0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: М2 ТОН
« Отговор #120 -: Февруари 14, 2011, 13:42:39 pm »
Не знам дали е правило, но на мен ми го изписваха за месеците преди процедурата и започне ли стимулацията ми го спираха, включително и след трансфера (предполагам, че приемаш Утрогестан след процедура?).

На теория и практика, животът е едно. В действителност - съвсем друго.
Re: М2 ТОН
« Отговор #121 -: Февруари 14, 2011, 19:51:33 pm »
Изписаха ми го,заради късна овулация.Аз съм с цикъл максимум 26 дена и на 12 ден лекаря каза,че имам доста време до ову,явно е късна.Така ще я регулираме.Каза,че до 3 месеца трябва да се получи.
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Вярвайте в Бог!Там,където свършват човешките сили,идва място за чудото!
Re: М2 ТОН
« Отговор #122 -: Февруари 15, 2011, 13:05:32 pm »
А Утрогестана за какво ти го изписват? Обикновено го дват ако имаш нисък Прогестерон, но трябва да е минала овулация... доколкото знам...

На теория и практика, животът е едно. В действителност - съвсем друго.
Re: М2 ТОН
« Отговор #123 -: Февруари 15, 2011, 14:51:50 pm »
Утрогестана е за удължаване на лутеалната фаза.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
Re: М2 ТОН
« Отговор #124 -: Февруари 15, 2011, 18:02:11 pm »
А Утрогестана за какво ти го изписват? Обикновено го дват ако имаш нисък Прогестерон, но трябва да е минала овулация... доколкото знам...
                                                                              Знам,че ако утрогестана се пие доста преди овулацията,може да я подтисне,а ако се започне ден-два преди нея,дори я подпомага.Аз бях на УЗ и тогава според големината на фоликулите,които лекаря видя,ми го изписа от 14 ден.Но както и да е,ще си пия и мтон-а и утрото и дано скоро имам резултат. :)
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Вярвайте в Бог!Там,където свършват човешките сили,идва място за чудото!
Re: М2 ТОН
« Отговор #125 -: Февруари 15, 2011, 23:03:16 pm »
...,а ако се започне ден-два преди нея,дори я подпомага.Аз бях на УЗ и тогава според големината на фоликулите,които лекаря видя,ми го изписа от 14 ден.

Аха, ясно. Този вариант не го знаех до сега и затова ми беше интересно. :)

На теория и практика, животът е едно. В действителност - съвсем друго.
Re: М2 ТОН
« Отговор #126 -: Март 29, 2011, 19:21:27 pm »
Има ли някой,който го пие и има миомен възел?Как се отразява на миомния възел? Дали е противопоказно?
*
Re: М2 ТОН
« Отговор #127 -: Март 30, 2011, 01:05:48 am »
Butterfly,аз доколкото знам този тип витамини повишават кръвоснабдяването,а това май не е много добре за миомния възел.Консултирай се с лекар най-добре.Успех!
*
Re: М2 ТОН
« Отговор #128 -: Май 07, 2011, 11:02:50 am »
butterfly  - късна отговарям, но все пак.
Аз имам миомен възел и вземах М2 Тона. Самоназначих си го, обаче. То няма кой да ми го изпише при това положение.
За 5 месеца и половина възела порастна с около 1 см. Все пак съдържа фитоестрогени. Това го знаех и ходех на прегледи всеки месец. Възела започна да расте след 2-рия месец.
 Забременях, макар и за кратко по естествен начин. Със дългогодишен стерилитет съм и никога май не ми се е случвало да забременея така. Което си е успех.
Друг ефект, който се получи е, че при мен вече има един доминантен фоликул на цикъл и овулацията е около 13-14 ден при цикъл от 26-27 дни. До преди това тръгваха по 2 фоликула, LH още на 8-9 ден се вдигаше доста и овулацията беше около 10-11 ден.
Другия добър ефект е, че ми подейства като имуностимулатор - не се разболях зимата.
Спряла съм го декември. Около март при прегледа миомния възел се беше свил малко.
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



Re: М2 ТОН
« Отговор #129 -: Май 07, 2011, 11:20:43 am »
Мира ,а ЛХ как се движеше ,докато приемаше М2тона?
*
Re: М2 ТОН
« Отговор #130 -: Май 07, 2011, 20:16:11 pm »
Не съм го изследвала. Но смятам, че точно там е имало ефект, щом се е оплодила тази яйцеклетка. LH не е успяло да я "опече" и нея.
Така като върви по един доминантен фоликул само, вероятно е по-нисичко. Няма силно предизвикателство.
Сега започнах опит по дълъг протокол. Не съм била до сега на такъв. Ще видим какво ще стане.
Ние сме със сходен проблем - това проклето LH.
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



Re: М2 ТОН
« Отговор #131 -: Май 07, 2011, 21:05:22 pm »
Да,така е ЛХ ми е голям проблем.
Успех ,на опита стискам палци.Щом си на дълъг протокол ще овладеете ЛХ.
Аз засега съм на ЕЦ.
Re: М2 ТОН
« Отговор #132 -: Юни 29, 2012, 14:43:50 pm »
Iskax da vi pitam dali dobre vliae M2tona s Utrogestana piti zaedno.
Re: М2 ТОН
« Отговор #133 -: Юни 29, 2012, 15:16:38 pm »
ZDRAVEITE DOBRE LI SE 4UVSTVAXTE SLED PRIEMA NA M2TON.IMA LI REZULTAT.
Re: М2 ТОН
« Отговор #134 -: Юли 04, 2012, 13:04:34 pm »
Zdravei kak si ,za4ena li.
Re: М2 ТОН
« Отговор #135 -: Юли 04, 2012, 14:48:18 pm »
Zdravei kak si ,za4ena li.
fikia много странни въпроси задаваш без да си конкретизирала към кого точно ги отправяш. Така не се разбира кого точно питаш дали е заченал.
Виждам че си нова във форум, затова виж как пишат другите и ти така си задавай въпросите.
Не се засягай, нямям нищо лично, но просто така написано обърква потребителите и не се разбира.
Хайде късмет и поздрави! preggo :babyflips: