0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mishan

  • ***
  • 269
  • Който умее да чака е истински щастлив
Освен да ви стискаме палци, друго не се сещам. Дано ни изненадате.
Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне
Софиянкиииииииииии,какво стана на срещата?Къде сте?Да не отидохте и на бар???? :D
*
O, Вили, те сега на кръчма сигурно са отишли, няма да се занимават с нас, я   :lol: :lol: :lol:
 
Само да не ни направят подробен отчет със снимков материал и ще се срещнат с товарния влак от Белозем! :lol: :lol: :lol:
Изгорях си от любопитство,егати! :lol:
*
Ехоооо има ли някой тук
*
Явно не.Мацки, стискам палци на всички "подозрителни" симптоми да се окажат бременни, а не някакви други.
На тези от София да качите снимчици и да разказвате че вече нямам търпение.
А в Пловдив ко стана на 5?Нищо ли?
Ееееех пак закъснях.Никой нема тука.Отивам да гледам ТЕКИЛА НА РАЗСЪМВАНЕ тогава.НЕ щот не съм го гледала а щото много ги обичам тия тримата
*
Здравейте!  От 2 дена се  каня да напиша нещо , но не ми остава време!От утре започвам процедурите (калолечението и физиотерапията) наближава и времето за О. Най-верочтно ще е на 7-ми или 8-ми (днес 2-рата чертичка беше мноооого бледичка) , ама тя О. ми е на19 - 20 ден ..така че ....Дано тези процедури помигнат за осъществяване на мечтата ни  :)
Дано Роси!Стискам ти палци ,това да е твоят ключ към успеха!Дано да намериш най-готината кал и да се заровиш блаженно в нея.И после да разказваш!
Светулчице,ми то нямаше среща в Пловдив. :(И ти квоооооо???
*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Пиша, за да дам отчет за стещата :lol: Бяхме само трички, за съжаление, но си прекарахме екстра :P. Очаквах да има някакво притеснение, когато се видим, но нямаше нищо такова и не сме спряли да си приказваме. Дано следващия път се съберем повечко. Ще се пробвам да кача някоя снимчица в албумчето :P
bobi 2,браво ,наистина малко сте се събрали,но по-важното е че сте си изкарали готино.
svetal4y,как изкара на плажчето,нищо не казваш :wink:?
Адашке,дано след тези процедри помогнат и много скоро да видиш своите 2 чертички :crossfingers: :bighug:
Боби,тва не е отчет,тва е замазване на очите!Казвай де!!!Кои бяхте,какво си говорихте,колко стояхте???
Дай повече инфо,де!!!!Ужас,направо ще се пръсна от любопитство!!!
*
И аз потвърждавам думите на Боби :) Беше много приятно,само дето аз много говорех и малко попрекъсвах Вики по-често от колкото трябва.. :) Момичета наистина трябва да се съберем пак и да сме повее..Тогава каква какфония ще настане.. Не е истина просто.. Лека вечер на всички !
*
Вили ,бяхме само аз Боби и Виксън.. Седнахме в една сладкарница и си лафихме като стари приятелки,след това дойде на Вики мъжо(който ми се стори изключително симпатично момче)След това и Бойко дойде да ме вземе и така.. Горе долу 3 часа изкарахме и на мен ми беше много приятно.. Говорихме си за бебета и забременяване :)Имаме малко снимки и това е общо взето..
Е,не че тва е кой знае колко информация :D,ама като не съм била там,така е!Но все пак сега поне ще мога да заспя :DАйде дано тази вечер да качите снимките,та утре преди работа да ги видя!
Лека нощ,приятелки!
Ааааааааа,кой ще прави новата седмична????
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Ааааааааа,кой ще прави новата седмична????
Аз към за Краси с две ръце!
Миличка, гледам те, че четеш - вече си спокойна - всичко е наред с бебчо, няма варицели и глупости и вече е крайно време да ни прехвърлиш пак положителните си флуидчета!
Ти си ни най-голямото късметче, да знаеш - така че - ти си знаеш!
:wink: :bighug:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
ОК , мацки !
Пускам новата темичка 
:D