0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Велико Търново
« Отговор #60 -: Юли 20, 2009, 17:58:00 pm »
 Момичета, тази тема е в Споделено - текущи процедури по ваше желание. Когато я преместихме тук, изрично ви попитах каква е целта на темата, можете да проверите на стр.2 .

 Темите за срещи се пускат в подфорум На чашка кафе и халба бира.
Благодаря за разбирането!
Re: Велико Търново
« Отговор #61 -: Юли 20, 2009, 19:06:05 pm »
ок Елфи.
Момичета нека  тук да споделяме до къде сме стигнала, какво ни очаква , как вървят процедурите и т.н.
Ще отворя нова тема в подфорум "На чашка кафе и халба бира" - Среща на Болярките по на бира Болярка


Re: Велико Търново
« Отговор #62 -: Юли 20, 2009, 20:47:38 pm »
Днес бях на преглед.Вече имам 8 фуликола като наи-големиа е 13мм. Това е 7-ти ден от стимулацията Док каза цхе сега триабжа да порастнат още. Иначе е доволен от резултатите . Надяваме се сега тои да е доволен а ние накрая :blowingdust:
Клиника по стерилитет В.Търново
« Отговор #63 -: Юли 23, 2009, 16:59:57 pm »
Здравейте !
Не знам до колко темата ми е за този подфорум точно , но реших да я пусна тук !
Мисля от дълго време по този въпрос и реших да го споделя ...
Не мога да разбера защо във Велико Търново един не малък град няма открит център за борба със стерилитета ???
Има толкова момичета от града и региона ,на които е непосилно да потърсят помощ в градовете Варна , Плевен и София ... Да не коментирам факта и че пътуването е свързано с чести отсъствия от работа , което респективно води до освобождаване от работа и тогава нещата стават необратими ...Не всеки може да си позволи стоенете в хотели докато преминат процедурите ... Сега ще кажете кредити , ипотеки , заеми - да , това ми е ясно че е така , но понякога са необходими 2,3 и повече опита , и когато си без работа как да се погасяват ... не знам !Според мен се въртим в един омагьосан кръг и започваме някак си , но в един момент издъхваме финансово и се отказваме ...Това е реалността за съжаление ...
Нека някой , който е запознат да обясни как се разпределя къде да има такава клиника или не ... или това си зависи от екипа лекари , които ще работят там ?
Re: Клиника по стерилитет В.Търново
« Отговор #64 -: Юли 23, 2009, 17:14:35 pm »
Клиниките по стерилитет са частни и съответно никой не може да им каже къде да се "разпределят". Логично са концентрирани в по-големите градове, където са и специалистите.
Re: Клиника по стерилитет В.Търново
« Отговор #65 -: Юли 23, 2009, 17:22:04 pm »
Клиниките по стерилитет са частни и съответно никой не може да им каже къде да се "разпределят". Логично са концентрирани в по-големите градове, където са и специалистите.

Съгласна съм че е така , но Търново не е много малък град все пак ...
А каква е връзката м-у специалист и по - голям град ?Няма логика в това ...
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Велико Търново
« Отговор #66 -: Юли 23, 2009, 18:54:22 pm »
По-голям град = на повече пациенти. Съответно повече лекари биха били заинтересувани да специализират в тази точно област. А клиника не се прави с един лекар. То не че не може някой с излишни пари да направи клиника. Май май всеки АГ лекар се пише "специалист" по стерилитет. Но от такава ли клиника се нуждаете.
Иначе би трябвало да има поне консултативни кабинети по градовете, ама това е съвсем друга тема.