0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #560 -: Август 03, 2008, 19:13:21 pm »
Здравейте куклички.Минавам само набързо да почерпя,че днес ставам на цели 29 години :D и изчезвам да стягам багажа за утре,нали е големия ден за мен :).Досега бях на работа и съм се скапала.Хайде като се върна от болницата ще ви пиша.Обичам ви и наздраве! :D




Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #561 -: Август 03, 2008, 19:24:59 pm »
parsi да си жива и здрава, много късмет, щастие, любов и успехи!


:happy_birthday_1:

Лека операция и бързо възстановяване!
« Последна редакция: Август 03, 2008, 19:27:16 pm от snejka_7 »
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #562 -: Август 03, 2008, 19:43:32 pm »
Парси - ЧРД и успех. Много здраве и двете чертички.

Соф- ама как оже бе сладур. Дано не те боли много. Пък ти си се глези на мъжлето. Айде и той малко да се погрижи.
В тая връзка, аз съм голяма актриса, моя сега готви, ще събере прането и ще просне дргото и само вика - жена, ти си лежи. И аз си лежа  :wink:



*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #563 -: Август 03, 2008, 19:47:47 pm »
Миличка, честит рожден ден!
Да си ни живичка и здравичка - желая ти най-прекрасния празник и нека той е началото на най-хубавата ти година!
Стискам палци и в болницата да мине добре - всички ще бъдем с теб и ще чакаме най-желания резултат - !
Весел празник и наздраве и от нас,   миличка!
:drunk:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #564 -: Август 03, 2008, 19:50:51 pm »
Здравейте,момичета!
Фаталче,миличка,много съжалявам,че се е получило така с теб.Но си мисля,че слънчицето съвсем скоро ще изгрее над вашия дом.
Сооооооооооооф,как може така бе душа.То,че в капана си е капан-две думи няма,ама ти да не се беше наконтила с някой високи токчета?Или се загледа в някой минаващ младеж.Много ли те боли???Дано да зарасне бързо.
Светулчице,със закъснение,но да ти е жив и здрав лъвчо!И хайде време е за най-големия подарък.Ама много клйопачка,много нещо-още предъвквам мезето :DИ ти не го ли изнесе вече тоя багаж,бе Плюшкин?!?Аре сядай на компа,че ми липсваш.
Пауър,честит рожден ден!!!!Мноого,мнооооооооого здраве ти желая и сбъдване на най-съкровената ти мечта!
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #565 -: Август 03, 2008, 19:58:32 pm »
Парси,честит рожден ден миличка.
Пожелавам ти много здраве,щастие и две чертички много скоро.
Успешна операция и бързо възстановяване.

             
*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #566 -: Август 03, 2008, 20:33:56 pm »
parsi честит рожден ден


Стиснати палци за утре
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #567 -: Август 03, 2008, 20:45:14 pm »
Парси, Честит рожден ден, миличка и укпешна операция! Пожелавам ти бързо възстановяване и в най-скоро време да си галиш корема!
Вилиии, душа, на токове да бях нямаше да ме е яд, ама бях на най-равните си чехли! Пустите му павета се пързалят! Аз на токове съм перфектна там, ама на... и по младеж не се бях загледала! Точно едни дънки възхвалявах и се чудих дали да си ги взема и хоп! - паднах! Толкова ме болеше, че не можах да премеря прословутите дънки! Луда работа!
Ама е голям кеф да не правиш нищо! Мъжо от снощи ме води само навън да ядем, щото не му се готвело.  :lol:

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #568 -: Август 03, 2008, 23:20:16 pm »
Парси честит рожден ден! Пожелавам ти успех утре и дано скоро станеш една бременна щастливка!

Мимкааааааа с тази БТ.......май ще има банкет а?  :D

Соф жалко за китката развали ти шопинга
лека нощ на всички! Утре Елфи ли ще пусне новата темичка????
  :wink:
*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #569 -: Август 03, 2008, 23:26:39 pm »
 
Parsi честито миличка и дано на следващият ти рожден ден вече да сте поне трима :lol: 
Соф съжалявам миличка,но погледни от хубавата страна-мъжлето ще те глези,ще хапвате навън и ще си почиваш вкъщи,а като си отпочинала така по често награбвай мъжо и бебчо ще стане....желая ти го от все сърце а и не забравяй че това може да е лошото след което ТРЯБВА да дойде нещо хубаво...
Лека на всички
« Последна редакция: Август 03, 2008, 23:30:10 pm от БеБеНцЕ »
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #570 -: Август 04, 2008, 00:00:53 am »
Парси ,честит рожден ден! Желая ти скорошни две чертички!
*
Re: Време е за сбъднати желания
« Отговор #571 -: Август 04, 2008, 07:02:05 am »
Добро утро мили момичета.. Снощи с такъв ентусиазъм ви изчетох и като видях колко гадни новини има ,направо незнаех какво да кажа и не казах нищо..
Много ми е кофти за Фаталче,Красита и Лайерче.. Защо бях толкова убедена в успеха ви незнам,но сега ми е много тъпо...
Софито,оправяй се душичке сладка ,че трябва да имаш здрави ръце и гръб ,за новия член на семейството.. Само това ти липсваше този месец.. Егати тъпото..

Весе,добре си ни дошла пак,много се радвам да те видя.. :) Дано скоро идеш при бременните :)

На всички с празници ,пожелавам само най-доброто на тая земя,а на Парси лека операция и бързо възстановяване.. Дано при всички скоро излезе края и нека по възможност да е щастлив..

За себе си какво да ви кажа..Забравих си на село термометъра и четката за зъби-вбесих се снощи като видях.. Гледах децата на сестра ми и трябва да ви кажа,че много ме слушаха,а по принцип не са най- спокойните на света :) Много приятно ми беше и се надявам пак да стане скоро време :) Нямам търпение за цветната снимка и ме е страх едновременно..

Пожелавам успешна седмица и по-добри новини през нея :)