0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Хисарския лечител
« Отговор #20 -: Ноември 22, 2006, 11:09:56 am »
Marie,
и аз съм много скептична, не само към билкари и знахари, ами и към повечето лекари. Масовата шарлатанщина, която ни е наводнила направо ме ужасява. Няма място за извиняване  :D.

Съгласна съм с LAN, все още вярвам най-вече и преди всичко на медицината, но имам чувството, че всички ни прекарват като на конвейр. :(
Дано слънчо огрее и моят дом ...
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Хисарския лечител
« Отговор #21 -: Ноември 22, 2006, 13:25:45 pm »
Lan, извинения и от мен. Но както бяха представени нещата по точно това с тръбите и ми се включи синалната лампа. То щото аз съм си Тома неверни, че съм пробвала да лекувам физичен проблем с билки и др. подобни и резултат няма, та затова. Но наистина вярвам, че за стимулиране на ову или подобрение на спермограма може да се помогне.
*
Re: Хисарския лечител
« Отговор #22 -: Ноември 22, 2006, 13:40:53 pm »
 Pesheck :kiss:,
с една дума исках да кажа - при бъбречно заболяване този човек много често помага. При стерилитет, освен билки, които ще подпомоганат цялостното състояние на тялото други няма да ви даде. Демек билките са помощни, но в никакъв случай не са лекуващи. А иначе, наистина няма нужда от извиняване, червента лампа е много добро укрепление срещу всякакви шарлатани и аз бих се осъмнила дъбоко ако само бях прочела. Не знам защо си го държи това на сайта...
« Последна редакция: Ноември 22, 2006, 13:52:27 pm от Lan »
*

    minim

  • ***
  • 460
  • Сбъдната мечта !
Re: Хисарския лечител
« Отговор #23 -: Ноември 23, 2006, 19:35:47 pm »
не се стърпях просто...да не кажа нещо и аз...)
момичета...бъдете разумни !!!
малко инфо...живея в София, но съм от Хисар...и на всеки две седмици съм там...и много неща знам за този човек...и много неща мога да напиша за него...
рекламите му са големи...но месното население е много негативно настроено /въпреки, че благодарение на него доста хотели се пълнят/. Просто с една дума - шарлатанство !
За една консултация взема 100лв., а пликче с билки 80.00
НЕ се подлъгвайте по това!
Аз съм с бъбречно заболяване, от там съм, но не стъпвам в "хубавата му къщичка", която е направена с "ваши" пари.
Ако искате....разходете се до града, страхотен е /не че си е мой...))/, вижте къщичката му...но не влизайте вътре....
просто няма смисъл !
*
Re: Хисарския лечител
« Отговор #24 -: Ноември 23, 2006, 21:33:34 pm »
 :D
"Никой не е пророк в собствената си страна."
"Не съм съгласен с мнението Ви, но съм готов да умра за правото Ви да го отстоявате!"
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Хисарския лечител
« Отговор #25 -: Ноември 24, 2006, 05:49:44 am »
Малко офф: Страхотен град е Хисаря и в тези мразовити дни си мечтая за закрития басейн на Аугуста и един спа масаж...
*

    Петър

Re: Хисарския лечител
« Отговор #26 -: Септември 19, 2008, 13:34:33 pm »
Детето ми е с нощно напишкване.
Ползвах билката на г-н Георгиев миналата година. Нямаше абсолютно никакав ефект!!!
Лечението му е свързано с пиенето на отвара от тази 160лв-ова!?!?!??!!!билка,която е отвратително горчива(просто съм възхитен от издържливостта и желанието на детето че успя да я пие),под строг режим - 2 часа преди ядене на гладно + допълнителна диета на доста продукти-което не е невъзможно но е доста ограничаващо и се постига почти в клинични условия.
Дозировката е неясна и ви се казва че ВИЕ трябва да я определите!!!
Когато няма ефект започва да ви обяснява че ВИЕ нещо не сте спазили "предписанията" и че трябва да продължавате докато намерите правилната "дозировка".(ние се опитвахме в продължение на 3 месеца).
Според мен ефектът беше че на детето му закрепна имунната система,защото до преди билката боледуваше често а след като я пи не е кихнало в продължение на година и половина. КОЕТО не е малко но пък може и да е случайно.Както и да е НЕ спря да се напишква даже не се повлия по никакав начин.Може би тази билка разчита на цялостно закрепване на организма и може би пречистване на бъбреци което да повлияе на проблема, НО явно проблема не е там (поне при нас).
Аз лично мисля,обосновавайки се на:
начина по който се държи на прегледа,
метода на дозировка,
държанието му при последващо обаждане за помощ (когато няма резултат)- опита се да ни изкара нас виновни(при положение че бяхме заточили детето и спазвахме стриктно ВСИЧКО),
не на последно място цената на билката?!?!!??
МИСЛЯ че е шарлатанин и ако се позачетете малко повече из форумите и писанията в интернет ЩЕ намерите много по-полезни методи.
НО това е лично мое мнение и ДАНО билката да е помогнала и да продължава да помага на хората.
Въпрос на личен избор е дали да му ползвате услугите.
УСПЕХ !!!