0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    big_eyes

  • ***
  • 432
  • Само преживените неща са истински разбрани.
Kатедра по генетика - Майчин дом
« -: Септември 24, 2009, 08:49:03 am »
Здравейте, някой може ли да ми каже по какъв начин мога да се свържа с Катедрата по генетика в Майчин дом /6-я етаж/. Знам, че нямат телефон. Трябва да проверя дали са ми готови резултатите, а живея доста далече от София, за да се "разходя" само за една проверка.
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят. Паулу Коелю
Хубав-Рошав
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Kатедра по генетика - Майчин дом
« Отговор #1 -: Септември 24, 2009, 10:12:34 am »
ако търсиш проф.Кременски и неговия екип, които са на 14-тия етаж, ето какво намерих:

Кременски - това е дал на 20.01.2009 като координати:
0886 06 55 11

Лаборатория по молекулярна патология
Тел: 02/ 9172 268 и 02/ 9172 476. Факс: 02/ 9172 469
Е-поща: kremensk@medfac.acad.bg


има и кабинет по генетика в поликлиниката на Майчин дом, там са други телефоните и лекарите:

http://www.maichindom.com/genkab.phtml

ето още какво намерих за тая катедра на 6-тия етаж:

Катедра по медицинска генетика, ул. Здраве 2,СБАЛАГ „ Майчин дом” , ет. 6, стая 661, тел. 9 520 357

всичко се намира с Гугъл :)
« Последна редакция: Септември 24, 2009, 10:14:31 am от jam »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Kатедра по генетика - Майчин дом
« Отговор #2 -: Септември 24, 2009, 12:26:28 pm »
big_eyes телефона на 6 ет. е 02/952 03 57
*

    big_eyes

  • ***
  • 432
  • Само преживените неща са истински разбрани.
Re: Kатедра по генетика - Майчин дом
« Отговор #3 -: Септември 24, 2009, 13:15:17 pm »
Благодаря, но това е някакъв факс :)

а някой знае ли e-mail?
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят. Паулу Коелю
Хубав-Рошав
*
Re: Kатедра по генетика - Майчин дом
« Отговор #4 -: Септември 24, 2009, 13:54:56 pm »
dragatoncheva@yahoo.com  този ми е написан на бланката с изследването.Мисля, че е на ръководител катедра.