0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали да ползвам донор?
« Отговор #40 -: Януари 17, 2010, 09:44:17 am »
Тенеза, успех ти желая.  :balk_103: При мен причините за нуждата от донор са други. Добре поне, че аз решавам.
Първо ми беше много мъчно, че детето ми (децата ми) няма да са от мъжа, когото обичам. И постоянно плачех. Това продължи около 1 месец. След това изпаднах в апатия, беше ми все тая от кого ще е, след като няма да е от него. После ме връхлетя гняв и си мислех да поискам за донор негър, за да няма никакви съмнения, че той няма нищо общо.
В момента съм приела идеята и гледам по-ведро. Цялата тази последователност от емоции продължи два месеца.
Милата ми тя аз искам бебоци и нямам проблем засега ела да те гушна :bighug:
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: Дали да ползвам донор?
« Отговор #41 -: Януари 17, 2010, 10:12:44 am »
Тенеза,желая ти най-голямата мечта да ти се сбъдне,независимо да ли ще ползвате донор.Аз бях против като прчетох за първи път публикацията ти,но вече промених мисленето си.Няма зночение,да ли ще е с донор,важното е,че ти ще си износиш бебчето и ще си го родиш и ще го отгледаш.Важно е детето,а другото се забравя.Стискам ви палци и ще се моля за вас най-после да гушнете така жадуваното бебче.   :babyflips:
Успех и много,много късмет. :bighug:
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
Re: Дали да ползвам донор?
« Отговор #42 -: Януари 18, 2010, 09:36:49 am »
Тенеза,желая ти най-голямата мечта да ти се сбъдне,независимо да ли ще ползвате донор.Аз бях против като прчетох за първи път публикацията ти,но вече промених мисленето си.Няма зночение,да ли ще е с донор,важното е,че ти ще си износиш бебчето и ще си го родиш и ще го отгледаш.Важно е детето,а другото се забравя.Стискам ви палци и ще се моля за вас най-после да гушнете така жадуваното бебче.   :babyflips:
Успех и много,много късмет. :bighug:
Благодарение на вас се промени мъжами и до някаде и аз от все сърце ви Благодаря.Както пишеш ти искам само едно да го износя и да чуя плачя дай боже всеки му
*
Re: Дали да ползвам донор?
« Отговор #43 -: Септември 11, 2010, 12:05:19 pm »
Искам да попитам при вече одобрение от фонда и раздяла на съпрузите,фонда поема ли жената да ползва донор?
*
Re: Дали да ползвам донор?
« Отговор #44 -: Септември 11, 2010, 12:21:52 pm »
Пепси, прочети първият пост в тази тема:
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=35459.0
*
Re: Дали да ползвам донор?
« Отговор #45 -: Септември 11, 2010, 12:28:58 pm »
Благодаря ти Мецани! Значи само инсеминации от донор не се финансират,а инвитро с донор да,така ли,правилно ли съм разбрала или греша?
*
Re: Дали да ползвам донор?
« Отговор #46 -: Септември 11, 2010, 12:39:05 pm »
И аз така го разбирам, но най-добре задай въпроса си в темата за Фонда или се директно се обади във Фонда.
*
Re: Дали да ползвам донор?
« Отговор #47 -: Септември 11, 2010, 18:14:15 pm »
pepssi, самата процедура се финансира от Фонда, но донорският материал се заплаща от лицето (а НЕ от Фонда).
П.П. Какво значи раздяла? Има ли сключен граждански брак или просто са двойка? И мисля също, че тези промени в обстоятелствата трябва да бъдат отразени някак, най-малкото заради промените в Семейния кодекс, където при раждане на дете след АРТ  процедура (дано, дано, дано!) и писмено съгласие на съпруга за такава, мъжът автоматично се признава за баща на детето. Това не е много задълбочено четене от моя страна, но според мен трябва да се помисли или да се пита в клиниката и/или Фонда.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг