0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: може ли коментар на моята графика
« Отговор #40 -: Януари 22, 2009, 14:27:26 pm »
Здравейте милички! не съм писала от толкова време... но днес пиша защото искам да сподела с вас новината за две чертички, а бях спряла всичко и мерене на температура и недежда, и изведнъж днес реших, че това закъснение не е на хубаво, а то така да ме изненада. момичета даже не знам какво пиша....
[
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: може ли коментар на моята графика
« Отговор #41 -: Януари 22, 2009, 14:31:05 pm »
Честито  :D Радвай се на този прекрасен момент и ти желая най-сладките 9 месеца!
*
Re: може ли коментар на моята графика
« Отговор #42 -: Януари 22, 2009, 22:42:18 pm »
Честито от сърце! Пази се и се наслаждавай на бременността си!  :bighug:
    

Re: може ли коментар на моята графика
« Отговор #43 -: Януари 22, 2009, 23:14:15 pm »
ЧЕСТИТА РАДОСТ! Дано всичко върви по вода и след 9 прекрасни месеца да гушнеш своя пухкав и мил подарък :)

Много спокойствие и се наслаждавай на бременноста.

Сигурно сега не ти трябва да се връщаш назад, но като погледнах графиките ти за месеците назад и видях че са с доста различна дължина, както е и при мен.
Моля те сподели дали при теб е имало проблеми с хормоналния баланс и дали си правила някакви изседвания през периода на опитите за зачеване.

При мен опитите са вече 1 година и 1 месец и след обстойни прегледи доктора казва че всичко е наред при мен, но досега нямаме успех със зачеването.

Ще съм ти много благодарна да споделиш информация, която ще ми помогне да се ориентирам какъв може да е моя проблем.
Re: може ли коментар на моята графика
« Отговор #44 -: Януари 23, 2009, 06:52:55 am »
mam_ma тихичко честито и от мен! Лека и безпроблемна бременност, само прекрасни моменти през това време и здраво и красиво бебче на финала!
Ако мога да бъда в полза на rrrosi ще ползвам темичката ти да споделя - аз също имам проблеми с дължината на МЦ \ от 30 до 58 дни\, при мен проблема е липса на Ову, заради хормонални проблеми. В моя случай имам проблем с пролактина, който подтиска О. rrrosi моя съвет е да искаш от док да ти назначи изследване на репродуктивните хормони, и да направите поне една фоликуметрия, за да види какво се случва по време на МЦ. А след една година неуспешни опити ако не ходиш при специалист по стерилитет, по-добре смени лекаря си с такъв.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    kremoni

  • ***
  • 244
  • и аз искам бебе
Re: може ли коментар на моята графика
« Отговор #45 -: Януари 23, 2009, 07:42:43 am »
Тихичко честито :D!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: може ли коментар на моята графика
« Отговор #46 -: Януари 23, 2009, 09:03:24 am »
Тихичко Честито!  :D
Лека , спокойна и безпроблемна бременност

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: може ли коментар на моята графика
« Отговор #47 -: Януари 23, 2009, 12:54:13 pm »
 :D Тихичко честито и от мен. Спокойна и щастлива бременност пълна само с хубави емоции за теб и близките ти
*
Re: може ли коментар на моята графика
« Отговор #48 -: Януари 23, 2009, 13:13:55 pm »
Това е прекрасна новина  :D!!!!
Желая ти от сърце лека беменност и едно здраво, пухкаво и прекрасо  :babyflips: на финала!!!!!!!!!!!!!!


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Re: може ли коментар на моята графика
« Отговор #49 -: Януари 23, 2009, 15:02:25 pm »
Благодаря на всички за топлите и хубави думи... още не мога да го повярвам /днес повторих теста/ :oops:
наистина пожелавам на всички да се сбъдне най хубавата мечта
[
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: може ли коментар на моята графика
« Отговор #50 -: Януари 23, 2009, 18:26:02 pm »
Честито леки и безпроблемни  :cloud9:и на финала живо,здраво и усмихнато  :bori_002: :bori_012:или :bori_004:
*
Re: може ли коментар на моята графика
« Отговор #51 -: Януари 23, 2009, 19:16:15 pm »
Миличка тихичко честито и от мен!
Толкова се радваме за теб нека само такива неща да се случват
Лека бременност и се пази !
[/url]