0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Владимиров ИЛИ Александров
« Отговор #20 -: Февруари 21, 2009, 14:32:39 pm »
абе изнервена съм вече много  :balk_144: Не знам всъщност защо се пазаря, може би защото не ми се иска да я правя и се надявах все някой да ме подкрепи
Нормално е да си изнервена, всички сме минали от там за съжаление, някой 1 год, други 6год., трети 15 год. вървят по този път... Трудно е, изнервящо е но няма как.  :bighug:
 
Момичета дали д-р Александров ще признае снимка правена преди година но инъче е качественно направена.
Ами за признаването ще я признае, ама дали след 1 год. нещата с тръбите ти ще стоят все така... Все пак той ще ти каже дали я признава или не.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Владимиров ИЛИ Александров
« Отговор #21 -: Февруари 21, 2009, 14:34:45 pm »
Момичета дали д-р Александров ще признае снимка правена преди година но инъче е качественно направена.

Ше я признае. Според това което ше види на снимката е възможно да поиска нова, но ако не се налага, няма да те подложи на нова само за разнообразие.
Мен ми е признавал и отпреди 10 години снимката и отпреди 3. Аз настоявах за нова защото 3 години все пак са доста време и всичко се променя.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Владимиров ИЛИ Александров
« Отговор #22 -: Февруари 21, 2009, 14:39:34 pm »
абе изнервена съм вече много  :balk_144: Не знам всъщност защо се пазаря, може би защото не ми се иска да я правя и се надявах все някой да ме подкрепи

Била съм в това положение.Понякога на човек му се налага да спре за малко и всеки сам преценява колко малко на него му е необходимото време:)
Не прави нещата насила или по-скоро без желание. Дай си малко почивка:)
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Владимиров ИЛИ Александров
« Отговор #23 -: Февруари 21, 2009, 19:38:45 pm »
Категорично не бих пристъпила към АРТ докато нямам ясна картина за състоянието на тръбата.
Точно оттам идват и въпросите ми, deep! Лапароскопията и соното не са ли достатъчна проверка на тръбата ми!?!?!? Не знаех, че за една проверка на проходимостта на тръба трябва да се използват всички възможни методи...

Както и в предишния пост ти писах, състоянието на репродуктивните органи на жената е динамично за съжаление. Една година е достатъчно време да се промени.

Повярвай ми, д-р Александров не случайно ти предлага да направиш цветна снимка.
Убедена съм, че има основателен довод и по този начин единствено и само ще спечелиш.

Ще ти отнеме не повече от 2 часа престой в клиниката а ще спечелиш - отговор.



... а накрая резултат нямаааааааааааааааааааааа!!! Като питам защо не забременявам, отговорът е "няма причина, все ще стане", като питам защо е станало извънматочна - "ами случва се"
...абе изнервена съм вече много ... Не знам всъщност защо се пазаря, може би защото не ми се иска да я правя и се надявах все някой да ме подкрепи.

Моят съвет е, ако си уморена от този кръг изследвания, прегледи, месечен цикъл... Спри, дай си почивка, месец ако трябва два, опитай това време да го изпълниш само с положителни емоции! " Презареди  батериите " и започни отново.

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Владимиров ИЛИ Александров
« Отговор #24 -: Февруари 21, 2009, 19:43:43 pm »
абе изнервена съм вече много  :balk_144: Не знам всъщност защо се пазаря, може би защото не ми се иска да я правя и се надявах все някой да ме подкрепи

Била съм в това положение.Понякога на човек му се налага да спре за малко и всеки сам преценява колко малко на него му е необходимото време:)
Не прави нещата насила или по-скоро без желание. Дай си малко почивка:)

Хихихи... Лиско ние май сме започнали да мислим еднакво с теб.
Прочетох поста ти след като написах моя. :lol:

Док. да не би да ни е направил мозъчни операции миналата седмица.  :lol:


Cat_Woman, сори за спама.


Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Владимиров ИЛИ Александров
« Отговор #25 -: Февруари 21, 2009, 20:03:44 pm »
абе изнервена съм вече много  :balk_144: Не знам всъщност защо се пазаря, може би защото не ми се иска да я правя и се надявах все някой да ме подкрепи

Била съм в това положение.Понякога на човек му се налага да спре за малко и всеки сам преценява колко малко на него му е необходимото време:)
Не прави нещата насила или по-скоро без желание. Дай си малко почивка:)

Хихихи... Лиско ние май сме започнали да мислим еднакво с теб.
Прочетох поста ти след като написах моя. :lol:
Док. да не би да ни е направил мозъчни операции миналата седмица.  :lol:

Cat_Woman, сори за спама.

 :jump12: аз се чудя що мозъка ми е в стомаха. ама съм спокойна, че не съм само аз

И аз сори за спама, няма се повтори
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Владимиров ИЛИ Александров
« Отговор #26 -: Февруари 21, 2009, 21:54:35 pm »
Cat_Woman, не познавам твоя доктор, но момичетата които са му пациентки вече ти казаха. А аз ще ти кажа за моите снимки. Март 2007 правих при д-р Даскалов - проходими тръби, всчко ок. Поради други причини прекъснах опитите и юли 2008 почваме наново с опитите. Доктора иска да повторим снимката, аз се назлъндисвам, но все пак ме убеди. И след снимката - изненада - хидросалпингс в дясно. След лапарото и трудно пропускаща и с нарушена лигавица лява тръба. А аз смятах да правя инсеминации. Само за година и три месеца доста се бяха влошили нещата.
Почини си и си помисли спокойно. И успех каквото и да решиш.
*
Re: Владимиров ИЛИ Александров
« Отговор #27 -: Февруари 21, 2009, 22:30:22 pm »
хайде да не си обменяме диагнозите, момичето е много объркано и без това!
но да си призная и аз ще съм объркана, ако две от светилата ми препоръчват коренно различно поведение.
лично за мен соното е достатъчно показателно, зависи кога и от кой е извършено.
лапароскоипята е преди година, направена от д-р, на който уменията му в областта са под въпрос. както са споменали момичетата, състоянието на репродуктивните органи на жената е динамично - на нея не може да се разчита.
Cat_Woman, моя съвет е да повториш изследването /снимка или соно/, все пак за да се стигне до извънматочна е имало възпаление в тазовата област, и тогава да прецените какво ще е поведението в бъдеще.
успех ти желая!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Владимиров ИЛИ Александров
« Отговор #28 -: Февруари 21, 2009, 22:57:29 pm »
Аз лично не видях обмяна на диагнози в темата. Видях споделено, съвети и мнения.

Успех в пътя напред:)
*

    CatWoman.

  • **
  • 63
  • Защото вярвам в Чудеса!!!
Re: Владимиров ИЛИ Александров
« Отговор #29 -: Февруари 22, 2009, 00:19:40 am »
Много ви благодаря, момичета, за съветите и мненията ви! Беше важно за мен, наистина съм объркана и то много. В интерес на истината моя доктор е Владимиров, но виждам, че всички във форума защитават и подкрепят Александров. Явно този човек е спечелил сърцата им по някакъв начин, което говори добре за него като специалист. В крайна сметка ще се "жертвам" за една ЦС, но наистина няма да е сега. Психически имам нужда от почивка, от прекъсване на всичко това. Може би към пролетта ще направим снимката с Александров, а оттам нататък ще му мисля, дано всичко е наред и продължим с инсе при Владимиров, само това искам! Ще съчетая двамата специалисти, така и така ще се пътува (аз съм от Бургас). Още веднъж благодаря ви  :bighug: :balk_104:
като се отърся от всичко и ми дойдат силите да продължа, ще ви кажа и какъв е резултата от ЦС, а дотогава няма да мисля за всички тия процедури
*
Re: Владимиров ИЛИ Александров
« Отговор #30 -: Февруари 23, 2009, 13:08:40 pm »
Аз не познавам нито единия, нито другия лекар, но в твоята ситуация определено бих направила цветна снимка.
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin