0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Д-р Заимов - Пловдив
« Отговор #20 -: Май 08, 2008, 00:15:38 am »
Аз си мисля, че крайни оценки не могат да се дават. На едни един лекар е помогнал, на други същия този лекар не. И това е нормално, защото всеки случай е индивидуален. Така могат да се чуят много за и против.
Съгласна съм, че и с лична проверка може и да се загуби ценно време, но знае ли човек кой ще му помогне и ще сбъдне мечтата му.
« Последна редакция: Февруари 16, 2011, 16:48:49 pm от Елфи »
Re: Д-р. Заимов Пловдив
« Отговор #21 -: Октомври 16, 2009, 21:59:08 pm »
аз сьм пациентка на д-р Заимов и съм мн доволна от него,преди седмица ми прави лапароскопия и мн скоро  се надяваме на бебче :wink:
Човек е щастлив,когато притежава това,което сам обича,а не това,което другите харесват...
*
Re: Д-р. Заимов Пловдив
« Отговор #22 -: Октомври 29, 2009, 10:49:47 am »
Аз също съм пациентка на д-р Заимов от много време. В началните ми опити ,следене ,съвети ,изследвания много ми помогна.Аз го препоръчвам ,но имайте предвид, че з а забременяване панацея няма :?
Сега посещавам клиника в София(основно заради експертизи за фонда) ,но за някои неща си ходя и при него .
Имам добри отзиви за професионализма му!
А и ще ви кажа моето мнение - не винаги прехвалени и коментирани доктори са специалисти ,аз например за Даскалов ,от това ,което съм чела ..и чувала....няма никога да си запиша час.(мое мнение ,разбира се)
А че в Пловдив все още няма видни специалисти по репродуктивно здраве -факт!

п.п.Наистина д-рът работеше в това отделение по стерилитет,но много малко хора изобщо знаят ,че е имало такова отделени е ,но знам,че вече е затворено и преструктурирано ,защото стерилитетът не било болест ,а диагноза :x


Dum spiro,Spero!
нашите две ангелчета с две мисии са вече с нас!
*
Re: Д-р. Заимов Пловдив
« Отговор #23 -: Ноември 01, 2009, 13:51:40 pm »
аз сьм пациентка на д-р Заимов и съм мн доволна от него,преди седмица ми прави лапароскопия и мн скоро  се надяваме на бебче :wink:
От цялото ти сърце пожелавам скоро да сбъднеш мечтата си.
На мен доктора ми помогна за това
*

    mori22

  • *
  • 8
  • Бог напред и аз след Него!
Re: Д-р. Заимов Пловдив
« Отговор #24 -: Ноември 13, 2009, 01:02:19 am »
Здравейте момичета!Искам да ви попитам за пловдивската клиника Селена.Моля дайте мнение Благодаря!!!
Чакам те детенце!
Re: Д-р. Заимов Пловдив
« Отговор #25 -: Февруари 16, 2011, 13:17:50 pm »
здравейте момичета може ли да ми дадете телефон за вразка с доктор заимов ако е вазможно джиесем за да говоря лично с него.Благодаря.
Re: Д-р. Заимов Пловдив
« Отговор #26 -: Март 11, 2011, 11:59:10 am »
А и ще ви кажа моето мнение - не винаги прехвалени и коментирани доктори са специалисти ,аз например за Даскалов ,от това ,което съм чела ..и чувала....няма никога да си запиша час.(мое мнение ,разбира се)
:x



Този коментар не го разбрах. Казваш, че Даскалов не е специалист , или че няма да си запазиш час при него, защото си чула коментари, в частност хубави. Нещо се обърках.
Само да споделя, че аз преди да отида при д-р Даскалов , ходих при Велевски, който също работеше в това отделение по стерилитет в Окръжна. Не зная каква е подготовката им, но е далеч от специалисти по стерилитет и репродуктивна медицина. Сравнение с д-р Даскалов не може да се прави, защото д-р Даскалов Е специалилист, а Велевски е акушер-гинеколог. Поне за мен не е нищо друго. За д-р Заимов съм чувала и добри и лоши неща, така че всеки си решава сам, но предлагам мненията да са от личен опит, а не от това какво се е случило на някого другиго. Аз лично не бих обърнала серозно внимание на такива мнения.
*
Re: Д-р. Заимов Пловдив
« Отговор #27 -: Март 18, 2011, 11:22:38 am »
Защо да не можеш да разбереш???ПИше ,че"аз например за Д-в няма да си запиша час!"-ясно е  :)специалист не е всеки гинеколог ,репродуктивната наука си е съвсем друго нещо !
специалисти в ПВ има в Селена ,например,макар и не всички там ...
разбира се ,това е лично мое мнение и наблюдение,но човек ,лекар ,който при дълго безплодие ти изписва лекарства ,хормонални и прочие година и повече ,а не прави излседвния ,не назначава...е странна работа!дано тов а е единичен случай !
и мнгоо е важнои доверие да имате в лекаря си !А и има разлика от първоначално посещение за фолукилометрия и обикновените,рутини изследвния,и вече впоследствие посещение при специалист!
Dum spiro,Spero!
нашите две ангелчета с две мисии са вече с нас!
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Д-р. Заимов Пловдив
« Отговор #28 -: Март 18, 2011, 12:10:09 pm »
Аз също съм пациентка на д-р Заимов от много време. В началните ми опити ,следене ,съвети ,изследвания много ми помогна.Аз го препоръчвам ,но имайте предвид, че з а забременяване панацея няма :?
Сега посещавам клиника в София(основно заради експертизи за фонда) ,но за някои неща си ходя и при него .
Имам добри отзиви за професионализма му!
А и ще ви кажа моето мнение - не винаги прехвалени и коментирани доктори са специалисти ,аз например за Даскалов ,от това ,което съм чела ..и чувала....няма никога да си запиша час.(мое мнение ,разбира се)
А че в Пловдив все още няма видни специалисти по репродуктивно здраве -факт!

п.п.Наистина д-рът работеше в това отделение по стерилитет,но много малко хора изобщо знаят ,че е имало такова отделени е ,но знам,че вече е затворено и преструктурирано ,защото стерилитетът не било болест ,а диагноза :x




ДИМ, човек придобива впечатления само от лични взаимоотношения, всякакви твърдения от рода
от това ,което съм чела ..и чувала
са несериозни.

Не разбирам защо след като въпросът е за конкретен специалист  се коментира негативно друг и то на фона на слухове!? Не е редно спрямо д-р Даскалов, спрямо пациентите, които повярвай ми са повече от доволни и са направили своя избор.

Придържай се към темата, така максимално би могла да си полезна, другото не го разбирам!  

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Re: Д-р. Заимов Пловдив
« Отговор #29 -: Март 21, 2011, 10:49:31 am »
извинения!неправилно изказване
Dum spiro,Spero!
нашите две ангелчета с две мисии са вече с нас!