0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    marina71

Д-р Виолета Димитрова
« -: Юли 19, 2007, 16:41:02 pm »
Може ли някой да ми даде координатите на д-р Виолета Димитрова от Майчин дом- София. Ще бъда благодарна, ако напишете телефон и e-mail. Дайте и мнението си за нея.
*
Re: Д-р Виолета Димитрова
« Отговор #1 -: Юли 19, 2007, 16:43:39 pm »
http://www.vgdimitrova.hit.bg/contacts.html

Моля, ползвайте ГУГЪЛ!!!!


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Д-р Виолета Димитрова
« Отговор #2 -: Юли 19, 2007, 18:32:33 pm »
http://www.vgdimitrova.hit.bg/contacts.html

Моля, ползвайте ГУГЪЛ!!!!

И добринка  :lol: да добави, ползвайте и регистрация в сайта.
Аз лично имам отлични впечатления от нея. Имам две фетални морфологии при нея, доволна съм, предстои ми трета.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Д-р Виолета Димитрова
« Отговор #3 -: Юли 20, 2007, 08:56:33 am »
Ползвах търсачката и намерих сайта на д-р Димитрова. Но посоченият имейл и телефон не отговарят. Моля, ако можете да ми дадете актуални координати, благодаря. И аз съм чувала страхотни отзиви за нея.
*
Re: Д-р Виолета Димитрова
« Отговор #4 -: Юли 20, 2007, 09:52:41 am »
МЦ Фемина
http://mcfemina.com/gynaecologists.php
Телефонът на центъра го има в горния сайт!


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: Д-р Виолета Димитрова
« Отговор #5 -: Август 13, 2007, 13:50:10 pm »
Д-р Димитрова е много заета и не приема пациенти в момента. Трябва да се чака. Интересно ми е, ако си бременна, какво да правиш тогава?
*
Re: Д-р Виолета Димитрова
« Отговор #6 -: Август 13, 2007, 14:54:03 pm »
Д-р Димитрова е много заета и не приема пациенти в момента. Трябва да се чака. Интересно ми е, ако си бременна, какво да правиш тогава?
Спасяваш се поединично.
Д-р Мазнейкова, д-р Томова...


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: Д-р Виолета Димитрова
« Отговор #7 -: Август 13, 2007, 21:16:41 pm »
"Благодаря"- за д-р Мазнейкова, нагледах й се. Коя е д-р Томова, някакви координати, къде работи? И въобще може ли някой да ми препоръча гинеколог рискова бременност?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Д-р Виолета Димитрова
« Отговор #8 -: Август 13, 2007, 23:41:36 pm »
Томова не е гинеколог. тя само прави ехокардиография и фетална морфология на плода.
аз се следях при д-р Дяволов от клиниката на 5-тия етаж на МД и при д-р Виолета Димитрова - за ехографии и Доплер.

така е, Вили Димитрова е много търсена, часове при нея се записват от 1 месец по-рано. човек трябва да си прави плановете с резерв и мисъл за напред. не може да се сетиш в 19-та г.с., че трябва да си направиш ФМ до 20-та, примерно...


"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Д-р Виолета Димитрова
« Отговор #9 -: Август 14, 2007, 09:39:37 am »
Сигурна съм, че е много търсена. И затова я търся преди още да съм забременяла.