0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: уринен тест за бременност
« Отговор #40 -: Юли 23, 2008, 08:54:51 am »
сега ми предстои стимулация с омифин..миличка искам да ти кажа че е много голям шанса да се получи скоро желания резултат защото моя доки тук в испания ми каза че около 90 % от жените при тази стимулация забременяват до 4/5 цикъл.. така че мсело напред :) а за дуфастона и аз го пия за регулиране на цикъл и след това омифин.. дано има скорошен резултат :)
Какво е Омифин?
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*
Re: уринен тест за бременност
« Отговор #41 -: Юли 23, 2008, 09:23:14 am »
Цитат
Какво е Омифин?
Май е нещо от рода на Клостилбегит!
Re: уринен тест за бременност
« Отговор #42 -: Юли 23, 2008, 11:53:06 am »
пожелавам успех и на двете ни мила :) аз съм сиси приятно ми е :)
дано,нямам търпение да излязат резултатите и дано да няма проблеми та да започна с омифина,защото забременнях бързо от него.Аз съм  Менче,от Миленче
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: уринен тест за бременност
« Отговор #43 -: Юли 23, 2008, 16:01:12 pm »
Менче, сара, бихте ли погледнали дали Омифин е кломифен цитрат, моля.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
Re: уринен тест за бременност
« Отговор #44 -: Юли 23, 2008, 19:28:16 pm »
съжалявам Тамара че немога да ти помогна,но си изхвърлих опаковката,дона сара да нее и да ти помогне,аз сега като не ги пия и не си купувам,нали ти казвам бях си купила само една опаковка вътре са 10хапчета за два месеца и аз забременях и ги прекъснах,от тогава не ги пия
*
Re: уринен тест за бременност
« Отговор #45 -: Юли 23, 2008, 21:13:47 pm »
Менче, сара, бихте ли погледнали дали Омифин е кломифен цитрат, моля.
Май наистина е същото-
Цитат
Може би трябваше да уточня в началото, че живея в Испания и че тук лекарството, което ми предписаха се казва
omifin, clomifeno
на английски е съответно
clomifene, clomiphene,clomid, clomifert
затова реших, че на бългаски е кломид, моля коригирайте ако греша
http://en.wikipedia.org/wiki/Clomiphene

Другото, което е, че докторът ми каза поликистозни яйчници, не синдром. Така че със сигурност не е СПКЯ

За доктора, все пак е частен, не е през здравната каса и има изграден престиж, но тъй като съм с медицинска застраховка, няма проблем да чуя друго мнение.

Относно лечението на поликистозни яйчници прочетох това

http://www.nlm.nih.gov/medlineplus/ency/article/000369.htm
тук ясно пише, че clomiphene citrate лекува поликистозни яйчници и е актуализирано през май 2008

А относно дозата, цялата опаковка са 10 по 5 мг, т.е 10 мг ми е предписано от ден 5 до 9.


Това, което пише в упътването е, че не се препоръчва при кисти на яйчниците, но да при поликистозни яйчници
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: уринен тест за бременност
« Отговор #46 -: Юли 23, 2008, 22:25:50 pm »
дам това е ...
Re: уринен тест за бременност
« Отговор #47 -: Юли 24, 2008, 12:15:58 pm »
saraapl,кво става при теб миличка,лелката там ли е,че при мен още не е,ти прави ли си тест?
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: уринен тест за бременност
« Отговор #48 -: Юли 24, 2008, 20:11:13 pm »
споко :) аз съм за след около 3 седмици за тест.. едва след ловуването.. както и да е.след два дена спирамс дуфастона и започвам от 5 до 9 ден омифин.. и да видим.. така поне 3/4 месеца и след това дано има регулиране на Овулацията-поне на цикъла ще има :) на теб успех ти пожелавам :)