0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #140 -: Юли 11, 2009, 18:38:49 pm »
Фибс, ти ме смая - кой е мъжът ти и защо толкова прилича на моя???
И на моя! :lol:
 Фибс , редактирам , за да добавя , че нашите момчета май бяха една зодия , или мъжът ми и ти бяхте!? :lol:
 И са/сте родени в поредни дни...
« Последна редакция: Юли 11, 2009, 18:44:13 pm от fatalwoman »
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #141 -: Юли 11, 2009, 18:42:25 pm »
fib4o миличко и моят мъж е същият относно даването на материал за СГ  :bighug: И на нас ни бяха казали между 8-9 сутринта и ела да видиш какво стана  :? Ставах по-рано да го събудя него, излизах по-рано, че се притеснявал като съм и аз вкъщи, а и сутрин  си мислел за други неща не бил спокоен и т.н. Абе доста нервна беше обстановката ама стана на 3 път, така че търпение миличка  :balk_21: А вече наистина ако не става говори с доки да ти даде направление за някоя лаборатория, която работи и в събота и да си спокойна !
Маринка някои сигурно са на плаж, други по разходки затова ги няма  :D Аз допреди малко бях навън с мъжо сега го пуснах на плуване и си го чакам пак да видим какво ще правим  8)
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #142 -: Юли 11, 2009, 19:32:22 pm »
Ама защо така правят тия ваши мъже бе?От какво толкова се притесняват?Ама за бой са определено.Аз нямам такива проблеми,моя само го уведомявам че ще правим СГ и спираме секса,отива в клиниката ,дава си материал,никога не е давал в къщи и да го носим,не се притеснява.По-скоро трепери от притеснение докато излезе резултата,да не е нещо кофти.Я да ги стягате и да не се гевезят,ама ха я.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #143 -: Юли 11, 2009, 20:45:10 pm »
Фибс, ти ме смая - кой е мъжът ти и защо толкова прилича на моя??? Както си го описала, с един и същ човек живеем. От нервниченето, пушенето и стреса, до подраняването за работа и зора в леглото сутрин..... Планът ми е да станем по-рано този ден, за да има достатъчно време за кафе, закуска в леглото... дано това помогне.  :?
Цигу,да ти кажа не знам колко мяза на твоя ама ако е също толкоз и двамата ще ги претрепя  :x :x :x Тва дето си го запланувала е супер,и помага наистина др си е човека като се е отпуснал и дори му е приятно,не просто джас джас...
Пък аз да си кажа,никога не ми е правил проблем със даването на СГ само сумнти и мрънка...ама днеска беше хубаво,спокойно,лека полека....за туй толкоз ме е яд :x....ле лее,още мн ме е яд...

пп Пфууу и аз редактирам,те и други мъже били за убиване...тцтцтц....
Пък Маринке,ний за твоя знаем че е злато,тъй тъй...като си отваряш очите...(не че и аз не съм...ама той ме заблуди с чара си... :x :lol:)

пп Фаталче,май аз и твоя мъж бяхме една зодия...нали - Риби...ама от сега смекчавам обстоятелството,с мъжките рибоци нямаме нищо общо... 8) 8) 8)
« Последна редакция: Юли 11, 2009, 20:51:18 pm от fibo »
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #144 -: Юли 11, 2009, 22:50:11 pm »
Хей, вече мога да влизам в сайта от вкъщи ... то не беше ръчкане, не беше чудо :)
Гледам обсъждате мъжете, а ? Я да ги стегнете .. Какво е това нещо. Нали за каузата трябват двама ? Няма да мине без жертви !!! Аз на моя му бях записала час за СГ и после около 2 дена преди да занесем материала му казах "така и така ще направиш" ... и толкоз. Без никакви хъката-мъката. Голям праз малко "джазта-джазта" (както се изрази Фибчо) ...  :lol:  :lol:  :lol: А нашите жертви - ЦС, боденета, разкрачени прегледи и т.н. Ккаво ли щеше да е да ги караме те да лягат на магарето  :lol:  :lol: тц-тц-тц не ми се мисли ...
Хайде четох ви едно конско, сега ви желая лека вечер, а може и лека нощ :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #145 -: Юли 12, 2009, 01:50:08 am »
Брееейй,викам да вляза да ви видя писанията,пък то само аз съм тука и един гост... :ask:
Айде Лека нощ  :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #146 -: Юли 12, 2009, 03:41:49 am »
Връщам се от магазини и пазаруване на подаръци за бебета на приятели, все момиченца, между 3м и 1 година. Какви роклички накупих, какви камизолки, какви шапки и обущенца... с голямо удоволствие ги избирах по цветове и материи. И си мислех през цялото време с какъв мерак ще избирам така и за моето бебе един ден...
На всички пожелавам тая радост скоро, съвсем скоро!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #147 -: Юли 12, 2009, 10:11:51 am »
Добро утро.Минавам само да ви сложа по едно каЙвенце и изчезвам,че днес се очертава цял ден шматкане.Желая на всички приятна почивка и само хубави преживявания.И утре сутринта очаквам като стана Веселушко да е пуснала новата тема и да я е напълнила с много бременелски вируси.Хайде като се наспите си пуснете кафенце,машината е загрята и заредене.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #148 -: Юли 12, 2009, 10:20:11 am »
Добро утро и от мен. Мислех, че съм най-ранобудна, но уви .. Маринка както винаги е кукуряк :) След снощния дъжд е мокро и като че ли мрачно и какво ли да си организирам за днес ??? Ще ви наглеждам, затова да сте по-активни, ей :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #149 -: Юли 12, 2009, 11:15:06 am »
Добро утро и от мен!Маринка благодаря ти за кафе-машината!Така ще мога да си направя ударна доза за събуждане - цял ден когато ми се допие ще я използвам.
Приятни разходки и положителни емоции през неделния ден!
  <br />
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #150 -: Юли 12, 2009, 12:54:21 pm »
Здравейте мили момичета  :D
Скоро не съм писала ама ви изчетох.
Вики-Ват желая ти успешна процедура миличка  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Теоиво честито сладурке много се радвам за теб  :D :D :D
Сега да си пусна от кафенцето на Маринка мерси за което.
Въпреки, че времето е ужасно ви желая приятен и успешен ден.
*
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #151 -: Юли 12, 2009, 13:38:16 pm »
Хей момичета здравейте да ви кажа ама няма да ми се смееете !
Днес чак разбрах че имаме вече форум !
Като ме завихри работата и не съм влизала цяла седмица а и си викам то има профилактика на сайта !
Ама  бързо  са се справили Браво!
А ние кола сменяхме тази седмица то регистрации,то обслужване ,майстори много работа!
А иначе при мен лелището дойде и вече ми писна от графики зарязах всичко !
Няма да меря и Бт за сега малко почивка!

А днес гледам Маринка е направила кафето с моята кафемашина така че ще пийна с най-голямо удоволствие!
А иначе на 27.07 ще съм при док !
Нещо много ми се скъси цикъла този месец беше 24 дни!
Какво ли е това сега защо така намалява ? :ask: :ask: :ask:
Мислех да насрочим и тогава една спермограма но сега чета че било добре сутрин да се дава материал а моя час е в 19ч вечерта та не знам дали ще се съгласи док! :ask: :ask: :ask:
[/url]
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #152 -: Юли 12, 2009, 14:36:50 pm »
Опаа,Добър дееен...брейй как съм спала... 8O 8O 8O
Е то и тука времето е зле,мрачно и мокро,ама поне е около 22С°
ще си стоя у дома днеска и ще си чета книжка някоя...
Да ви кажа от вчера ме мятат едни болки май и на мене ще ми дойде по-рано тоя МЦ,и
пак се изпъпчих като 14 годишна...пууу и тоя месец нищо... :x :x :x

пп Много моля АнМар да даде инфо как е!!!! :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #153 -: Юли 12, 2009, 14:57:19 pm »
Здравейте Сладкишчета!
Горе-долу съм добре! Тази сутрин изпратих брато, че множко се задържа - 2 седмици и на нашите 50 кв.м. четири души с различни нужди, характери и интереси бая нанагорно дойде  :lol: :lol: :lol: Да ми е жив и здрав.
След две седмици ходене по мъките, имам предвид зъбомъчител най-накрая се сдобих с пломбиран зъб. Оказа се, че единият канал бил много, ама много крив и нерва се скъса при ваденето и стана една... До рев се бях докарала. Викам и на Доки: - вади го, писна ми, и друг път са ми правили плопит, но такова чудо  8O, а тя: Миличка и аз се измъчих, ама много ти е крив този канал, а аз: всичко ми е криво на мен, писна ми, канала ми е крив тръбата ми е крива, вкъщи ми е криво, света ми е крив, а тя се смее  :lol: :lol: :lol: Пломбира го в петък, ама втроник пак съм там  8O 8O 8O
Чакам лелката след около седмица и после на 24 юли съм на преглед ...
Хубав ден момичета, че нещо се отплеснах в писането!  :bighug: :bighug: :bighug:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #154 -: Юли 12, 2009, 19:53:05 pm »
Лелелеееее колко е пусто тук  8O....
Къде сте, сладурки  :D

Първо честото на Тео, успешна бременност и сладък бебчо на финала  :)
Съжалявам че вещицата е навестила някои от вас - дано да е за последно  :wink:

Анмар, и аз мила ходя като луда на зъболекър, онзи ден ѝ викам че вече сме като гаджета с нея и тя се смее  :lol: :lol: :lol: и утре пак съм там  :D

Милички, стискайте ми палци утре,че отивам да си взема генетичните от МД  :? и ми е едно напрегнато...... А към средата на седмицата и инунологичните  :?

Успешна седмица на всички и дано повече момичета се похвалят с +++

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #155 -: Юли 12, 2009, 21:06:14 pm »
Ехооооооо,тук бомба ли е паднала,къде е народа ?Радостинка сигурно пак е на риболов,ами другите къде сте се дянали в това гадно време.Аз си размотах д-то ама вече се прибрах и какво да видя тук няма никой.
С риск да съм нахална,пак ще напомня на Веселушко за утре за темата,че тъй като гледам никаква я няма.
Айде и аз изчезвам да си гледам 1001 нощи,че ми останаха 3 серийки.Лека вечер на всички.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #156 -: Юли 12, 2009, 21:08:10 pm »
Маринка слънце още довечера ще гледам след 24:00ч. да я пусна темичката, за да може сутринта да пишеш, че не съм по-ранобудна от теб със сигурност  :D
anmar,Надеж да ви свършват скоро ходенията при зъболекарите ! Обаче само ми напомняте как и аз трябва да отида и напрво не ми се мисли какво ще правим  :?
Надеж стискаме палци за резултатите, но всичко ще е наред ще видиш  :)
fibo да ти кажа мило тия пъпки и болки нищо не значат!!! И аз така приказвах като тебе пък виж каква изненада имаше накрая  :)
Viviq точно така почини си от графики и тестове- щом те натоварват много значи е време да си дадеш почивка от тях! А аз ти пожелавам резултатът да не се забави  :D
Гарджеее къде се моташ аааа  :D
Хайде милички аз отивам да си правя сандвичи и да намеря нещо интересно, което дават по телевизията  :wink:
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #157 -: Юли 12, 2009, 23:14:40 pm »
Веси, тук съм аз .. Цял ден бях на плаж, то не че времето много беше за плаж, но се излежавах на топлия пясък, мислих си, дремах, казах си че е хубаво слънцето да ни топли, вятърът да ни разхлажда, а шума на морето да ни приспива ... Мислех си, че има много красота по света и трябва да си отворим широко очите за нея !
Анмар, това за кривостите много ми хареса. И на мен всичко ми е криво и наопаки ... ама какво да правим, я предложи ? По-добре просто да не се мъчим да изправяме кривостите, а да се радваме на всичко останало, което си имаме !!!
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Гореща Юлска седмична тема - ( 06.07.09 - 12.07.09 )
« Отговор #158 -: Юли 12, 2009, 23:28:07 pm »
Яяя,Вескеее,де от твойта уста в ушите на Оня,дет обаче май има проблеми със слуха :lol:...предлага за идната Коледа да му занесем дар - слухово апаратче :D

Надеее,я ти ходи ли на доки,за онова зацапване??

Грачо,браво мило,добре си направила с плажа...

АнМарче,мило,кво да ти кажа,стига с туй кривото и се радвай на правото дето имаш,а то е много,злато, не искам да се тормозиш,нали сме се разбрали нещо!!Няма да ме караш да те мисля я!!!

айде лека мацки...цуун
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!