0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на Sneji^
« Отговор #20 -: Февруари 08, 2009, 08:51:17 am »
Момичета, ...............
Може да е О.
Все пак е имало фоликул 12мм, който да се превърне в доминантен и да си има О.
По принцип е възможно Бт да е над 37.0 няколко дни и въпреки това да няма О. /при СПКЯ, ЛУФСиндром/, но при теб шансовете да е имало О. са доста високи.
Стискам палци да е станало чудото  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Графиката на Sneji^
« Отговор #21 -: Февруари 08, 2009, 12:45:17 pm »
 Снежи за мен това не е нормално при ановулаторен цикъл така да се покачва температурата. Може все пак да е имало овулация. Защо не отидеш да провериш?
Все пак температурата ти е висока и е възможно и да си овулирала.
Дано Денис се включи - тя ще ти даде по-компетентно мнение :)
Re: Графиката на Sneji^
« Отговор #22 -: Февруари 09, 2009, 18:29:02 pm »
Момичета, я кажете при ановулаторен цикъл пак ли БТ се качва над 37,00 защото бях на фоликуметрия този цикъл и докторката каза че е ановулаторен и аз престанах за няколко дни да меря БТ защото оклюмах и като реших все пак да я видя на къде е тя се покачила до 37,3. Нормално ли е при ановулаторен цикъл тя да е такава?
При мен , когато има ановулаторен МЦ и се повиши БТ към края се е оказвало , че има задържан фоликул. Провери дали не е така и при теб.
 За справка - има случаи на забременели , когато задържания фоликул се е спукал и е имало качествена яйцеклетка.
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Графиката на Sneji^
« Отговор #23 -: Февруари 09, 2009, 19:24:21 pm »
Сигурна ли си в "компетентността" на докторката ? В смисъл, че съм чела как на някои момичета им казват, че не овулират, а после се оказват забременели в същия този уж "ановулаторен" месец ...
  Продължавай с  :bbt:
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на Sneji^
« Отговор #24 -: Февруари 10, 2009, 06:37:33 am »
Да, може БТ да е висока няколко дни и пак да няма О.
Трябва да се погледне графиката /а при теб тя не е пълна/.
За да се каже, че е имало О., е необходимо БТ да се задържи поне 7-8 дни висока /сравнително хоризонтална/
В случая аз не мога да преценя какво става.
БТ може да е висока, ако се образувала киста, ЛУФ, ПКЯ и т.н.

ПП. Дано да е станало чудото  :D, човек никога не знае

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Графиката на Sneji^
« Отговор #25 -: Юни 07, 2009, 10:01:47 am »
Мацки хвърлете едно око и на моята графика. Преди седмица два дни след овуто ми бяхме на консултаця за евентуално инвитро. Този цикъл овулира левия яйчник и там има силно нагъната и увита тръба и доки каза че от там може само извънматочна да направя, защото спермата минава от там, но не и тромавата яйцеклетка и така зачаках 13.06. да ми дойде, но стана нещо което през живота ми не е ставало - на седмия ден след предполагаемата ову ми зацапа, все едно ще ми дойде, но спря. Да ли е имплантационно кърмене от успешно пропътувалата яйцеклетка нагънатата тръба или не още незнам. Вие как мислите, възможно ли е такова чудо?
« Последна редакция: Юни 07, 2009, 10:35:21 am от Sneji^ »
http://www.babyplan.ru/profile/28700  Аз ще успея!!!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Графиката на Sneji^
« Отговор #26 -: Юни 07, 2009, 10:44:03 am »
Снежи, стискам палци да е имплантация. И каква е тази лекарка ? Че те на повечето момичета тръбите им не са идеално прави, а са нагънати. Важното е да не са запушени и със сраствания..
Дано се похвалиш. Графиката ти - на мен ми харесва  :wink:
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Графиката на Sneji^
« Отговор #27 -: Юни 07, 2009, 14:42:22 pm »
Имаш и моите стиснати палчета... :D...Всичко е възможно!!!А и както е казала garga важното е да не са запушени или със сраствания...така,че...Дано е станало!!!Късмет!!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на Sneji^
« Отговор #28 -: Юни 07, 2009, 21:07:55 pm »
Графиката ти е хубава.
Дано да е станало  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум