0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: графиката на ellliii26
« Отговор #20 -: Септември 18, 2008, 21:22:51 pm »
момичета, вече се насъбраха данни в графиката ми. моля Ви за коментар, относно датата на О.

благодаря на всички, които ще погледнат графиката ми, най-вече на тези, които ще дадат своето мнение.

лека вечер и много усмивки! :) :)
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: графиката на ellliii26
« Отговор #21 -: Септември 18, 2008, 23:41:22 pm »
миличка моето мнение е че е възможно да е имало О. на 14/15 ден от МЦ..и да видим как ще се задържи БТ.. дано има след няколко дни по изразена двуфазност :) успех ти пожелавам...
*

    Dime

  • ***
  • 228
  • Благодаря ти Господи !
Re: графиката на ellliii26
« Отговор #22 -: Септември 19, 2008, 10:45:06 am »
Здрасти Ели, аз също мисля,че Овуто е било на 14/15 ден а и БТ си го потвърждава вече :D
Пожелавам ти една такава страхотна висока Бт, която да се задържи много дълго и да ти донесе желания подарък :babyflips: :goodluck: :bighug: :crossfingers: :bfp:
Re: графиката на ellliii26
« Отговор #23 -: Септември 19, 2008, 18:30:29 pm »
благодаря Ви много saraapl и Dime! И аз се надявам на същото - да си остане висока. :)Но само времето ще покаже, а аз ще си чакам.
много успехи на всички!
Re: графиката на ellliii26
« Отговор #24 -: Септември 24, 2008, 07:35:22 am »
добро утро! момичета, бТ ту пада, ту се повишава. Какво означава това? Знам, че сигурно звучи тъпо, но нещо не мога да го схвана това мерене и най-вече никак не се справям с разчитането на графиките. :)
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: графиката на ellliii26
« Отговор #25 -: Септември 24, 2008, 10:18:48 am »
Мила това че Бт ту пада ту се повишава може да означава че имаш повече от един фоликул, това значи че БТ не е достоверна и че не се знае кога е била и дали си имала ОВ. Не се притеснявай така възможността да сте хванали ОВ също е голяма дано БТ не пада повече а да се повиши и да си остане такава.


Re: графиката на ellliii26
« Отговор #26 -: Септември 25, 2008, 20:05:33 pm »
миналия месец също се задържа така висока и в деня, в който падна, ми дойде. Днес е дори още по-висока. Остава ми само да чакам. благодаря Ви момичета за подкрепата. Очаквам да ми дойде след няколко дни, ще си стискам палци да не е така, стискайте ми и вие.  :)
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: графиката на ellliii26
« Отговор #27 -: Септември 25, 2008, 21:48:30 pm »
Аз също ще ти стискам палци мила но ми се струва като ти гледам графиката че имаш повече от един доминантен фоликул което значи че БТ не е достоверна, не се притеснявай това не е голям проблем просто не се знае кога е била ОВ но вие сърца имате доста на често така че е супер това. Докъто не дойде гадината имате шанс а и БТ държи високо такаче дано да сте успели.


Re: графиката на ellliii26
« Отговор #28 -: Октомври 01, 2008, 18:41:15 pm »
Здравейте отново! Ами, днес ми е 32-ри ден от м, сао първи ден закъснение, бТ все още е висока, но аз вече май не й вярвам, тя ту пада, ту се вдига, но една мъничка искрица надежда, че и утре, и вдругиден, и по-нататък, гадината няма да дойде, се е стаила в душата ми. Ох! сама си стискам палци, а още се страхувам да направя тест, защото после, като всеки предишен месец, се чувствам ужасно. Ще почакам още малко, дано да си струва! благодаря на всички, които ще ми стискат палци и са с мен! :)
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: графиката на ellliii26
« Отговор #29 -: Октомври 01, 2008, 18:50:42 pm »
Не съм сигурна кога е била О. - може да е била на 15 ден /по-малко вероятно/ или на 22/23 ден от МЦ. Ако е била на 22 ден - все още няма закъснение на М. Закъснение броиш след 36 ден на МЦ.
Дано да е станало, мисля че е имало О.
Стискам палци  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: графиката на ellliii26
« Отговор #30 -: Октомври 02, 2008, 09:15:56 am »
Мила дано мечтата ти да се сбъдне и да си много щастлива, не бързай с тестовете изчакай поне до 36 ден и ако не дойде гадината , тогава само ще потвърдиш чудото с едно, две тестчета.


*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: графиката на ellliii26
« Отговор #31 -: Октомври 05, 2008, 10:38:16 am »
Здрасти мила, какво става с тебе, не е ли вече време за тестче, какво чакаш, не ти ли закъснява вече 4дни или се бъркам.


Re: графиката на ellliii26
« Отговор #32 -: Октомври 05, 2008, 19:45:49 pm »
Здравей, Veni! Днес си купих тест, мисля утре да видя бТ и да го направя сутринта.Даже ми се иска още сега, но ще изчакам още няколко часа. Непременно ще пиша след това, какъвто и да е резултата. Стискай палци! :)
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: графиката на ellliii26
« Отговор #33 -: Октомври 06, 2008, 08:24:32 am »
Може и да е рано още за уринен тест.
Докато не ти дойде и БТ е висока - надежда има.
Стискам палци  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: графиката на ellliii26
« Отговор #34 -: Октомври 06, 2008, 09:47:31 am »
Видях че е отрицателен теста, но пък БТ е добре все още, докъто няма гадина има шанс както каза денис. Успех и ако до 2 дни не е дошло ще пробваш пак с тест.Дано.


Re: графиката на ellliii26
« Отговор #35 -: Октомври 07, 2008, 07:12:18 am »
благодаря Ви, милички, но тази сутрин имам някакво кафеникаво течение и по всяка вероятност ще ми дойде. А и бТ спадна. Така че, май ще чакам другия месец. :)
Re: графиката на ellliii26
« Отговор #36 -: Октомври 11, 2008, 12:30:53 pm »
Здравейте, момичета! Започнах нов месец с мерене на бТ. Надявам се, че когато понатрупам малко данни, отново ще видя каментарите Ви по графиката ми.
Желая на всички много слънчев и усмихнах ден!