0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

кажете хубава книжка за бременност
« -: Януари 21, 2007, 12:14:14 pm »
Любими мои,
Днес като никога съм се събудила в страхотно настроение, спокойна, щастлива.. :cheerleader:, може би и хубавото време допринася...Та, исках да ви питам, кажете хубава книжка за бременност да си купя, защото една приятелка ми даде една, но мисля че е старичка и не е много пълна...
Благодаря предварително сладури, пожелавам на всички ви много хубаво настроение :D
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: кажете хубава книжка за бременност
« Отговор #1 -: Януари 21, 2007, 15:18:29 pm »
аз ползвах едно доста старо издание на Лоранс Перну, но в сайта на бг-мамма има публикувана в електронен вариант една по-нова книга на Мари-Клод Дьолае, която си четях онлайн. тя разглежда бременността месец по месец. чувала съм да я хвалят. можеш да си я купиш и в хартиен вид, а можеш да си я четеш от сайта.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: кажете хубава книжка за бременност
« Отговор #2 -: Януари 22, 2007, 10:40:27 am »
а къде точно си го намерила това онлайн издание в сайта на бг-мама?аз се рових но само статии разни намирам, не знам това ли имаш предвид?
Re: кажете хубава книжка за бременност
« Отговор #3 -: Януари 22, 2007, 10:54:27 am »
Тези дни излезе брой от едно ново списание - "Моята бременност". Аз вчера си го купих и има много интересни неща.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: кажете хубава книжка за бременност
« Отговор #4 -: Януари 22, 2007, 11:30:51 am »
книгата е публикувана като поредица от статии по месеците на бременността.

първи месец - http://www.bg-mamma.com/site/content/view/11/37/
втори месец - http://www.bg-mamma.com/site/content/view/1/37/

и т.н.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: кажете хубава книжка за бременност
« Отговор #5 -: Януари 22, 2007, 12:14:39 pm »
Аз ползвах от серията "Полезни книги" - "Аз съм бременна - Всичко за бъдещата майка" на Мари-Клод Дьолае и "Аз съм бременна - В отлична форма преди и след раждане" на Ален-Пиер Вател, Сандрин Жерен. Доста са подробни и имат в тях място за бележки след всеки преглед или ако имаш някакви въпроси към лекаря, да си ги отбележиш.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: кажете хубава книжка за бременност
« Отговор #6 -: Януари 22, 2007, 12:43:33 pm »
Днес видях една книжка - лека бременност и раждане с йога :) или нещо  подобно беше заглавието. Но ми направи впечатление, че е за йога.


*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: кажете хубава книжка за бременност
« Отговор #7 -: Януари 22, 2007, 14:13:02 pm »
Ами Бебе, практикува се специална йога за бременни. :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: кажете хубава книжка за бременност
« Отговор #8 -: Януари 22, 2007, 15:25:36 pm »
Ами Бебе, практикува се специална йога за бременни. :lol:
Еех, аз веднъж да забременея, ако се налага и на йога ще ходя :)