0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
бяло течение...причина?
« -: Юни 06, 2008, 22:35:24 pm »
Здравейте момичета..надявам се че темата ми е на място сложена :) Искам да ви попитам на какво се дължи многото (доста обилна) кремообразна слуз.Дали може да е от това че от 2 месеца съм на фитнес..И вече свалям доста добре и равномерно кг? По принцип не помня да съм имала толкова обилна слуз..трябваше да ми дойде на 4..не знам дали ми закъснява защото по принцип съм с дуфастон за регулиране.. и си мисля че може и от дуфастона да е :) все пак сега си почивам 2 месеца. Благодаря ви предварително милички :)приятен weekend :)
*
Re: бяло течение...причина?
« Отговор #1 -: Юни 06, 2008, 22:38:30 pm »
Абе най-добре иди на док. :D
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: бяло течение...причина?
« Отговор #2 -: Юни 06, 2008, 22:50:24 pm »
Абе най-добре иди на док. :D

За какво? :) за мнение или за преглед? странно е по принцип...
*
Re: бяло течение...причина?
« Отговор #3 -: Юни 06, 2008, 22:57:17 pm »
Ами знам че не е нормално да имаш толкова силно бяло течение.Ако цвета му се измени и потъмнее, камо ли позелене , вече ще е проблем, ама не мога да кажа какъв тчно.Затова иди-гъбички някакви може да са , знам ли
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: бяло течение...причина?
« Отговор #4 -: Юни 06, 2008, 23:03:11 pm »
чак зелено едва ли ще стане..в смисъл не ме сърби,не ми щипе-нищо.. и днес например беше обилно..но утре.. не знам какво ще е.Живея в Испания и малко ми е сложно с докторите-в смисъл че много трудно се взима час.. :) както и да е,мерси за помощта.. ще се радвам на всички мнения.. :)
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: бяло течение...причина?
« Отговор #5 -: Юни 07, 2008, 08:20:09 am »
Абсолютно е права Светалчи,само лекар може да ти каже на какво се дължи,а бялото течение не е никак безобидно,може да си само настинала,но може да са гъбички,раничка или какво ли не възпаление,а възпаленията дори да се оправят от само себе си нали знаеш,че са с опашка и може да ти докара голяма беля.Иди на лекар и не му мисли.Дано е нещо незначително.Успех.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: бяло течение...причина?
« Отговор #6 -: Юни 07, 2008, 12:19:50 pm »
Сара,послушай момичетата и отиди на доктор.
Re: бяло течение...причина?
« Отговор #7 -: Юни 07, 2008, 17:46:32 pm »
Сара,послушай момичетата и отиди на доктор.
:good_post:
Не чакай дълго и отивай на док.

Beware those who know the price of everything and the value of nothing!
*

    maeto

  • **
  • 62
  • Стреми се към целта, но не я преследвай. (А. Фюрст
Re: бяло течение...причина?
« Отговор #8 -: Юни 08, 2008, 22:02:52 pm »
Колкото и трудно да се вземат часове все пак се отнася за здравето ти,ние тук не сме лекари а нашият съвет е идинодушен.Защото малките камъни обръщат колата!Такаче по-добре иди на доктор!
:):):)(inlove):)
Потребностите на душата раждат приятелството, потребностите на ума - уважението, потребностите на тялото - желанието. А трите потребности заедно раждат истинската любов
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: бяло течение...причина?
« Отговор #9 -: Юни 08, 2008, 22:16:15 pm »
утре съм на доктор момичета спокойно. :) ще пиша утре
*
Re: бяло течение...причина?
« Отговор #10 -: Юни 08, 2008, 22:47:54 pm »
Айде и дано да е нещо маловажно и да се маха бързо :D
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: бяло течение...причина?
« Отговор #11 -: Юни 09, 2008, 19:49:38 pm »
ами не е нищо опасно :) просто след няколко дена пак ще ходя защото според докито засега е много рано(5 дена само закъснение)..Ще се гледаме след като изпия няколко литра вода и отида при него :) правих си тест ама не мога на 100 % да кажа че е отрицателен...Ако много ама многооооо добре се вгледам се вижда сянка..НЕ знам...Ще изчакам няколко дни пак...поне течението не е нещо опасно
Re: бяло течение...причина?
« Отговор #12 -: Юни 09, 2008, 19:53:32 pm »
Сара,надявам се тази сянчица да се превърне в +++след няколко дни .Ако можеш направи си кръвен тест.При такова закъснение трябва да покаже .
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: бяло течение...причина?
« Отговор #13 -: Юни 09, 2008, 20:13:49 pm »
Съмнявам се роузи... :? в смисъл че тя наистина е много голяма сянка..Милата едвам едвам се вижда..може просто да е нещо от прогестерона..не знам...след няколко дена до седмица ако няма лелка съм на доки да ме види по-обстойно..нали е по добре отколкото да се тревожа... :( много съм отчаяна..
Re: бяло течение...причина?
« Отговор #14 -: Юни 24, 2008, 18:39:12 pm »
момичета незнам дали лекарсвата дават някакво влияние на бялото течение но вече незнам какво да мисля,преди 5м.пих протижозачатъчни-спрях ги,сега пия витамини за яйчниците и имам много гъста слуз,тук в Испания не обърнаха голямо внимание на това и ми казаха че е нормално
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: бяло течение...причина?
« Отговор #15 -: Юни 25, 2008, 00:02:17 am »
а може ли да е признак на бременност?