0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Нова седмица с мнооооого +++++++(08.09-14.09.)
« Отговор #260 -: Септември 14, 2008, 22:53:44 pm »
Момичета, не смея да пускам нова тема, но поне тук да споделя. Току що Антония Първанова каза, че 20 милиона от бюджетния излишък ще бъдат отделени за двойки с репродуктивни проблеми (това е вече взето решение). После уточни, че щели да се направят 4000 ин витро процедури, което щяло да доведе до раждането поне на 2000 деца. За 2009 пък планират 100 милиона от излишъка за същата цел.
Това, за съжаление, много ми прилича на номера с почивката на пенсионерите. Как ще определят нуждаещите се? И нали държавата щеше и без това да си поеме по 3 безплатни опита от догодина (поне такова беше предложението). А и кай ще се сети за семействата, които имат нужда от друг вид лечение и АРТ процедури?



 оффф мислех да мълча ама не се въздържам като чета такива " новини".. Аз живея в Испания от близо вече 5 години.. и не мога да разбера как може да сме единствената ,казвам единствената държава ,в европейския съюз където да имаме толкова проблеми затова че искаме да имаме дете... Проблеми не знам дали е точната дума но... както и да е!и тук в Испания с минималните осигуровки които си плащаме държавата ни дава безплатни три опита инсеминации и три ин-витро... и вече след това може да говорим да си плащаме някъде в някоя клиника... да не казвам че има и клиники в които ако в продължение на една година си плащаш нещо като вноска която не е голяма за Испания(окло 70 евро) имаш право на едно ин-витро ... и никой никога не съм чула да се хвали с това... просто ми става болно как ни лъжат някой път...бубе е права =как ще изберат кой по малко иска бебе... само това че сме тука в този сайт говори само по себе си... не знам какво друго да кажа.Извинявам се предварително че го написах в тази тема..дано модераторите не се сърдят,но имах мнение и исках да го изкажа.. надявам се следващата седмица да има двойно повече мами :).. лека вечер милички...
« Последна редакция: Септември 14, 2008, 22:55:37 pm от saraapl »
*

    Stela74

  • **
  • 139
  • не ми трябва огън,а малка свещица...
Re: Нова седмица с мнооооого +++++++(08.09-14.09.)
« Отговор #261 -: Септември 14, 2008, 23:54:27 pm »
здравейте момичета....от доста време не съм се появявала в този сайт.влизах само за да отбележа датата на цикъла си.бях решила да се отделя за малко от тези проблеми.вече съм на почти 35 години....ето обаче че искам да споделя с вас радостната новина,въпреки че не смея още да се зарадвам.за 2 дни видях два положителни теста с добре виждаща се втора чертичка.предстои ми преглед.дано всичко е нормално....успех на всички
*
Re: Нова седмица с мнооооого +++++++(08.09-14.09.)
« Отговор #262 -: Септември 15, 2008, 00:27:09 am »
sk-sk това е чудесна новина,леки 9 месеца и успешен финал!
А сега лека вечер от мен.Дано другата седмица ни донесе много положителни резултати,желая успех на всички очакващи!

*

    Stela74

  • **
  • 139
  • не ми трябва огън,а малка свещица...
Re: Нова седмица с мнооооого +++++++(08.09-14.09.)
« Отговор #263 -: Септември 15, 2008, 00:42:13 am »
благодаря ти хриска...
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова седмица с мнооооого +++++++(08.09-14.09.)
« Отговор #264 -: Септември 15, 2008, 06:53:58 am »
Добро утро.Стелче ,честито дано всичко да е наред,радвам се за теб,пиши не като идеш на преглед,Боже колко бременни тази седм. ,започна с добри новини и завършва с такива.Радвам се много за всички вас момичета,дано при всички ви 9-те мес.да минат успешно и да си имате прекрасни бебчета.Пиша в темата за предната седм.,но нека я закрием с добрата новина на Стелчето.
« Последна редакция: Септември 15, 2008, 06:56:43 am от marina75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Нова седмица с мнооооого +++++++(08.09-14.09.)
« Отговор #265 -: Септември 15, 2008, 08:32:30 am »
за 2 дни видях два положителни теста с добре виждаща се втора чертичка.предстои ми преглед.дано всичко е нормално....успех на всички
честито, мила! пожелавам ти лека бременност - очертава се идната пролет да ни донесе много прекрасни бебчета!