0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Утре, 21.02 по радио http://www.rfi.bg/ - 103.6 ще има разговор с д-р Владимиров по две теми:
- инвитро матурация
- новости около Фонд Асистирана репродукция
Може да се включите с въпроси в ефир след 11.10 на телефон 02/400 62 62.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Още една възможност да получим отговор на въпросите , които ни вълнуват и които коментираме във форума.

*
Старото си приготви два въпроса, стискайте палци да се свържа :)
*
Айдеееееееееее, пускайте радиото, аз слушам онлайн и е ок.
*
И аз слушам онлайн.
*
Аз докато се включааа...
Изтървах ли нещо важно?
Дони, успя ли да се обадиш ?
*
Още не, сега за матурацията говорят, после за фонда явно.
Сигурно и песен ще има след малко.
*
Донии   :bighug: , познах ти гласа  :wink:
*
Оффф, умрях от срам докато се усетя и в ефир си оплетох граматиката. Ама поне получих отговора, който исках!!!
Сигурно бях много смешна.
*
Само в началото беше малко притеснена, после се справи чудесно!
*
Абе не бях притеснена - чувах със закъснение всичко просто. И докато се усетя че туй дето слушам е преди 3-4 мин в ефир и изчезнах в коридора, като преди тва не можах да уцеля копчето да намаля монитора - абе цирк. Дано не е било голяма излагацията в началото.
Абе важното е че по алинея едно ще се поемат нещата, много важно, че съм се изложила малко :)
Нали се чу като благодарих на лекарите, които работиха за фонда, на Зачатие и Искам бебе?
« Последна редакция: Февруари 21, 2009, 12:06:40 pm от cygnus »
*

Абе важното е че по алинея едно ще се поемат нещата, много важно, че съм се изложила малко :)
Не си се изложила изобщо, стига се притеснява !


Нали се чу като благодарих на лекарите, които работиха за фонда, на Зачатие и Искам бебе?
Чу се всичко, и ние им благодарим!

П.П. Имаше си леки бек вокали за фон  :lol: :lol: :lol:
*
Е, те бяха заключени в спалнята с баба си, ама не знаех от кое да се скрия - от монитора дето не мога да намаля или от техните викове :)
Момичета,
за такива като мен,които пропуснахме радиопредаването,бихте ли разказали за какво стана дума и какви са новините. :oops: