0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: С надежда за много +++++++++!!!(15.09-21.09)
« Отговор #220 -: Септември 21, 2008, 10:57:21 am »
Добро утро.Усмихнат ден ви пожелавам  и нека е малко по топъл .
Соф,благодаря за кафенцето.
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: С надежда за много +++++++++!!!(15.09-21.09)
« Отговор #221 -: Септември 21, 2008, 11:16:28 am »
Благодаря за кафето,Соф.Ами да те питам не им ли е рано още на цветята,и аз имам много но от няколко дена се чудя да ги прибирам ли или не ,струва ми се че още могат да постоят на терасата,хем пък ме е страх че е малко хладничко и не знам гледам и по другите тераси стоят,малко ме е страх да не се развалят и не мога да преценя какво да ги правя.Пък са много и в къщи става като градина.
Ами ние с мъжо преценихме, че може да ги изстудим, че за кратко стана бая хладно. Едната ни тераса е източна и сутрин е добре, ама след това става студено. Та за това решихме да приберем всички вътре, даже и тези от северната тераса. В момента в хола е като цветарски магазин... Иначе, като гледам на другите блокове, отвън си стоят цветята, но само по южните тераси... Не знам, миличка, ти си преценяваш, ама ние решихме да не рискуваме, че миналата година за малко да си изтърва Бенджамина, а пък лимона ми окапа и едвам го освестихме...

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: С надежда за много +++++++++!!!(15.09-21.09)
« Отговор #222 -: Септември 21, 2008, 11:30:56 am »
Нашата тераса е южна и ще ги оставя да си стоят още мъничко.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: С надежда за много +++++++++!!!(15.09-21.09)
« Отговор #223 -: Септември 21, 2008, 13:14:52 pm »
Здравейте и от мен,на почиващите днес приятна почивка,а на работещите лека работа.
Не знам момичета,моята тераса е южна и цветята не бързам да ги прибирам,нали все се надявам,че циганско лято ще има,че хич не я обичам тая зима!
Ние с милото решихме да излезем някъде да хапнем,че бях нощна и сега нищо не ми се прави,ама като се върнем и аз като Мishan ще трябва прахосмукачка само да пусна,че утре рано съм поканила колежките на кафенце.
Айде,засега лек ден от мен!

*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: С надежда за много +++++++++!!!(15.09-21.09)
« Отговор #224 -: Септември 21, 2008, 16:33:31 pm »
Здравейте и от мен в този мрачен ден.На мен днес ми е много смотано настроението сигурно е заради времето.Абе тази седмица нещо не сте много активни, дано другата седмица не е така и да има много ++++++++
07.10.2009
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: С надежда за много +++++++++!!!(15.09-21.09)
« Отговор #225 -: Септември 21, 2008, 17:12:00 pm »
Пауърче, времето може да е малко хладничко, ама пък и слънцето се опитва да прокара някой лъч! Я се усмихни!
Ние с милото хапнахме навън на обяд, пийнахме кафенце, напазарувахме и сега сме се отдали на тотален рахатлък!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: С надежда за много +++++++++!!!(15.09-21.09)
« Отговор #226 -: Септември 21, 2008, 17:41:15 pm »
Хей,накрая на деня даже слънце грейна,аз цял ден си надничам в комп.ама всички са се отдали на активна почивка и тук е мнооооооого пусто,моето съкровище прави малко ремонт в банятя и най-сетне приключва,направо голяма скука за мен,ама и аз като power се надявам че другата седм.ще е пълна с  :bfp:

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    tancheto

  • ***
  • 199
  • Всичко е възможно!
Re: С надежда за много +++++++++!!!(15.09-21.09)
« Отговор #227 -: Септември 21, 2008, 17:43:12 pm »
Здравейте и от мен:)
Ние съшо сме се отдали на релакс..едно мързелуване...и ловуване...то в това време какво друго да се прави :)Късмет на всички ви!!!

*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: С надежда за много +++++++++!!!(15.09-21.09)
« Отговор #228 -: Септември 21, 2008, 19:19:43 pm »
Знаете ли,момичета, след лапароскопията ме е обвзела една такава голяма надежда и една еуфория,че започваме на ново и не знам защо ,но съм сигурна,че до края на годината ще сме направили нашето бебе и ще се случи едно коледно чудо....абе нещо много съм се отнесла в мечти,ама кво да правиш за сега имам само това.

Айде лека вечер на всички и здраво да работите :)
07.10.2009
*
Re: С надежда за много +++++++++!!!(15.09-21.09)
« Отговор #229 -: Септември 21, 2008, 19:25:11 pm »
Знаете ли,момичета, след лапароскопията ме е обвзела една такава голяма надежда и една еуфория,че започваме на ново и не знам защо ,но съм сигурна,че до края на годината ще сме направили нашето бебе и ще се случи едно коледно чудо....абе нещо много съм се отнесла в мечти,ама кво да правиш за сега имам само това.

Айде лека вечер на всички и здраво да работите :)
Дано мечтата се окаже реалност :)

*
Re: С надежда за много +++++++++!!!(15.09-21.09)
« Отговор #230 -: Септември 21, 2008, 20:43:37 pm »
Момичета искам да споделя нещо хубаво с вас.На моя  приятелка която в момента прави и аз не знам кое вече подред ин витро има 15 оплодени яйцеклетки,утре ще и връщат 2 и след това на 5 ден още,знам,че това още нищо не значи но само по себе си това са 15 ембриончета :D-доста голям шанс,а ще има и за замразяване!Стискам и палци и се моля на Бога това да е нейния опит!

Power радвам се че се чувстваш по този начин и твоята коледна мечта се сбъдне!
Колкото до мен-захващам се здраво с ловуването,пък дано!