0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Ето линк към албумите.
http://www.facebook.com/home.php?#/photo.php?pid=20165&id=100000012440953&ref=nf

http://www.facebook.com/home.php?#/album.php?aid=2013570&id=1198293864&ref=nf

първият линк не се отваря?

а по принцип, отчетете факта, че за да се разглеждат албуми във фейсбук, човек трябва да е регистриран там, което не винаги е така и не е особено удобно. не може ли да се сложат и някъде другаде, където могат да се гледат без регистрация?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Не ти се отваря, защото се намира в профила на непознат( във фейсбук ) за тебе човек.
И да- хубаво е да се сложат всички албуми на едно място в сайт за споделяне на снимки, а не във фейсбук.
Обаче снимките са над 700, трябва някой да се занимава цял ден.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Не ти се отваря, защото се намира в профила на непознат( във фейсбук ) за тебе човек.

и втория линк е на непознат за мен (във фейсбук) човек, но се отвори. просто собственикът на първия албум не го е разрешил за публично виждане, явно.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Ааа, може, аз влизам рядко там и не съм много наясно.
Няма снимките ли да се сложат някъде на нашия сайт?
*
На първа има материал, но е в процес на обработка, ще се добави още инфо и филми с презентациите.
Не знам дали всички на снимките са съгласни да се пуснат публично. Все пак има хора, които се притесняват все още.
просто собственикът на първия албум не го е разрешил за публично виждане, явно.

 Като пробвах линка и се оказа, че собственика съм аз :lol: Проверих настройките на албума и на въпроса "Кой може да вижда това?" съм задала снимките да се гледат от "Приятели на приятели" така, че в групата на Зачатие би трябвало да го виждат всички. jam, изпрати ми покана за приятелство :lol: и предполагам няма да имаш проблеми с линка. :wink:
А що се отнася до публикуването на снимките в сайта, ами според мен има и доста "лични" (с :balk_15: например) снимки, освен това както и cygnus пише все пак има хора, които не желаят публичност.
Обещах на Ganka:)
*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
просто собственикът на първия албум не го е разрешил за публично виждане, явно.

 Като пробвах линка и се оказа, че собственика съм аз :lol:
Ох, че весело!   :D :D :D

Цитат
...на въпроса "Кой може да вижда това?" съм задала снимките да се гледат от "Приятели на приятели" така, че в групата на Зачатие би трябвало да го виждат всички.
Аз съм в групата на „Зачатие”, но първия линк също не мога да го отворя...
"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

*
Чандра, трябва да имаш поне един от приятелите на елма_гб към твоите приятели. Пратих ти на лични мейла да ме добавиш.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
elma, сега вече го виждам албума :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
Много хубави снимки!  :D Страхотни сте!

Сygnus, благодаря ти! :) :flower:
"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."