0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

клиника"малинов"?
« -: Декември 23, 2008, 19:32:13 pm »
След 1.5г.неуспешни опити за беб4е :(мисля,4е ве4е е време за доктор!Моля ви помогнете,ако някои има отзиви за там,и лесно ли става записването?

*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: клиника"малинов"?
« Отговор #1 -: Декември 23, 2008, 20:11:48 pm »
Слънце, само пусни търсачката и ще видиш сигурно хиляди отзиви за клиниката. :D Това са едни от най-добрите специалисти у нас. Благодарение на този екип аз успях (бременна съм в осма седмица) :D Що се отнася до записването на час..  :? ами трудна работа. Ако искаш час за д-р Стаменов се приготви да почакаш поне година (правилно прочете), а за д-р Персенска може и малко по-рано да има часове. Но за съжаление при малката бройка добри екипи в нашата родина, на много места се чака. Просто се приготви психически. Успех   

Re: клиника"малинов"?
« Отговор #2 -: Декември 23, 2008, 20:44:34 pm »
Аз ходих в тази клиника ,но трябваше да чакам около 2 години за инвитро.Затова отидох в клиника Братя Тодорови и още на първия опит забременях-сега съм в 16седмица със близнаци:))Успех ти желая-важното е да имаш вяра и мечтите се сбъдват
Re: клиника"малинов"?
« Отговор #3 -: Декември 23, 2008, 21:37:14 pm »
леле една година ужас 8O,благодаря ви моми4ета :occasion10:

*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: клиника"малинов"?
« Отговор #4 -: Декември 27, 2008, 10:40:21 am »
Да чакаш две години за ин витро процедура си е направо в сферата на научната фантастика. Аз след като имах вече финансите да започна, просто се обадих там и изчаках само началото на следващия си цикъл. Разбира се трябва да уточня, че съм пациент на клиниката и там съм правила всички необходими изледвания. Първото ми посещение в клиниката беше в средата на септември 2007г. Първият ми опит беше на естествен цикъл още през януари 2008г. и ако имах възможност, следващият можеше да е още през февруари. Пиша толкова подробно за да те окуража, че голямото чакане е само за първия преглед. После вече нещата се развиват съвсем в реални срокове. А резултатът и при мен е налице още след първи опит.
ПП За гореспоменатата клиника на братя Тодорови можеш да потърсиш отзиви в мрежата.

Re: клиника"малинов"?
« Отговор #5 -: Декември 27, 2008, 23:50:35 pm »
Благодаря ти Zlatulka ,за отговорите :blowingdust: :bori_007: :bori_004: