва да те утеши, той живее безметежно сред простите и нежни думи, които понякога ти помагат. В живота му има много трудности и тъга, далеч надхвърлящи твоите. Как иначе би намерил подобни думи!?!" Райнер Мария Рилке
Re: Предпоследна юнска седмица 21 - 27.06
« Отговор #7 -: Юни 24, 2010, 09:36:22 am »
Душе, да ти и е жив и здрав съпругът!Не съм разбрала днес кои са именници,но сега ще погледна. :lol: Много обичам Бейлис и ще се почерпя, на работа съм ,ама едно малко няма да ми навреди,пък и тук нямаме дрегер,както стана ясно вчера :lol: :lol:
Хубав ден на всички и от мен!
Ти какво сега - ще се фукаш с новия ник и новия аватар ли  :lol: :lol: :lol:?

Душе, прибирай го този бейлис, на лунохода не е препоръчително да се дават напитки с алкохолно съдържание, особено пък в тези ранни часове. Нали се сещаш какви речи ще настъпят после  :lol:, няма отърване...
Лек ден и от мен  :D!
Re: Предпоследна юнска седмица 21 - 27.06
« Отговор #8 -: Юни 24, 2010, 09:42:43 am »
Роксано,тихо сега, да  не се излагаме пред чужденците! :lol: :lol: :lol: А аз и с алкохол и без,си държа речи  :lol: Те са ми в кръвта  просто....
П.С. Много си го харесвам този ник,някак си повече ми отива. :lol: :lol: :lol:
И като съм започнала с речите , тук е мястото да благодаря на Елфи.Елфи,благодаря!  :D


“Не се заблуждавай, че щом някой се опитва да те утеши, той живее безметежно сред простите и нежни думи, които понякога ти помагат. В живота му има много трудности и тъга, далеч надхвърлящи твоите. Как иначе би намерил подобни думи!?!" Райнер Мария Рилке
Re: Предпоследна юнска седмица 21 - 27.06
« Отговор #9 -: Юни 24, 2010, 09:50:26 am »
И като съм започнала с речите , тук е мястото да благодаря на Елфи.Елфи,благодаря!  :D
Ето започна се, знаех си аз  :balk_70:.
Re: Предпоследна юнска седмица 21 - 27.06
« Отговор #10 -: Юни 24, 2010, 10:15:21 am »
Оппалллаааа - клуба на вещиците се увеличава гледам аз  :lol: :witch: :witch: :witch: Добре дошла Стихоплетко  :lol: :lol: :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: Предпоследна юнска седмица 21 - 27.06
« Отговор #11 -: Юни 24, 2010, 10:19:17 am »
Хихихихих,Рали,така хубаво ме е уловила сапунерката на Мимка , това беше докато прелитах над стадион "Васил Левски" снощи . :lol: :lol: :lol: Не мога да  се скрия и това е..


“Не се заблуждавай, че щом някой се опитва да те утеши, той живее безметежно сред простите и нежни думи, които понякога ти помагат. В живота му има много трудности и тъга, далеч надхвърлящи твоите. Как иначе би намерил подобни думи!?!" Райнер Мария Рилке
*
Re: Предпоследна юнска седмица 21 - 27.06
« Отговор #12 -: Юни 24, 2010, 10:20:01 am »
И като съм започнала с речите , тук е мястото да благодаря на Елфи.Елфи,благодаря!  :D
Що ме издаваш, а?

Тя седмицата мина, ама един хубав уикенд да ви пожелая. Не че знам какъв ден е днес...  :lol:

Душе, да ти е жив и здрав мъжа, много да те слуша!
*
Re: Предпоследна юнска седмица 21 - 27.06
« Отговор #13 -: Юни 24, 2010, 10:22:44 am »
Ехааааа, Душе, живо и здраво да ти е мъжлето!  :D
Луноходче, Елфи днес е Еньов ден! Сутрин рано се събират ????  :oops: забравих колко вида билки за здраве! :wink:
Душе, веднага си вземам от почерпката! :wink: Благодаря! :D
Приятен ден на всички!
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Предпоследна юнска седмица 21 - 27.06
« Отговор #14 -: Юни 24, 2010, 14:02:36 pm »
  Душе ,да ти е жив и здрав скъпоценният именник!И бъдете безкрайно щастливи заедно...дъъълги години занапред...и още нещо ви пожелавам!  :wink: Весело празнуване!  :balk_15: :balk_7:
*
Re: Предпоследна юнска седмица 21 - 27.06
« Отговор #15 -: Юни 25, 2010, 09:26:52 am »
Добър ден!
Тъй като отново се загубихте, ще ви сложа масата, а вие може да се присъедините! :wink:

Лек и спорен Петък!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Предпоследна юнска седмица 21 - 27.06
« Отговор #16 -: Юни 25, 2010, 10:09:51 am »
http://www.youtube.com/watch#!v=qcwblvqir-s&feature=related

Днес се навършва една година от както света загуби огромен талант
Нека винаги спомним посланията, които той остави  :flower:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Предпоследна юнска седмица 21 - 27.06
« Отговор #17 -: Юни 25, 2010, 10:38:41 am »
Добро утро,то вече ден,де! Днес е петък и животът се е завърнал в тялото ми. :lol: Пия кафе и закусвам, то май не е много закуска това ,а брънч ,така като гледам часа. :lol: Но пък ще пропусна обяда!
 
А за Майкъл,ще го помним...


“Не се заблуждавай, че щом някой се опитва да те утеши, той живее безметежно сред простите и нежни думи, които понякога ти помагат. В живота му има много трудности и тъга, далеч надхвърлящи твоите. Как иначе би намерил подобни думи!?!" Райнер Мария Рилке
*
Re: Предпоследна юнска седмица 21 - 27.06
« Отговор #18 -: Юни 26, 2010, 10:12:02 am »
Добър ви ден! :D
Отново е пусто  :( Май, май всеки по разходки е тръгнал  :wink:
Луноходче, да не заслабнеш??? :D Не пропускай обяда, а ма ха!  :wink:
Сервирам кафето и закуската на масата и чакам някой да се присъедини  :wink:

Е, не са мъфини, амааа вършат работа :wink:
Приятни почивни дни!
*
Re: Предпоследна юнска седмица 21 - 27.06
« Отговор #19 -: Юни 27, 2010, 20:49:54 pm »
В края на седмицата да се отчета и тук!  :wink: :lol:
Добра вечер!  :lol:
Благодаря на всички ви за пожеланията!  :lol:
Тъпкано да ви се връщат!  :wink: :lol:
Тези дни имах доста работа около оформянето на успеха в училище и  семейния празник в къщи, а на всичко от горе и майка се разболя малко за няколко дни...та така...екшън и недоспиване до дупка... :(
За сметка на това вчера и днес ходихме на семейната си вила. Бяхме с приятели, ходихме на разходка из гората, на риболов на реката и въпреки, че спахме само 2-3 часа си изкарахме страхотно и релаксирахме чудесно!  :lol:
Нямам търпение да идва последната ми за тази година учебна седмица, а с нея и още нещо по-хубаво!  :wink: :lol:
Хубава неделна вечер ви желая!  :lol: