0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: С надежда за много +++(1.12-7.12)
« Отговор #260 -: Декември 07, 2008, 11:36:37 am »
Честит ти именник Мегчо!!!Да ти е жив и здрав!
Момичета имам нужда от съвет.
Днес ми е 23-ти ден от цикъла.Снощи имах много силни пулсиращи болки долу в дясно,които определих като контракции,тъй като и друг път ми се е случвало.
Продължиха около 2 часа и утихнаха след второто хапче но -шпа.
През август преживях мидсед аборт в 6 -та седмица и сега ,се чудя как да предотвратя настъпванета на втори аборт ако отново съм бременна.
Чета ,че някои момичета пият дуфастон след овулация,на мен също ми беше предписан ,,но само по време на предходната ми бременност,която както ви казах приключи без успех много рано.
Дали да не направя тест,обаче още е рано... :(
Какво друго мога до пия като обезболяващо и против контракции,което да не е вредно пре евентуална бременност?
Абе въобще премам съвети ,ако някой реши да ги отправи.
Извинявайте за объркания пост,но аз съмата съм доста объркана :(
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: С надежда за много +++(1.12-7.12)
« Отговор #261 -: Декември 07, 2008, 11:56:01 am »
Здравейте момичета, мили мои приятелки!
Нямам думи с които да изразя благодарността си към вас, за цялата подкрепа която ми оказвате! Ужасно е че толкова много трябвада страдаме, а единственното ни желание е да бъдем майки. Аз съм малко по-добре от гледна точка на болката в корема, но много силно ме болят ставите и мускулите... в следствие на гърча. Освен това съм и настинала, докато съм стояла гола онзи ден, и сега бухам като магаре и вече съм на антибиотици  :? както и да е и това ще мине, стига вече съм ви занимавала със себе си.
Честито на именниците и именничките от вчера!
На Миквил - специално искам да честитя!!! Леко бременеене мила, и най-сладкото бебче на финала, а защо не и две :)
Хубав ден на всички, макар и дъждовен и студен!
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: С надежда за много +++(1.12-7.12)
« Отговор #262 -: Декември 07, 2008, 12:04:42 pm »
Ladytoni аз с първата си бременност пих но-шпа 3пъти по 2 до 12-13седмица.Пий си но-шпа той със сигурност не е вреден при евентуална бременност,а ако не си бременна няма да се отрази и на МЦ.Много успех на всички :D
Re: С надежда за много +++(1.12-7.12)
« Отговор #263 -: Декември 07, 2008, 12:11:47 pm »
Ladytoni аз с първата си бременност пих но-шпа 3пъти по 2 до 12-13седмица.Пий си но-шпа той със сигурност не е вреден при евентуална бременност,а ако не си бременна няма да се отрази и на МЦ.Много успех на всички :D
Благодаря ти ,дано да е достатъчно.
Re: С надежда за много +++(1.12-7.12)
« Отговор #264 -: Декември 07, 2008, 15:09:23 pm »
Мег4о честит ти именник, да ти е жив и здрав :D
Виксънче радвам се че се оправяш от преживяното, дано и настинката отшуми по-бързо.
Лейдитони, стискам палци чудото да е станало :D
Хубав и спокоен ден на всички дами!
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: С надежда за много +++(1.12-7.12)
« Отговор #265 -: Декември 07, 2008, 17:35:07 pm »
Здравейте момичета !
Чвстито на иманниците с малко закъснение Ч
Бяхме на село и не можах да ви честитя на време !
Мики честито и се пази мила !
Леки 9 месеца !
Парси очакваме утре новата темичка  :D
[/url]
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: С надежда за много +++(1.12-7.12)
« Отговор #266 -: Декември 07, 2008, 18:24:55 pm »
Здравейте! Аз днес си проспах целия ден почти, ама снощи избухвахме до малките часове и те така.
Мацки, света се побърква! Снощи, ако и да бях, мммм, как да кажа... доста прекалила с алкохола, да ви кажа какво ми се случи! Реално си дадох сметка колко много хора има с нашия проблем! Ако и да си го знам! В дискотеката едно момче стоя на бара до мен и ... запознахме се. Първото изречение беше "Как се казваш?", след това "Женена ли си?", 3. "Имаш ли дете?" и 4., което ме стъписа "Аз съм женен от години и при нас не се получава да си имаме детенце" Този човек не ме познава, вижда ме за първи път в живота си и ми сподели нещо толкова лично! Накъде отива света!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    kremoni

  • ***
  • 244
  • и аз искам бебе
Re: С надежда за много +++(1.12-7.12)
« Отговор #267 -: Декември 07, 2008, 19:53:47 pm »
Vickson :bighug: :bighug:съжалявам за това ,което преживяваш
Sof   на човека му  е било тежко и след малко алкохол е решил да сподели,дори и с непознат човек. :balk_136:
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: С надежда за много +++(1.12-7.12)
« Отговор #268 -: Декември 07, 2008, 20:47:37 pm »
Момичета вижте какво прочетох в БГ МАМА... Депутати разплакаха бъдеща майка
Дайте да ви направя едно in vivo (на живо), като не можете ин витро. С тези думи депутат успя да разплаче една млада жена на заседанието на здравната комисия в четвъртък вечер. Само преди седмица тя е загубила детето си при поредния опит ин витро.
На заседанието се разискваха преимуществата и недостатъците на новия фонд, който трябва да подпомага финансово бездетните двойки у нас. Младата жена е председател на една от трите пациентски организации, които защитават правата на жените с репродуктивни проблеми. Тя заедно с другите две председателки бе седнала на масата на депутатите, за да изкаже становището на потърпевшите.
Вместо да се чуе думата им обаче и трите жени станаха жертви на неприлични подмятания. Ама ние можем да ви направим бебета, след като имате проблеми, беше друга от репликите към тях. Тези словесни изблици накараха председателя на здравната комисия доц. Борислав Китов да каже: "Стига най-накрaя с това ин виво."
Направо не мога да повярвам в каква държава живеем по-дяволите :x
*
Re: С надежда за много +++(1.12-7.12)
« Отговор #269 -: Декември 07, 2008, 21:05:35 pm »
 8O!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: С надежда за много +++(1.12-7.12)
« Отговор #270 -: Декември 07, 2008, 21:13:08 pm »
поредната гавра.....какво да се ядосваме,това е просто ЖАЛКО.....
Нека господ ги съди.....
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: С надежда за много +++(1.12-7.12)
« Отговор #271 -: Декември 07, 2008, 21:21:04 pm »
Ето линк с повече по темата за вулгарните ни управници..http://www.zachatie.org/forum/index.php.?topic=32087.0
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: С надежда за много +++(1.12-7.12)
« Отговор #272 -: Декември 07, 2008, 21:25:58 pm »
Нещо не работи линка ама карай :oops:Лека нощ на всички и хубави емоций през новата седмица
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: С надежда за много +++(1.12-7.12)
« Отговор #273 -: Декември 07, 2008, 21:34:41 pm »
да видя този път дали ще стане ...http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=32087.0
*
Re: С надежда за много +++(1.12-7.12)
« Отговор #274 -: Декември 07, 2008, 21:59:13 pm »
8O то бива , бива ....ама това вече  е прекалено! :x