0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Възрастна билкарка от Пловдив
« -: Октомври 11, 2008, 16:02:50 pm »
Момичета днес моя позната ми каза за сестра си която осем години нямала деца направили операция защото диагнозата и била запушени тръби но нямало успех.Някой и казал за доста възрастна билкарка от Пловдив която и дала билки по схема да пие за три месеца и момичето забременяло.И понеже я видях о очите си че е бременна и реших да пусна тема и да поразпитам.В понеделни или вторник ще знам името и адреса на билкарката и ще ви го напиша ама пусто не мога да трая и избързах с темата.Ако някой знае нещо нека сподели.Не била Радка Кирчева нито тоя другата лекарка с ирисовата диагностика.Споделете ако някой е чувал нещо.
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Възрастна билкарка от Пловдив
« Отговор #1 -: Октомври 11, 2008, 16:11:06 pm »
Хм баба Куна сигурно ще да е. Или тя беше от друг край.
Хубаво за хиляден път го пиша, като ще пиете билки поне да са от аптека или малко по образован човек нали. Баба намти коя си, малко несериозно ми звучи. И не се сещам за билка която отпушва тръби. Може твоята позната да е забременяла инвитро, но да не иска да се знае и баба Пена с билките да и харесва повече.  :)
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Възрастна билкарка от Пловдив
« Отговор #2 -: Октомври 11, 2008, 16:57:49 pm »
Точно.
Има хора които не искат да се знае, че са бременни от ин-витро и си съчиняват билкарки и ходжи. По този начин избягват неудобните въпроси и коментари. Но не правят добра услуга на не особено ориентираните момичета. Защото тръби не се отпушват с билки, клечане над зелки или други подобни методи.

Под неориентирани имам предвид не достатъчно подробно запознати с тези проблеми, каквито почти всички сме станали вече по неволя. Уточнявам за да не се обиди някоя.
« Последна редакция: Октомври 11, 2008, 16:59:57 pm от Pesheck »
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Възрастна билкарка от Пловдив
« Отговор #3 -: Октомври 11, 2008, 19:53:30 pm »
Пешек го е казала много добре!
А аз лично искам да добавя да се нимава с билките, защото лично на мен малко ми объркаха хормоните и цикъла, но всеки сам решава.
никога не отстъпвай на принципите си!
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Възрастна билкарка от Пловдив
« Отговор #4 -: Октомври 11, 2008, 19:55:51 pm »
Баба Дора от с. Марково, може би.
А може би тръбите не са били запушени?!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Re: Възрастна билкарка от Пловдив
« Отговор #5 -: Октомври 12, 2008, 12:50:21 pm »
Незнам и аз точно.По принцип и аз не вярвам на този вид лечение при сериозна диагноза.При леки нарушения може и да могат да помогнат ама при запушени тръби не вярвам и аз.В понеделник като разбера ще ви кажа .Възможно е и да лъже за да прикрие инвитро процедула аз не я познавам.Като науча нещо ще ви пиша.
Re: Възрастна билкарка от Пловдив
« Отговор #6 -: Октомври 12, 2008, 13:10:48 pm »
Момичета днес моя позната ми каза за сестра си която осем години нямала деца направили операция защото диагнозата и била запушени тръби но нямало успех.Някой и казал за доста възрастна билкарка от Пловдив която и дала билки по схема да пие за три месеца и момичето забременяло.И понеже я видях о очите си че е бременна и реших да пусна тема и да поразпитам.В понеделни или вторник ще знам името и адреса на билкарката и ще ви го напиша ама пусто не мога да трая и избързах с темата.Ако някой знае нещо нека сподели.Не била Радка Кирчева нито тоя другата лекарка с ирисовата диагностика.Споделете ако някой е чувал нещо.
случайно съвпадение. представя се за д-р кирчева и е шарлатанка. прави чай, за 5л. даваш 50лв. просто жената е забременяла нормално, което е съвпаднало с пиенето на чая, който не вреди но и не помага. не ходете при нея, 2 години си давах парите напразно.