0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Кухо яйце
« Отговор #140 -: Март 09, 2009, 15:11:05 pm »
Здравейте, момичета.ДА,това ми е първа бременност.Аз продължавам да се притеснявам ,че освен гърдите нищо друго не ме боли.Чета по форумите ,че от самото начало повечето момичета повръщат и им се гади и т.н, а аз нищо.ДАже в момента се чудя дали да чакам до 18 март, а да не отида по-рано че ще полудея.Толкова се притеснявам ,че щастието ще е замалко.Благодаря за успокоителните думи,дано само напразно да се притеснявам.
Поздрави ..
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Кухо яйце
« Отговор #141 -: Март 09, 2009, 15:34:55 pm »
темата се превръща в чат по различни въпроси извън заглавието, затова я заключвам.

имаме закована тема "Първи симптоми на бременност", който се интересува - да я прочете.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!