0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Двурога матка
« -: Февруари 17, 2009, 17:15:25 pm »
Здравейте!Искам да попитам за специалист-гинеколог, който се занимава с такива случаи-двурога матка?
*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Re: Двурога матка
« Отговор #1 -: Февруари 17, 2009, 22:57:58 pm »
Предполагам че момичетат с повече опит ще се включат но доколкото ми е известно двурогата матка не е причина за незабременяване.Аз съм със такава имам едно дете без проблем и сега имам проблем със забременяването с второ но проблема е от друго естество а не заради двурогата матка.И смятам че относно въпроса ти за специалист който конкретно да се занимава точно с такива двуроги матки едва ли има.Но смятам че специалист добър в репродуктивното здраве може да ти помогне .Успех
*

    senita

Re: Двурога матка
« Отговор #2 -: Май 12, 2009, 19:15:32 pm »
и аз имах двурога матка, през 2003 год- ми направиха операция в болница Св.София,бившата Тина Киркова в София в отделението по стерилитет от д-р Йорданов и д-р Вакрилов. Д-р Йорданов почина миналата година. Ако желаеш мога да дам телефона на д-р Вакрилов.
Re: Двурога матка
« Отговор #3 -: Май 12, 2009, 21:26:22 pm »
 Двурогата матка не епричина за стерилитет,така че спокйно.И аз съм чувала за такива операций ,но несмятам че е нужно.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...