0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Зацапване
« Отговор #20 -: Март 20, 2006, 13:08:53 pm »
Момичета, благодаря на всички за подкрепата. Тъкмо се връщам от лекар. Новините никак не са добри. Има съмнение за кухо яйце. Ще пиша подробности в темата "кухо яйце", защото имаше момичета, които се интересуваха от това там.
*

    piera

  • ****
  • 896
  • Keen on boots
Зацапване
« Отговор #21 -: Март 20, 2006, 23:02:06 pm »
Много се надявам да не е кухо яйце.Стискам палци.Аз имам 2 миседа,но с 3 кюретажа.Първата ми бременност беше с кухо яйце,кървих 15 дена,пих Дуфастон и накрая направих кръвоизлив и ме кюретираха.При втората ми бременност,всичко беше ок,имаше сърдечен ритъм,но в 9 г.с. спря и ме кюретираха 2 пъти за 5 дни.Сега правя всякакви изследвания и лекувам хламидии.Ако мога да помогна с нещо-пиши.Моля се при теб всичко да се оправи.Не губи надежда :balk_21:
Зацапване
« Отговор #22 -: Март 23, 2006, 18:42:59 pm »
Цитат на: piera
Много се надявам да не е кухо яйце.Стискам палци.Аз имам 2 миседа,но с 3 кюретажа.Първата ми бременност беше с кухо яйце,кървих 15 дена,пих Дуфастон и накрая направих кръвоизлив и ме кюретираха.При втората ми бременност,всичко беше ок,имаше сърдечен ритъм,но в 9 г.с. спря и ме кюретираха 2 пъти за 5 дни.Сега правя всякакви изследвания и лекувам хламидии.Ако мога да помогна с нещо-пиши.Моля се при теб всичко да се оправи.Не губи надежда :balk_21:

Мила Пиера. Единия гинеколог не видя ембрио през коремчето и ме гледа с вагинално. Там се видя ясно ембрио, но пък той не видя пулс. Същия ден другия доктор през коремчето видя ясно ембрио и "нежни" пулсации. Аз си кървя по малко, отчайвам се все повече и чакам докторите да видят нещо сигурно. Междувремено аз си пуснах всички изследвания. Хламидията е отрицателна, васермана също, кръвната група е 0+. И така аз съм си много уплашена и продулжавам да се страхувам от това какво ще се случи...
*
Зацапване
« Отговор #23 -: Март 23, 2006, 18:58:27 pm »
Стискам палци и много се надявам да се оправят нещата. Дано се видят скоро пулсации и да няма повече съмнения, че нещата са наред. Искрено ти пожелавам всичко да се оправи.
А за теб е важно да си спокойна и да не страхуваш. Вярвам, че скоро ще се похвалиш с добри новини!!!!! :)
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Зацапване
« Отговор #24 -: Март 23, 2006, 19:00:41 pm »
Цитат на: mmimoza
[
Мила Пиера. Единия гинеколог не видя ембрио през коремчето и ме гледа с вагинално. Там се видя ясно ембрио, но пък той не видя пулс. Същия ден другия доктор през коремчето видя ясно ембрио и "нежни" пулсации. Аз си кървя по малко, отчайвам се все повече и чакам докторите да видят нещо сигурно. Междувремено аз си пуснах всички изследвания. Хламидията е отрицателна, васермана също, кръвната група е 0+. И така аз съм си много уплашена и продулжавам да се страхувам от това какво ще се случи...


Стискам палци всичко да е наред. Знаеш колко случаи има на т.н цветна бременност и пак се раждат здрави бебета.
Ти повече почивай, лежи си и дано всичко се оправи. А какво е на цвят кървенето и колко е.Имай в предвид ,че 2-3 капки кръв правят едно голямо петно на бяла тоал.харт-я.
Не губи надежда,то си е тежко ,но бъди смела. А нали и пулсации са се видяли-нежни,нежни,но ги има. Успех миличка!

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    tedi91

  • ***
  • 275
  • Аз обичам моя съпруг!
Зацапване
« Отговор #25 -: Март 24, 2006, 07:38:55 am »
mmimoza,не позволявай на лошите мисли да се загнездят в сьзнанието ти.Направи консултация с още един лекар.
Мисля и се надявам че всичко ще е наред при теб!
Успех,мила!


Зацапване
« Отговор #26 -: Март 24, 2006, 09:34:30 am »
Цитат на: denis
Цитат на: mmimoza
[
Мила Пиера. Единия гинеколог не видя ембрио през коремчето и ме гледа с вагинално. Там се видя ясно ембрио, но пък той не видя пулс. Същия ден другия доктор през коремчето видя ясно ембрио и "нежни" пулсации. Аз си кървя по малко, отчайвам се все повече и чакам докторите да видят нещо сигурно. Междувремено аз си пуснах всички изследвания. Хламидията е отрицателна, васермана също, кръвната група е 0+. И така аз съм си много уплашена и продулжавам да се страхувам от това какво ще се случи...


Стискам палци всичко да е наред. Знаеш колко случаи има на т.н цветна бременност и пак се раждат здрави бебета.
Ти повече почивай, лежи си и дано всичко се оправи. А какво е на цвят кървенето и колко е.Имай в предвид ,че 2-3 капки кръв правят едно голямо петно на бяла тоал.харт-я.
Не губи надежда,то си е тежко ,но бъди смела. А нали и пулсации са се видяли-нежни,нежни,но ги има. Успех миличка![/quote

Слабо е кървенето и е кафяво. От светло кафяво до тъмно. По-скоро е зацапване.
Зацапване
« Отговор #27 -: Март 24, 2006, 09:36:11 am »
Много сте мили всички. Явно освен чакане друго няма какво да се прави. Благодаря ви за подкрепата. Ще ви пиша пак.