0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Без тръби след извънматочна бременност
« -: Февруари 24, 2009, 17:41:46 pm »
Здравейте на всички!За първи път пиша във форумът,но за сметка на това съм с доста голям опит в опитите за забременяване :lol:!От 9 години искам да имам бебе.Правиха ми 4 инсеминации,4 пъти инвитро,последно през ноември икси и пак нищо.Преминах през какви ли не изследвания...Вие знаете какво е,най добре....Януари ми закъсня цикалът с около седмица се оказа че съм бременна.Забременях по естествен път.Такава радост беше....Оказа се че съм в 6 седмица и всичко наред.Но когато влязох в седмата седмица,нещо взе да ме боли ниско долу и започна да ми кърви нещо кафяво.И радоста ми свърши :(.Оказа се че е извънматочна бременност,ембриона останал в тръбата и с лапароскопия ми ги махнаха. А сега се оказа,че и другата тръба е запушена и нея ще я премахват.Ако някой е имал моите проблеми или подобни нека ми пише.Много ще съм Ви благодарна!А и аз ако мога да помогна с нещо... :) :)
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Без тръби след извънматочна бременност
« Отговор #1 -: Февруари 24, 2009, 17:46:56 pm »
vili7631 аз не съм имала твоите проблеми искам само да ти пожелая късмет и скоро да гушнеш своето бебче.Успех
Re: Без тръби след извънматочна бременност
« Отговор #2 -: Февруари 24, 2009, 18:32:34 pm »
И аз съм без тръби мила
Но не се притеснявай
Казват че за инвитро е по добре да си без тръби ако са увредени.
Следващия път ще бъде успешен.
Re: Без тръби след извънматочна бременност
« Отговор #3 -: Февруари 24, 2009, 20:14:03 pm »
Благодаря ти скъпа,успех и на теб!
Re: Без тръби след извънматочна бременност
« Отговор #4 -: Февруари 24, 2009, 20:51:45 pm »
Благодаря ти kalateia!Наистина ме успокои!Яд ме е че не ми направиха втора цветна снимка,защото при третото инвитро ми направиха една инфекция-синдром на Даун и явно са се запушили тръбите ми,защото си бяха проходими.Но това е положението!Успех и на теб!
Re: Без тръби след извънматочна бременност
« Отговор #5 -: Февруари 25, 2009, 12:20:58 pm »
Извинете ме момичета,голяма глупост съм написала.Възпалението,което получих беше синдром на Дъглас,не на Даун. :?
*
Re: Без тръби след извънматочна бременност
« Отговор #6 -: Февруари 25, 2009, 13:30:46 pm »
vili, аз също съм без тръби. накратко: след сватбата веднага опити и веднага забременявам (август 2007), на 31 август коремна операция от извънматочна бременност. Изчистили са ми сратсвания от останалата тръба. Хирургът казва  - почвайте с опитите и не се притеснявайте. Почваме, но не съвсем веднага - след един или два цикъла. На 06.01.2008 втора коремна операция( ивънматочна бременност в другата тръба). Хирурга ми казва, че ме е оперирал като за инвитро. Наистина е по-добре щом инвитрото е единствения възможен вариант, да няма тръби за да не създават излишни проблеми. Следва инвитро октомври 2008 в клиниката на др. Владимиров. Благодаря на БОГА  всичко мина добре и сега съм бременна в 20-та гестационна седмица. Желая ти УСПЕХ! :D
Re: Без тръби след извънматочна бременност
« Отговор #7 -: Февруари 25, 2009, 20:55:03 pm »
Благодаря ти Miriam,наистина се успокоявам!Желая ти от сърце много късмет и лека бременност.След  това което си преживяла,заслужаваш да си щастлива!Няма да губя надежда!Доктора при когото прави инвитро къде се намира,в кой град?Аз си взех час за д-р Стаменов,за след 1 година :D.
 
*
Re: Без тръби след извънматочна бременност
« Отговор #8 -: Февруари 25, 2009, 21:24:09 pm »
Моят докор също е в София - в медицински център София :D. И аз като си записвах час си спомням, че като се обадих март ме записаха за 08 септември :D. Даже първоначално се отказах от тази клиника, но после ми стана ясно, че навсякъде където си заслужава да отиде човек, ще има чакане. И в крайна сметка се обадих отново.
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: Без тръби след извънматочна бременност
« Отговор #9 -: Март 09, 2009, 16:45:35 pm »
Здравейте момичета! И аз съм без една тръба след извънматочна, другата е с пластика и със "задоволителна проходимост". Вече ходим в специализирана клиника и ни записаха за инвитро. Нямам идея колко време ще чакаме, но вярвам в щастливият край  :) Бях много притеснена, че ще искат да ми махнат и останалата тръба, но докторката като видя снимката каза, че няма нужда. За съжаление вероятността от втора извънматочна в този случай е голяма... Желая успех на всички  :bighug:
*
Re: Без тръби след извънматочна бременност
« Отговор #10 -: Март 09, 2009, 18:25:15 pm »
Здравейте момичета! И аз съм без една тръба след извънматочна, другата е с пластика и със "задоволителна проходимост". Вече ходим в специализирана клиника и ни записаха за инвитро. Нямам идея колко време ще чакаме, но вярвам в щастливият край  :) Бях много притеснена, че ще искат да ми махнат и останалата тръба, но докторката като видя снимката каза, че няма нужда. За съжаление вероятността от втора извънматочна в този случай е голяма... Желая успех на всички  :bighug:
Ифи и аз бях по същия начин като теб и док ми саза че има много голяма вероятност от извънматочна,но слава богу дотам не се стигна.Същото го пожелавам и на теб.Успех! :)