0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Мнение за Димитрова от Фемина
« -: Юли 15, 2008, 19:12:21 pm »
Здравейте, момичета предстои ми преглед при Димитрова и понеже съм проблемна искам да знам какво е мнението ви за нея!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Мнение за Димитрова от Фемина
« Отговор #1 -: Юли 15, 2008, 19:44:07 pm »
това е правилният човек.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Мнение за Димитрова от Фемина
« Отговор #2 -: Юли 15, 2008, 21:11:00 pm »
благодаря ДЖАМИ :D
*
Re: Мнение за Димитрова от Фемина
« Отговор #3 -: Октомври 09, 2008, 19:31:29 pm »
Момичета според вас кой е по добрия вариант Персенска или Димитрова ,като специалисти по проблемно износване на бременноста свързано с генетични и имунологични проблеми?Аз ходих при  Димитрова  на преглед ,но не ми вдъхна много доверие пооплаши ме  та незнам сега като се наложи да ми се следи бременноста при кой да отида!Каза ,че не се знаело дали ще успеем само господ знаели и така! :?
« Последна редакция: Октомври 09, 2008, 19:35:06 pm от isev »
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Мнение за Димитрова от Фемина
« Отговор #4 -: Октомври 09, 2008, 21:15:35 pm »
за мен няма място за сравнение. аз вече ти казах, че Димитрова е човекът.
Персенска, с извинение, е обикновен гинеколог, при това с неособено голям стаж.

ти как преценяваш кой лекар е по-добър - който те плаши или който те успокоява? не е сериозно това.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Мнение за Димитрова от Фемина
« Отговор #5 -: Октомври 10, 2008, 23:45:14 pm »
Знаеш ли, Исев, много ми се иска да ти отговоря, макар че ясно съзнавам, че няма кой знае колко да облекча точно този ти избор...

Имам щестието, или нещастието, да познавам и д-р Персенска и доц. Вили Димитрова. И двете според мен са невороятни като хора, отзивчиви, с добри намерения, макар че не може да се прави сравнение между едната и другата.
Д-р Димитрова, е авторитет, помогнала е на много жени, тя е висококвалифициран специалист по фетална морфология на плода, и ако живот и здраве, имам късмет да забременея и нещата се развият добре, няма да се поколебая да направя необходимите фетални прегледи при нея. Обаче именно тази нейна тясно профилирана квалификация определя личните й и професионални интереси - да работи при диагностиката на плода. Освен това при такива специалисти като нея желанието за научна работа е водещо...  Лично с нея, факт е, не съм говорила за това дали проследява и как работи при рискови бременности... Питах се дали да не го направя,
но по мои си причини се спрях и избрах д-р Персенка.
Джам е права, че д-р Персенска няма опита на д-р Димитрова. Не съм съгласна обаче че тя е един обикновен акушер-гинеколог. Обикновените акушер-гинеколози много често мигат при думи като интралипид и интравенозен гамаглобулин или... За годините стаж, които има д-р Персенска, при потока от пациенти в клиника Надежда, смятам, че има достатъчно опит! Плюс това тя е специалистът, който се квалифицира тясно по отношение на преборването на стерилитета, насока в която не съм сигурна, че за д-р Димитрова е толкова в свои води и има желание да работи.

После много е важен и личния контакт с лекаря, за няколкото ми срещи с д-р Персенска съм доволна, осъзнавам че тя си разбира от работата и се чувствам в добри ръце. А и си имам вече едно новоизградено правило - когато чувствам колебание за нещо, чувствам се несигурна при някого, просто трябва да потърся друго по-точното място и човек/лекар, където ще се чувствам сигурна. С това по-скоро искам да ти кажа, че - защо изборът ти трябва непременно да бъде между тях двете, важното е да намериш твоят лекар, нали? На този който му имаш доверие и виждаш, че работи по случая ти...


А колкото до думи отнасящи се до шанса ни да забременеем, износим бременността и родим здраво дете, не се "фрапирай"  - това е факт, един Господ знае дали ..., но - помня думите на една моя колежка "аз ще се боря за моя нищожно малък процент да имам дете и успях да опровергая мненията на куп светила" - аз съм избрала този път, мисля, че вече и ти.

Това е моята логика. Не я натрапвам, просто я споделям.

Успех, Исев, в избора ти и за другото, по-важното - бебето!
« Последна редакция: Октомври 10, 2008, 23:47:43 pm от ognyana »
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Мнение за Димитрова от Фемина
« Отговор #6 -: Октомври 11, 2008, 16:59:22 pm »
Аз ходех при д-р Димитрова, три пъти, уникално точен диагностик. Без да умаловажавам всичко останало, което вижда и отбелязва при прегледа, тя видя атрибутите на моите още в 3-ия месец. Една от най-добрите не само по фетална морфология на плода. Безспорен факт. Мога да кажа и някои колебливи нейни "отсъждания", но те бледнеят пред плюсовете и.
Д-р Персенска е много добър специалист в репродуктивната медицина, и проследяването на бременността, а обикновени гинеколози са тези в поликлиниките, които като видя и бягам надалеч!!! Те не знаеха за какво са ми имунологични изследвания, не знаеха, че при ин витро или ИКСИ, е нормално да имаш набодени яйчници и дузина яйцеклетки, и т.н. и т.н. А защо ми трябваше болничен след първия трансфер, ох, доста дълго време ми трябваше да ги убедя, че ми е необходим.

Успех, д-р Димитрова е верният избор! А може и с търсачката да набереш информация.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Мнение за Димитрова от Фемина
« Отговор #7 -: Ноември 25, 2008, 10:49:29 am »
Да благодаря ви момичета ,но защо толкава малко хора се включиха за мнение на такова голямо светило като д-р Димитрова ?!Аз съм избрала нея и дай боже всичко да е наред както казва тя! :wink:
*
Re: Мнение за Димитрова от Фемина
« Отговор #8 -: Ноември 25, 2008, 13:38:08 pm »
защо не се измества темата напред? :ask:Очаквам да дсе включат още момичета с мнение ! :)
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Мнение за Димитрова от Фемина
« Отговор #9 -: Ноември 25, 2008, 17:30:03 pm »
ами и моето мнение е като на другите - страхотен специалист,невероятен диагностик,в точните ръце си!
<br />
*
Re: Мнение за Димитрова от Фемина
« Отговор #10 -: Ноември 25, 2008, 19:07:38 pm »
Да благодаря ти миличка дай Боже всичко да е наред и най-накрая наистина да съм попаднала в добри ръце :wink: