0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #360 -: Януари 08, 2009, 11:05:45 am »
От кой ден почваш дуфастона? Гледам че в бележките е там където очакваш Овуто? Аз не съм много голям спец и ако греша някой да ме поправи, но ако пиеш дуфастона преди О, той не действали като противозачатъчно?
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #361 -: Януари 08, 2009, 12:09:12 pm »
Аз мисля че Дуфастона подтиска овулацията ако се пие преди ову. Може би затова ову нямаш все още.
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #362 -: Януари 08, 2009, 12:57:14 pm »
До сега не съм пила дуфастон (имам предвид след операцията). Преди операцията пиех по препоръка на доктора, защото ми беше тънка лигавицата, но винаги след установена с УЗИ овулация. Сега ми е предписан да го започна на определен ден от началото на кървенето, за да се регулира цикъла (по принцип моята овулация е сравнително рано  - на 11-12 ден от МЦ). Т.е. чакам овулация, ама не се надявам - по важно е сега цикълът да се нормализира. А докторът каза, че не е невъзможно да има овулация. Така че тия предстоящи три цикъла Божа работа. Настроила съм се за подновяване на целенасочените опити след нормализиране на МЦ. Важното е, че сериозен проблем (да чукна на дърво) няма.
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #363 -: Януари 08, 2009, 13:14:26 pm »
Щом е предписан за регулиране на цикъла е друго. Надявам се скоро да се оправят нещата при теб и да няма повече проблеми :P
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #364 -: Януари 16, 2009, 11:20:17 am »
графиката върви на обратно  8O никога БТ не е вървяла на толкова ниски стойности. Ама то като е имало нарушение в цикъла, май от БТ всичко може да се очаква.
*
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #365 -: Януари 16, 2009, 12:46:38 pm »
Няма страшно мила явно овулацията предстои затова са толкова ниски температурите. :)
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #366 -: Януари 16, 2009, 13:41:09 pm »
графиката върви на обратно  ...............
До тук графиката ти е добре, но продължавайте с кекса, че не се знае кога ще е О.
Добре е да правиш и тестове за О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #367 -: Януари 19, 2009, 12:16:03 pm »
БТ пак падна, дано поне МЦ да дойде по нормално време - ей, че продължителна драма ме чака с това регулиране на МЦ. Важното е, че не се притеснявам, даже напротив, знам, че е за добро. Само да тръгне пак в релси .... и вярвам, че съвсем скоро ще се сбъдне мечтата ни (Днес съм оптимист, сънувах го много истинско и усмивката още не може да слезе от лицето ми)
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #368 -: Януари 20, 2009, 08:19:58 am »
Радвам се на оптимизма ти. Браво на теб  :D Точно така трябва

За графиката   - провери за всеки случай терм-ра.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #369 -: Януари 20, 2009, 10:53:26 am »
Термометърът е добре, като задържа на 36.80 няколко дни подред и аз се усъмних, ама новият ми показва същото, така че стойностите на БТ са достоверни. Днес пак малко нагоре - обнадеждаващо, че нещата се регулират благодарение на дуфастона.
*

    lawyer

Re: Графиката на lawyer
« Отговор #370 -: Януари 26, 2009, 11:09:28 am »
Какво ще кажете, графиката ми е отчаяно странна, нали? Въпреки че си обещах да не чакам нищо до март месец, не мога съвсем да изтрия онази искрица... абе знаете как е... особено тази сутрин, като видях това 0.1 градусче отгоре
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на lawyer
« Отговор #371 -: Януари 26, 2009, 12:56:22 pm »
Аз не съм сигурна дали е имало О.
Съжалявам миличка
Може и да е имало, но графиката ти не е много категорична за това.
Ако е имало повече фоликули, може и да е имало О., въпреки странната графика.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум