0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #180 -: Април 12, 2009, 16:06:07 pm »
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ! МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ, КЪСМЕТ! :balk_5: НЕКА НОВАТА СЕДМИЦА НИ ДОНЕСЕ МНОГО  :bfp: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
 
*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #181 -: Април 12, 2009, 16:14:51 pm »
Честит Празни мили цветета!


Ей по едно такова цвете да цъфти във всяка къща!!!! :D

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #182 -: Април 12, 2009, 16:48:36 pm »
Здравейте и от мен, мацки! И аз скиторих вчера и днес пак, защото времето е прекрасно, че чак сега се добирам до компа-липсвахте ми много! Искам да почерпя-майка ми има имен ден -заповядайте....






Да е живо и здраво името на всички именници днес и нека всичките им мечти се сбъдват, само че една по една, за да има и утре за какво да мечтаем!!! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #183 -: Април 12, 2009, 17:07:39 pm »
Честит празник момичета,пожелавам на всяка една от вас каквото си пожелаете днес да ви се збъдне! :blowingdust2:
*
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #184 -: Април 12, 2009, 18:08:34 pm »
Ето ме отново :DПреди малко се завърнах от църква.Запалила съм свещичка и за вас момичета и се помолих за всички нас,взех си върбови клонки и попа ме поръси за здраве :DДано да ми е на късмет,че утре съм на преглед и ако всичко е наред стартираме икси :D

Хайде сега да пием по кафенце и да се заредим с хубаво настроение :D
*
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #185 -: Април 12, 2009, 18:16:00 pm »
Сега видях,че трябва да поздравя един човек :wink:
ЧЕСТИТО Калинче,много да си пазиш точицата :Dи да си почиваш по-вече.Стискам палци всичко да е наред мила!

Анизи,да е жива и здрава майка ти и както пожелах и на Мишанчето,скоро да я направиш баба! :D

Ей че готино ми станаа :DПожелавам на всяка от нас по едно ей такова мъниче :D
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #186 -: Април 12, 2009, 18:49:43 pm »
Здравейте милички! Честит празник на всички, да сте живи и здрави, много щастливи и обичани и скоро всички да станете мами на 1-2-3 деца...кой колкото иска.
Днес  ходих на църква да си взема върбичка и съм палила свещички като съм си мислила и молила за всяка една от нас с надеждата скоро най-голямото ни желание да се сбъдне! Дай боже тази година да се зарадваме всички дружно с  :bfp1:
Да са ни живи и здрави именниците, включително и мойта мама, която попада в графата на празнуващите!
Гардже аз също казах, че ще съм тук, но нета нещо се прецака от вчера следобед  и едва сега успявам да се добера до вас, а колко ми липсвахте през  това време, само аз си знам....
Калинче, почивай много, слушай доктора и всичко ще е ок. Лежи си, сега трябва много да се пазиш! Стискам палци!
А сега да ви почерпя за моето майче, да е жива и здрава, заповядайте да ви е сладко



*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #187 -: Април 12, 2009, 19:04:24 pm »
 Хей, момичета - дойде краят и на този уикенд - който ловувал-ловувал, който се разхождал-разхождал :) От утре пак на работа-а-а-а ... А аз за капак съм на лекар и така ме е шубе...Само си повтарям "Мечка страх, мен не страх"...
Ах, как искам да е вече вторник, че да мине и това и да се отдам на идващите великденски празници...
 Лек остатък от деня и успешен старт на новата седмица !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #188 -: Април 12, 2009, 19:15:47 pm »
Хей, момичета - дойде краят и на този уикенд - който ловувал-ловувал, който се разхождал-разхождал :) От утре пак на работа-а-а-а ... А аз за капак съм на лекар и така ме е шубе...Само си повтарям "Мечка страх, мен не страх"...
Ах, как искам да е вече вторник, че да мине и това и да се отдам на идващите великденски празници...
 Лек остатък от деня и успешен старт на новата седмица !
Какво ще ти правят?
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #189 -: Април 12, 2009, 19:32:49 pm »
Здравейте,мацки.Аз също си взех върба и както и предполагах точно 2 часа чаках,ама нищо то е за хубаво.Дай Боже тая година всички да заченем тъй дългоочакваните си рожбички.
Честит имен ден на майчетата на Мишан,Анизи и Деска,да са ви живи и здрави и дано скоро да гледат внуци.
Анизи,пък ти с тия сладки ще ти тежи после на съвестта д-то ми да знаеш,ама лакомията ще си вземе.
Джинка,стискам силно палци утре прегледа да мине добре и да започнете процедурата,пък палците няма да ги пускам,ще стискам  и да е успешна разбира се, и да забременееш.УСПЕХ,мила.
Ами хайде да си сипем по едно за празника.Наздраве.
« Последна редакция: Април 12, 2009, 19:40:36 pm от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #190 -: Април 12, 2009, 19:44:00 pm »
Маринка-няма страшно и моето и твоето д.... ще лежат на съвестта ми /моето вече е там и тежи, сега добавям твоето/ ама няма как - трябва да се почерпим, то и аз съм една лакомия като видя сладко и




Джинка благодаря и на теб, дано пожеланията се сбъднат! Благодаря и за кафенцето-то му е време-ще пийна с удоволствие!
Гарга, успех на доки, но дано всичко мине перфектно!
Пожелавам на всички ви приятно изкарване на вечерта, а аз ще ви наглеждам - нали съм Мара подробната да не изпусна нещо!!!!
« Последна редакция: Април 12, 2009, 19:47:05 pm от anizi »
*
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #191 -: Април 12, 2009, 20:39:42 pm »
Привет мили мои цветя! Честит празник на всички именници! Да са живи и здрави!
Аз също запалих свещичка и се помолих за всяка от нас - нека нашата толкова обикновена и същевременно най-съкровена мечта скоро се сбъдне!
Живот и здраве този месец може да направим едно Инвитро на ЕЦ. Във вторник съм на док и ще видим дали ще започваме...
Калинка сега само слуш и леж!!! :crossfingers:
Приятна вечер и зарадвайте ги тез мъже.... :D
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #192 -: Април 12, 2009, 21:02:13 pm »
Много сте готини момичета, като ви чета ...едно такова мило ми става....благодаря ви за съветите, ще ги спазвам, а утре ще пусна новата седмична темичка,дано е късметлииска,защото много бих искала всяко едно момиче скоро да си има най хубавото и желано бебе. Всички сте толкова мили....заслужавате най доборото и ще го имате,кой по рано, кой по късно....но няма измъкване.... :D :D :D
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #193 -: Април 12, 2009, 21:14:27 pm »
Честит Празник на всички именици днес, да са живи, здрави и винаги усмихнати!!!
Калинче, слушай доки и да не си станала от леглото!!!
Мимче, дано всичко е на ред и да е там, където трябва!!!
На Джина и Гарга  :crossfingers: :crossfingers:утре за прегледа.
anmar :welcome_1:
*
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #194 -: Април 12, 2009, 21:19:24 pm »
Честит имен ден на всички,които празнуват с малко закъснение :)
dgina късмет ти желая и дано процедурата се увенчае с успех :D

Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #195 -: Април 12, 2009, 22:39:05 pm »
Здравейте,мацки  :D  Честит Имен Ден на всички именици , бъдете  живи, здрави и нека най-съкровените Ви мечти се превърнат в реалност .
Честит имен ден на майките  на Mishan,Anizi и deska_meska да бъдат живи и здрави и тази година да станат баби  :D
Калинкаа пази леглото щом е казал доки и нека след 10 дни видиш  точицата на местенцето и  yahoo_17
anmar   добре дошла и дано скоро се похвалиш с най-чаканата новина, че ще ставаш мама  yahoo_17
Garga, dgina и viki_vat стиснала съм палци милички да се върнете с хубави новини от прегледите и усмивки на лицата  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Момичета благодаря за прекрасните почерпки, аз си взимам от всичко, че нали съм лакома, а пък и ми се услаждат  :oops: :D
Извинявайте ако пропускам някой, не е нарочно, но вчера бяхме на сватба, вечерта на диско, а днес цял ден тичаме наляво надясно и вече едвам гледам  :wink:
И сега да ви почерпя сладки мои, че днес мъжо е рожденик  :D

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #196 -: Април 12, 2009, 22:57:39 pm »
Ехеее, Веселушкооо - честит празник ... Да е жив и здрав мъжа ти и скоро да стане тате. Вчера сватба, днес рожден ден, а утре дето се казва - две чертички :)
 Аз се почерпих от всички сладки, коктейлчета, торти и какво ли още не и сега с подут корем ще се излегна пред ТВ-то.
Лека нощ на всички мацки и утре чакаме новата темичка от бременилката Калинка :) Дано ни донесе много, много късмет, както на нея й донесе късмет темичката на Маринка !
 Обичам ви, момичета - всичките ... за стиснатите палци, за подкрепата, за наученото от вас, за куража и за всичко. И макар, че сме се събрали в труден за нас момент, да знаете, че не е напразно. Всяка положителна енергия, която струи от вас е помощ за някой в нужда и  всеки +++ тест е доказателство, че помощта ви не е напразна !!!
 Целувки за Веселушко, Дениса, Джина, Марина, Вики-Ват, Калинка, деска-меска, Анизи, Лукреция, Мелодийка, Пламито ( дето никаква вече не се вясва сред нас ), Криска ( която къде изчезна незнам ), Радостинка ( и тя къде избяга ? ) и всички, всички вие - безценни сте ми, да знаете !!!
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #197 -: Април 12, 2009, 23:36:25 pm »
Благодаря Гарга и аз те обичкам и много силно те  :bighug:
Веселушко да е рив и здрав мъжо и ското тате да му викат!
И аз днес от почерпки зарязах всички диети и сега едва ходя, а пак сме на маса-ама както обещах съм тук и ви наглеждам! Приятна вечер ви желая и повечко любов, за да имаме и повечко положителни тестчета! И аз като Гарга ви казвам, че сте ми много близки и мнооого скъпи и ужасно много ви :grouphug2: и дано новата темичка донесе много късмет!
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #198 -: Април 12, 2009, 23:38:23 pm »
garga просълзи ме да знаеш всяка дума от написаното и аз го мисля,незнам какво бих правила без вас момичета.
Веселушко да ти е жив и здрав рожденника и много да те слуша  :wink:
Честит имен ден на майките  на Mishan,Anizi и deska_meska да бъдат живи и здрави.
Garga, dgina и viki_vat  стискам ви палци за прегледите  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Лека вечер на всички.
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #199 -: Април 13, 2009, 00:31:49 am »
Веселушко, честит ти рожденник! Да е жив и здрав и скоро да го зарадваш с най-хубавата новина!
Гардже, страхотни думи и на мен ми въздействаха силно...
Да знаете, че откакто то ви намерих мили момичета, не мога и един ден без вас!
Вашите проблеми са и мои проблеми, прегръщам ви силно и много ви обичам! :bighug: